Żarcie

Nienawidzę jedzenia i tego, że muszę jeść. Najlepiej by było jakbyśmy wcale nie jedli. Nie byłoby otyłości, anoreksji i nawet bulimii. Ale nie, my musimy żreć. Żyć = żreć. Popatrzcie tylko jak beznadziejni jesteśmy jako istoty żywe. Tak cwaniaczymy, robimy co chcemy, niby jesteśmy panami świata, a gdyby nam zabrali żarcie pomarlibyśmy wszyscy mimo tej całej technologii. Zawsze jak jem uświadamiam to sobie. Kurwa, jak ja nienawidzę jedzenia!!!

21
41

Komentarze do "Żarcie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kocham jeść i jedzenie!

  Boże ilu smaków by nie było, ogarnij się Autorze co Ty za herezje prawisz.;]
  Poza tym niedługo może technologia będzie nas w stanie wyżywić bez procesu żywienia kto wie(kroplówka np. ;]).

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jedzenia nienawidzisz……….??? może to ja czegoś nie rozumiem, ale… to tak jakbyś wkurzał się na… hmm na księżyc, BO JEST, promienie słoneczne się odbijają i świeci, w środku nocy skurwysyn. Pozdrawiam Maciex…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Czyżby autor był gruby/a i próbował zwalić winę na konieczność jedzenia? 🙂
  Osobiscie uwielbiam jedzenie, powiedziałbym wręcz, że jestem od niego uzależniony 😉 (taki mały żarcik, jakby ktoś nie zrozumiał).
  Jedzenie to coś pięknego. Nieraz nie mogę się doczekać kiedy będę głodny, żeby móc wreszcie coś zjeść. Całe szczęście, że mam dobra przemiane materii i mimo mnóstwa spożywanych codziennie kalorii jestem szczupła osoba.
  Inna sprawa, że opychając się do granic możliwości próbuję zapełnić pustkę w swoim życiu… ale to już taka moja osobista chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja uważam, że autorka to wyznawczyni „ana” i próbuje w nieudolny sposób zaszczepić swoje chore poglądu większej ilości ludzi… Moim zdaniem wpisy jak ten powinny być blokowane przez admina ze względu na szkodliwość społeczną.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Głupoty gadasz. Ja uwielbiam jeść i jakby życie pozbawione było „żarcia” to byłoby beznadziejne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. wiesz, takie gady i w ogóle zwierzęta zmiennocieplne, to mają dobrze. wciamają sobie coś raz na miesiąc, czy nawet raz na kilka miesięcy i spokój do następnego razu. a nie codziennie śniadanie, 2śniadanie obiad, podwieczorek, kolacja. gady pod tym względem mają duuuuużo lepiej!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też nie lubię jeść.. czasem nie mogę :/ a poza tym szkoda siano na żarcie, ja to na wódkę wolę wydać 🙂 łączę się w bólu.. lady

  0

  0
  Odpowiedz
 9. skoro nie lubisz jeść to znaczy tylko jedno…
  wciągasz krechy moja droga bądź drogi chujowiczu. pozdrawiam xD

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Odżywianie to niezbędna funkcja życiowa i nie poświęcam jej zbyt wiele uwagi, tobie też to radzę.

  1

  0
  Odpowiedz