Zdrada – jakie to banalne

Zdradziła mnie dziewczyna. Niby banalne to, ale odkąd się poznaliśmy do momentu kiedy poszliśmy razem do łóżka minęły 4 miesiące… Wykręcała się od seksu, że niby za szybko, że nie gotowa, za wcześnie i tym podobne pierdolenie. W końcu do „tego” doszło, po czym kochaliśmy się od-czasu-do-czasu i to tylko w pozycji standardowej. 2 razy z powodu braku seksu się rozstaliśmy, za każdym razem mówiła mi, że tylko to się dla mnie liczy, że seks w związku w ogóle nie jest ważny. W końcu po 1,5 roku związku, kiedy już jest w miarę dobrze w sprawach łóżkowych w przypływie szczerości wyznała mi, że pół roku temu mnie zdradziła. Z kolesiem, którego poznała na dyskotece! To mnie kurwa trzymała pół roku o suchym ryju niby, że seks nie ma znaczenia, a z pierwszym lepszym kolesiem poznanym chuj wie gdzie idzie do łóżka! No kurwa!

50
40

Komentarze do "Zdrada – jakie to banalne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kłamie łajza.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ma laska jakieś sumienie jednak, że się przyznała. Łyżka miodu w beczce dziegciu. Jak masz siłę, żeby przełknąć tą świadomość, to jej przebacz i daj jej szansę. Jeśli nie, to ją zostaw. Ktoś nazwie to frajerstwem, ale ja nie mam na myśli udawania, że to się nie stało i naiwnego wierzenia, że to już więcej się nie przytrafi. To jakim jesteś człowiekiem można zmierzyć m.in. tym ile jesteś w stanie przebaczyć. Nawet jeśli nie dasz rady z nią być, powiedz jej, że odchodzisz, ale jej wybaczasz i że wiesz, że jest dobrą dziewczyną. Na 99% nikogo już po tym nie zdradzi, a Ty urośniesz w jej oczach.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stary współczuje że trafiłeś na taką sukę!!!! Przeleć ją ostatni raz a później w środku nocy wypierdol ją na dwór…. Przepraszam ale nienawidzę takich…osób!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może to ostatnie słowo jest właśnie trafne…? Sam nie wiem co bym zrobił, ale na pewno bym łatwo nie przebaczył.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mam nadzieje, że zostawiłeś ździre. Nie Ty pierwszy i ostatni, ja na szczeście nie miałem takiego przypadku (chyba, że o tym nie wiem?) ale znam sytuacje, że swojemu nie dała przez rok, a puszczała sie z pierwszym lepszym na imprezie. To niestety powszechne. Olej kurwe, nie przejmuj sie, zacznij żyć, i więcej dystansu do ludzi, by sie nie przejechać. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. stary czarno na białym widać, że dziewczynie w seksie dobrze z tobą nie było, dlatego wykręcała się jak może i poszła z innym. Nie chciała cię urazić i kręciła, że macie czas, że nie chce.Więc nie wiń jej za to.Zwyczajna różnica temperamentów.Jak sam mówisz-tylko pozycja standardowa, facet musi wziąć wszytsko w swoje ręcę, a tak każdy by się znudził.I jeszcze przyznała się do zdrady…doceń że jest z tobą szczera-i zastanów się dlaczego z 1 lepszym poszła do łóżka a tobie się opierała, jak myślisz czyja wina?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bo ty byłeś tej dziwce potrzebny tylko jako sponsor, kierowca, tragarz, pomocnik i żywy wibrator z braku laku, a one i tak sie ruchaja ze wszystkim, ze mna tez sie bedzie ruchala!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. haha
  Jeszcze ją przeproś, że byleś za ostry i wymagający dla niej
  haha

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak sam napisałeś, żadna to nowość. 99% bab jest taka. Niby takie ą-ę, a zadziała prymitywny instynkt i wypną się w sekundę komu popadnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. olej sukę, nie warto się angażować i nie warto wybaczać… i tak nigdy byś jej tego nie zapomniał…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ma Tipsy? na pewno ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. dobra rada, zostaw ją to raz, dwa seks w związku jest bardzo ważny bo zbliża ludzi, rozładowuje stres i jest wręcz niezbędny do prawidłowych relacji między partnerami, trzy jeżeli ciebie trzyma 'o suchym pysku’ (faceta którego niby kocha) a innemu (do którego nic nie czuje) 'daje’ bez problemu na dyskotece no to masz chyba jasną odpowiedź. Zasługujesz na lepszą a nie na jakiegoś kasztana, trzymaj się i nie zastanawiaj się ani chwili.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dlatego pół roku bo koleś zapiął jej w dupala i teraz ją dopiero puściło a ty jesteś po prostu wielka dupa i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Natury panie kolego nie oszukasz. Feromony i najprostsze instynkty rządzą tymi sprawami. Widocznie wasze się nie spasowały. Na przyszłość szukaj takiej, którą sama twoja bliskość rozpala. Nie masz co się męczyć w niedopasowanym związku.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. jak ci coś w lasce nie pasuje od samego początku to ją olej. Ja, niestety, nie olałem i cierpię do dzisiaj. Chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Popieram 6)!
  Jak nie ma dobrego seksu to i się go nie chce…a potem adrenalina uderzy i od razu ma się ochotę…nie wiedziała jak cię zostawić i tyle. Zrób jej przysługę i ją zostaw:)

  0

  0
  Odpowiedz