Zdrada – never ending story

Rozstałem się z dziewczyną po 2-letnim związku dla innej. Myślałem, że to będzie to…. nowa miłość: czuła, wrażliwa, piękna, troskliwa, kochająca kobieta, mój ideał. Miałem z nią wiele planów na przyszłość. Myślałem, że to jest właśnie to czego szukałem, bo tamtej nie potrafiłem dotrzymać wierności i ciągle ją zdradzałem. Postanowiłem się zmienić, być wierny swojej nowej kobiecie, a tu masz kurwa mać. Poszedłem na studia i wprowadziłem się do akademika zostawiając swoją kobietę w rodzinnym mieście. Mieliśmy spotykać się na weekendy i jakoś przetrwać tą rozłąkę. Wszystko byłoby świetnie gdyby nie to, że jestem idiotą, który chyba tylko próbował sobie wmówić, że się zmieniłem. Pierwszy tydzień bez siebie i wylądowałem z jakąś obcą panną w łóżku. Rano moralniak, przyznanie się do winy przed partnerką… płacze, lamenty, wjazdy na sumienie, że jestem zimnym sukinsynem – w sumie ma racje. Mówi, że mnie dalej kocha, ale nie potrafi wybaczyć zdrady. Walczyć o nią do końca czy po prostu odpuścić skoro i tak wiem, że jakaś lafirynda mnie zbajeruje, bo po pijaku jestem strasznie uległy na damskie wdzięki. Cały czas o niej myślę, o tym jak ją skrzywdziłem… jestem rozdarty. Chujnia wielka na własne życzenie.

38
72

Komentarze do "Zdrada – never ending story"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Męska dziwka z Ciebie..lepiej zostaw tej kobiecie możliwość bycia z kimś lepszym!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. człowieku jakby świat miał takie problemy jak ty to nie było by chujni było by tylko zjebane sprzęgło od żuka 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie martw się. Zostań największym jebaką w akademiku. Zrób atut ze swojej słabości. Jak chuj tobą kieruje to nie rób w chuja swojej panny.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Where big,big,big idiot!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja też lubiłem sobie z kwiatka na kwiatek skakać, ale przychodzi taki moment, że trzeba się na jakiś kwiatek zdecydować i się go trzymać. Może to nie ten moment i nie ten kwiatek, a może ten? Ty tu decydujesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. powinno być 'tę rozłąkę’

  0

  0
  Odpowiedz
 8. musisz w końcu się zmienić. Tylko na wiernośći zbudujesz związek. Ale póki co moim zdaniem nie zapowiada się tu na zmiany radykalne

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co trochę to większy lowelas na Chujni. Zanim zacząłem inaczej patrzeć na te sprawy, kiedy jeszcze myślałem, że dupczenie to szczyt szczęścia człowieka, musiałem się nieźle nakombinować, żeby choć pomacać jakąś laskę wartą trochę więcej niż zwykła dziwka, a brzydki ani nieśmiały nigdy nie byłem. Może to były inne czasy, ale teraz to ja tu widzę, że ruchanie jest wszędzie, 24/24h. Pewno ktoś napisze, że zazdroszczę, ale co najmniej połowa tych ruchaniowych opowieści o dupakowym życiu, to bajki do fajnego klepanka na dobranoc.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. utnij sobie chuja

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nienawidzę ludzi takich jak ty.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. skończony chuj z ciebie ! gardzę tobą!

  1

  0
  Odpowiedz
 13. idź w cholerę dzieciaku, wyszalej się i dopiero koło 30stki dopadnie cię samotność, wtedy poczujesz swoje błędy

  1

  0
  Odpowiedz
 14. sorry stary, ale pomimo że jestem facetem to nie szanuję ludzi którzy zachowują się tak jak ty – męskie dziwki. masz to czego chciałeś – jesteś „uległy na damskie wdzięki” – nie dojrzałeś do związku, jesteś dzieciuchem i tyle. Ty nie wiesz co to miłość (i nie mówcie że nie istnieje), poświęcenie dla związku i w ogóle co to poważny związek. Jeżeli łamiesz jedyną podstawową zasadę w związku, czyli wierność, co jest fundamentem każdego związku, to po co się wiążesz?? to samo tyczy się również kobiet które zdradzają. Pomyślcie najpierw zanim coś zrobicie

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Sam sobie tą swoją 'chujnie’ tworzysz idioto. Należysz do kategorii „płytka jednostka”

  0

  0
  Odpowiedz
 16. podpisuje się pod komentarzem numer 8, jak dla mnie sama prawda

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A co Twojej dziewczynie zrobiłeś takiego złego?
  NIC!
  Ona sama sobie zrobiła źle wymyślając sobie jakieś debilizmy o wierności.
  I teraz zderzyła się sama ze swoją naiwnością.
  Poszukaj lepiej jakiejś normalnej.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Są faceci których cały świat opiera się na ruchaniu. i ty właśnie taki jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. seksocholizm? czy głupota

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Co tu dużo pisać. Jesteś pusty, jak bańka mydlana. Zamiast myśleć głową, myślisz chujem.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. oj tam oj tam, ja Cie rozumiem, każdy lubi sobie poruchać bez zobowiązań!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Chujnia, że nie potrafisz kierować swoim postępowaniem, ale jeszcze większa, że wyrzutami sumienia obarczasz swoja dziewczynę. Po chuj jej to mówiłeś? Żeby trochę zagłuszyć wyrzuty sumienia? NACZELNA ZASADA: decydujesz się/ zdarzy Ci się zdrada – NIGDY JEJ TEGO NIE MÓW!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. skurwiel z ciebie i tyle

  0

  0
  Odpowiedz
 24. chuj z ciebie ! nie jesteś nic wart!

  1

  0
  Odpowiedz