Bieda z internetem w Polsce

Do szału doprowadzają mnie operatorzy osiedlowych internetów. Biorą kasę za internet, a taką chujnię dostarczają. Jestem kolesiem i daję się wciągnąć w te gówna. Ludzie płacą mi za internet, bo im udostępniam. Każdy z paszczą do mnie, że znowu coś nie działa. Ja dzwonie to dych kolesi od neta, a oni nigdy nie wiedzą, że im coś się wyjebało. Zawsze to ja jestem pierwszy. Każdy stęka, że drogo za internet, że torrenty się nie ściągają. Człowiek nie ma chwili spokoju. Gdyby były lepsze łącza w Polsce, ale nie pierdolona telekomuna siała i sieje monopol. Czemu za łącze symetryczne trzeba płacić tysiące. Pojebało ich.

24
56

Komentarze do "Bieda z internetem w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie jest żaden monopol. Usługi internetowe dostarcza wiele firm. Fakt, że wszystko idzie po strukturach TP. Dziwne, że TP nalicza sobie jaką chce stawkę? Skoro to takie nieopłacalne, to niech Netia, Dialog i Tele2 wybudują sobie własną sieć. I wiesz co? Zesraliby się po pociągnięciu 10 km kabla… Zresztą pomyśl, gdyby ktoś przyszedł do Ciebie i powiedział: „Ej, koleś, daj mi swój samochód, bo ja też muszę dojechać do pracy”, to ile byś takiemu komuś policzył? Albo gdyby ktoś Ci się wjebał do mieszkania z argumentem, że on też chce mieszkać, mieć kuchnię i taki sraczyk jak Ty? To co byś zrobił? No, a dziwisz się TP…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Akwizytor żabojadów z TPSA & FT się odezwał…

  A TPSA mało wybudowała, całą sieć dostała w praktyce w spadku po komunie. Gminy z własnych środków budowały na swoich terenach sieć telekomunikacyjną a potem przychodzili smutni panowie z TP mówiąc: „to teraz przekażcie nam całą infrastrukturę na własność, bo jak nie, to zadzwonicie sobie co najwyżej do sąsiada, bo was nie podłączymy”. Podobnym bandyckim praktykom oparła się chyba jedynie OS Tyczyn.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam ten sam problem. Umowa kończy się w lutym i już zapowiedziałem, że ich wszystkich pierdole. Sram na tą całą sieć osiedlową i ciągłe wysłuchiwanie marudzących ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz