Bilet do kina

Idę do kina z dziewczyną na horror. Był od 18lat, ale spoko oboje jesteśmy pełnoletni. Stoję w kolejce do kasy, chcę kupić bilet, a babka mnie prosi o dowód. Powiedziałem jej, że mam 18 lat, że jestem pełnoletni, a ona do mnie: DOWÓD DZIECIAKU, ALBO SPADAJ NA JAKĄŚ BAJKĘ. Moja dziewczyna zaczęła się śmiać. Wyszedłem z kolejki, bo nie miałem dowodu, zabrałem ze sobą tylko kasę potrzebną na kino, picie i jedzenia. Po chwili przychodzi moja dziewczyna z dwoma biletami. Jej babka nie prosiła o dowód. KURWA, co za przypał. Było mi cholernie głupio, bo fakt ni wyglądam na tyle lat ile mam, ale no, żeby tak…

19
33

Komentarze do "Bilet do kina"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. heh to chujowo, trzeba było powiedzieć: „sama spadaj, jak ty sie w ogole odzywasz do klientów” jak ona do Ciebie na „ty” to Ty do niej też.. co za chamstwo..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przypomnijmy tylko, że jest obowiązek noszenia ze sobą dowodu tożsamości, masz szczęście, że akurat nie chciała Cię policja tudzież straż miejsca spisać ;]
  A jak się nie wygląda na 18+ to dowodzik się poprostu nosi. Sam sobie sprawiłeś chujnię i jeszcze naobrażałeś biedną kasjerkę, która jedynie dobrze wykonywała swoją pracę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co za chamscy ludzie. Normalnie tylko kałacha brać ze sobą na miasto. ŚRUT!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. kolego z 2 komentarza, ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem chyba. to ona mnie obraziła, nie ja ją. i tak, sam sobie zrobiłem chujnię, ale ten portal jest chyba od tego, by o chujni pisać, bez względu na to kto ją nam zrobił.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdol na ile wyglądasz, ważne na ile się czujesz 🙂 i nie przejmuj się ludźmi.. lady

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do autora – a w sklepie monopolowym gdyby jakiś dzieciak powiedział tak jak ty „mam 18 lat, jestem pełnoletni” odrazu powinna mu sprzedać alkohol? Nie wydaje mi się. Tak samo w kinie. Przepisy to przepisy. Od 18 lat to od 18 lat. Jeśli wyglądasz na mniej powinieneś się liczyć z tym, że nikt na słowo ci w to nie uwierzy.
  //autor drugiego komentarza

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zrób to co swojego czasu mój kolega-wyjął kutasa na ladę i się spytał czy taki dowód może być…

  0

  0
  Odpowiedz