Budują mi nowe domy

Mieszkam od 20 lat na spokojnym osiedlu. Za oknem mieliśmy piękny widok na ogromną łąkę z drzewami. Wiosną latem widok był na prawdę godny pozazdroszczenia. Wszędzie zieleń, koniki na łące i wszechobecna cisza. Jak to w tym jebanym kraju jest właściciel ziemi zaczął mieć problemy finansowe i sprzedał calutką tą piękną łąkę. Wpierdolił się ciężki sprzęt, wyjebali drzewa, rozkopali. Po pierwsze straciłem z resztą sąsiadów świetny widok, a po drugie od 6 rano ten ciężki sprzęt doprowadza mnie do kurwicy. Dziś akurat miałem możliwość sobie odespać po raz pierwszy od tygodnia i chuj! Tłuką się, drą i warczą – zesraj się, a nie zaśniesz! Jak zbudują te chaty i się okaże, że sąsiedzi też są zdrowo pierdolnięci to ja się stąd wyprowadzam.

25
40

Komentarze do "Budują mi nowe domy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zaproponowałbym Ci przeprowadzkę w moje okolice, bo jeszcze trochę zieleni zostało, ale akurat sobie ZTM zdecydował, że pierdoli ciszę nocną i od miesiąca napierdalają na oddalonym o 100m od mojego bloku torowisku tramwajowym. Już mnie chuj powoli strzela.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zawsze zostaje inna alternatywa.Odłożyć trochę i kupić małą działeczkę w lesie.Cisza,spokój,tylko wy i komary..;)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Proszę bardzo , na pewno nikt nie będzie tęsknił jak sie wyprowadzisz … Jak chciałeś mieć widoczek na ta łąkę to cza ją było sobie kupić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdolisz. Mi budują kurwa gigantyczną galerie za oknem, a Ty smęcisz kurwa o jakimś pierdolonych domkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. cza bylo… a myślałem, że mnie już nic nie zdziwi…

  0

  0
  Odpowiedz