Chamstwo w MPK

Już nie jedna chujnia przewinęła się na ten temat, więc temat jak najbardziej aktualny. Chodzi o chamstwo w MPK! Akcja miała miejsce kilka dni temu. Spieszyłam się do pracy, na plecach ciężki plecak ze sprzętem foto. W okolicy brak jakiegokolwiek kiosku, by móc kupić bilet. Wchodzę do autobusu, podbijam do kierowcy, daję 10zł, chcąc zakupić bilet. I w tym momencie zaczyna się owa chujnia. Stary burak, szerzej znany jako kierowca, patrzy na mnie z ignorancją i mówi, że 1,70. Tłumaczę sytuację, o braku kiosków w pobliżu i braku kasy o innym nominale niż ten. Chuj prychnął i zaczął mnie przedrzeźniać. Wkurwiona, stwierdziłam, że jadę na gapę w takim razie i poszłam usiąść. Wówczas stary popierdoleniec wyskoczył ze swej kanciapy i zaczął drzeć mordę, że nie pojadę z nim tym autobusem. Ja patrzę na niego ze spokojem, jak sytuacja potoczy się dalej… A on zaczął wymachiwać łapami i krzyczeć „wypad z autobusu”. Ok, pomyślałam, nie będę się zniżać do tego poziomu. Wysiadłam, spisałam numery autobusu i napisałam soczystą skargę na pojeba. Facet zachowywał się jakby był tam za karę. Kurwa, to jego wybór i za darmo tam nie siedzi. Więc jak się nie podoba to niech spierdala na jakąś bezludną wyspę i tam sobie egzystuje, bo ewidentnie nie jest przystosowany to życia w społeczeństwie, a co dopiero do pracy, w której obcuje się z ludźmi. Tak mnie wkurwił pajac, że przez niego musiałam zapierdalać w upale, do pracy na koniec miasta, z ciężkim plecakiem, a ciężki dzień był przede mną, bo nie dość, że pracy 8h, to jeszcze 3h pleneru z parą młodą. Od tamtego czasu, pierdolę mpk i wybieram spacer lub rower. Więcej energii na cały dzień i nie trzeba znosić chamskich zachowań. A na koniec, kierowcy z owej historii życzę więcej pokory i kultury osobistej(chociaż tu na naukę może być już za poźno) Kto gburem się rodzi, takim ponoć już zostaje. AVE chujowicze!

67
85

Komentarze do "Chamstwo w MPK"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I dobrze zrobił kasa ma być wyliczona albo płacisz bez reszty.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bilety u kierowcy kupuje się za odliczoną kwotę kasy!Ja kiedy wiem ze będę jechała ZTM zawsze mam tyle ile trzeba , a poźniej spóźniam się do pracy bo kierowca musi się szrpać z takimi jak Ty.Takie moje jest zdanie. 1*

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Napewno był spasiony jak wieprz i śmierdział wilczymi jagodami .

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie tylko ty tak mialas ile razy jak sie pytasz czy ten autobus jedzie tam. odpowiada a co nie widac ? Slepy ? no jakim to kretynem trzeba byc zeby tak komus odpowiedziec tepi kierowcy oczywiscie nie wszyscy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No i dobrze ci tak! Skąd kierowca ma mieć zawsze drobne? A jak mu się kilka takich osób trafi jak ty? Ma zostawić autobus i iść rozmienić? Wtedy będą się święte krowy burzyć, że spóźniony.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widac chuja wiesz o zawodzie kierowcy autobusu miejskiego.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jesteś zwykłą szmatą. Nie masz pojęcia o wielu sprawach. Jednym słowem spierdalaj. A i zwiększ masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Typ trochę przesadził.Ale to kurwa też człowiek,też mu gorąco w tej kabinie i musi wozić dresów i żulów po całym mieście za chujowe pieniądze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I to jest właśnie polska KURWA jego mać. Widać to po zachowaniu kierowcy, po komentarzach (@1, @2, @5, @6). Wszędzie jakieś kretyńskie reguły potworzyli i sami „policjanci”: ‚nie ma pani drobnych – wypierdalać’, ‚plecak jest za duży – wypierdalać’, itp. Czy tak ciężko w tym jebanym kraju być miłym i czasami trochę pomyśleć? Czy korona kierowcy by spadła gdyby poświęcił 30 sekund i wydał resztę? Dobra ktoś powie, że jakby tak każdy nie miał drobnych to autobus by nie odjechał? CHUJA powiem wam! Po pierwsze nie zdarza się nigdy 5-10 osób nie mających biletu oraz nie mających wyliczonej kwoty. NIGDY kurwa!! A jak się zdarzy to wtedy kierowca może grzecznie odmówić ze względu na dużą liczbę i ryzyko opóźnień. Przecież ludzie zrozumieją to. Po drugie jakby pół autobusu poszło kupić bilet za odliczoną kwotę to również były by opóźnienia. Więc nie wymyślajmy jakiś pierdolonych teorii i nie wprowadzajmy kretyńskich reguł i nie chodzi tylko o autobusy, ale o codziennie życie tylko kierujmy się rozsądkiem i ogólną oceną sytuacji. A wtedy jak każde opowiadanie w podstawówce się kończy będzie można napisać „i wszyscy będą uśmiechnięci i będzie im się żyło długo i szczęśliwie”.AMENT kurwa!

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Z przykrością stwierdzam, że jesteś idiotką 🙂 Wszędzie stoi jak chuj „za odliczoną gotówkę” jakbyś miała mózg i nie była wieśniarą, to byś mu dała dychę i powiedziała, że reszty nie trzeba. Poza tym, kogo chcesz wzruszyć pracą po 8h ?! Nawet + dodatkowe 3h ?! W Polandii zmiany po 12h to już standard. Strzelam w ciemno, że jesteś rocznikiem po reformie edukacji, kurwa co za tępa dzida.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jestem przekonany ze kierowca cierpial na syndrom zgniecionej odbytnicy od siedzenia na przepoconym udeptanym siedzeniu i twoj niebotycznych rozmiarow plecak spowodowal opisany wybuch emocji kierujacego pojazdem, zapewne polaczony z frustracja wywolana niskimi zarobkami i brkaiem klimatyzacji. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Brawo @9 Święta racja !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kom.9. Brawo chłopie święte słowa.Pierdolone polaczki pastuchy sami się wykończa nawzajem co widać po tych oświeconych milicyjnych komentarzach.Wielce „mundre” bydło które nie doczeka swoich emerytur ale do mędrkowania jakim nominałem płacić to pierwsi.Chuj w dupę szoferowi i każdemu społeczniakowi,który przyklaskuje takim zachowaniom.Pozdro dla autorki chujni i normalnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No przecież kurwa hajs musi sie zgadzać

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Kurwa dlaczego wszystkie cipki się fotografią interesują co to ma być?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. 9 – dokładnie.
  Pierdolone plebejskie społeczeństwo Polskie socjalizuje się nawzajem w swojej głupocie i usiłuje narzucić normalnym ludziom jakieś chore zasady. Rodacy – nie zwracajcie uwagi na tych pastuchów z grodu cukrowego buraka, bo zawsze będą pierdolić bezmyślnie o swoich nigdy nie przemyślanych „zasadach” współżycia.
  Nigdy nie przyjdzie im do głowy, żeby skorzystać z daru jakim jest mózg, lub zadbać o estetykę swojej wypowiedzi.(Zróbmy dla nich obozy koncentracyjne ;]) Pierdolić wszelkiego rodzaju plebs i prostactwo! Ave Szlachta!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. nie wiem jak tam na wsiach, ale w miastach w autobusach i tramwajach mpk są automaty z biletami wydające resztę…

  0

  0
  Odpowiedz