choroba refluksowa przełyku – że co kur..cze?

No więc drogie dzieci, jestem zażenowana. Pisałam ostatnio, że jestem chora i chuj mnie szczela z tegoż powodu. No i dostałam skierowanie do laryngologa- było super, bardzo miła pani już na wejściu rzekła do mnie „siadaj dziecko” i „otwórz buziunię”, „teraz zbadamy nosek”- no chuj mnie boli, mam 22 lata.. dostrzegła to dopiero, kiedy pytała o PESEL i ujrzała początek 88. I ta oto słodziuśna paniusiunia rzekła, że mam alergiczny nieżyt nosa i chorobę refluksową przełyku – no co to jest w ogóle kurwa? I mam sobie płukać zatoki jakimś gównem (czyli wsysać to nosem aż spłynie mi do gardła- nie gówno konkretnie, ale coś na kształt)- no chuj mnie boli i boli mnie chuj!
No i wczoraj przechodziłam sobie koło jakiś dwóch młodzieńców, jeden z nich rzekł : „aaale fajnaaa”, a drugi : „aaaale małe cycki” :)) (Thank You Captain Obvious)!
Ale pozytywny akcent w tej chujni to to, że kiedy ostatnio chciałam ustąpić miejsca w autobusie jakiejś babince, ta odparła : „Co?! Mam siadać?! Żebym się przykleiła?! Nie chcę!!!”. I tyle w tym temacie.
K.

18
49

Komentarze do "choroba refluksowa przełyku – że co kur..cze?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. choroba refluksowa to najprościej mówiąc wypływanie, przelewanie się treści żołądkowej z żołądka do prezełyku, kwas żołądkowy(głównie solny) po dłuższym czasie powoduje owrzodzenie przełyku z racji braku ochronnych błon śluzowych. Zwykle przyczyna to słaby mięsień zwieracz górny żołądka, zamykający drogę treści żołądkowej z żołądka do przełyku. Lepiej często używaj odświeżacza bo chorzy na to często mają brzydki zapach z ust. Ponadto, to że się o to pytasz to fiasko programu edukacyjnego i twoich nauczycieli. Program szkół średnich(a pewno licealny) posiada takie zagadnienia jak choroby układu trawiennego. Czasem naprawdę ogarnia mnie rozpacz patrząc na dzisiejszą młodzież, która w 60-70% w ogóle nic nie wie o anatomii człowieka, tej najbardziej podstawowej.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. chuj na chuju chujem stoi, a morał z tego taki, że chujnia dąży do równowagi:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pani z autobusu mnie rozbroiła. 😀 Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pisze się kolego czy tam koleżanko strzela a nie szczela.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Taka chujnia, że nawet Ty mnie wkurwiasz tymi swoimi wpisami…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ciesz się, że nie masz wymiotów kałowych ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wymiot kałowy 😀
  Śrut!

  0

  0
  Odpowiedz