Chujnia złodziejsko-motoryzacyjna

„Chciałbym serdecznie pozdrowić idiotę, który przypieprzył w samochód marki Ford Mondeo Mk3, który stał na sprzedaż w Słotwinie. Miałbyś trochę jaj, chłopie, i byś zadzwonił na numer widniejący na kartkach w samochodzie. Pewnie inny inteligent wpadł na genialny pomysł, by z tego samego auta podpierdolić kołpaki warte 40zł… Wsadź se je w dupę. Nie wzbogaciłeś się. Możliwe, że ten sam podmienił nakrętki w kołach. Ludzie, co się za przeproszeniem odpierdziela w tej Słotwinie… Nic tylko złodziejom łapy ucinać. Jak już podmieniasz te nakrętki, to chociaż je, inteligencie, dokręć. A nie przykręcone paluszkami. Jak jechałem, to myślałem, że zaraz mnie koło wyprzedzi. Także uprzedzam wszystkich: nie zostawiajcie aut na sprzedaż w Słotwinie, bo tam są ludzie złośliwi, a także ślepi i złodzieje.”

PS. To nie moja chujnia -no, mógłbym lekko zmodyfikować i powiedzieć, że moja, ale po co, nie w tym przeca rzecz, chodzi tylko o pokazanie pewnego zjawiska- ale znaleziona właśnie w sieci i idealnie się nadająca, bo gość miał przesrane, skoro mało się przez debili własnym samochodem nie zabił. Dlatego podrzucam. Komentujcie.

PS2. A swoją drogą, wiecie co? Jak sobie pomyślę, że w każdej chwili jakiś ćwok (albo i wielu takich, bo przecież wśród (powszechnego) debilowa to różne popierdolenia są „w modzie”) z głupoty może na pierwszym z brzegu parkingu ludziom śruby w kołach poluzować, albo poodkręcać, to normalnie mnie mierzi… Wyobrażacie sobie? Każdy z nas wsiada do samochodu i przecież nie sprawdza tego za każdym razem.

39
3

Komentarze do "Chujnia złodziejsko-motoryzacyjna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słotwina koło Buczkowic?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Nie. Dolnośląskie.

   1

   2
   Odpowiedz
 3. Jakem na codzień miłosierny i kocham bliźniego jak siebie samego, tak do tego typu zjebów strzelałbym z broni dużego kalibru i obcinał łapy przy samych łokciach.

  15

  0
  Odpowiedz
 4. Męty społeczne

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Gdzie jest koleś od chujni „Obys zyl w ciekawszych czasach”?
  Czy jeszcze dycha? Jak skomentuje ostatnie wydarzenia?

  3

  1
  Odpowiedz
  1. 3cia wojna światowa wisi na włosku. Chiny, Turcja, ISIS, USA policjanci…, Europa imigranci…

   4

   3
   Odpowiedz
   1. Brexit, Ukraina (wczoraj, ten dziennikarz, i wcześniej zagadnienie bez konsekwencji ), miesza się na tym świecie, pytanie kto tym steruje i kiedy straci nad tym kontrolę.

    1

    1
    Odpowiedz
   2. Buk tak chciał! Módl sie do swego żydowskiego bożka o raj po śmierci. Boziu boziu! Za dużo pedałów, masonów, żydów i dlatego będzie wojna. Kochająca bozia.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Dziwna ta twoja „chujnia” , nie masz własnych „chujni”?

  5

  3
  Odpowiedz
  1. Mam, ale czy nie wystarczy, że tylko mnie dobijają? Mało ci doła?

   2

   2
   Odpowiedz
 7. W Iranie jest jeden z najmniejszych odsetków kradzieży na świecie, czemu? A no temu, że za kradzież odcinają dłoń, za kolejna kradzież odcinają drugą, za trzecią z kolei kradzież (w sumie już ciężko bez dłoni) skazują na karę śmierci. Mówcie co chcecie, ale tutaj plus za stanowczość dla ciapatych.

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Bo widzisz, patałachu, proste prawo jest skuteczne, bo jest -jak warunki pracy i płacy w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym- jasne, czytelne, dla wszystkich zrozumiałe i nie da się go ominąć. Dlatego cwaniacy wynaleźli zagmatwane prawo, bo dzięki tej gmatwaninie można robić kanty.

   Dziś Pan twój czytał na Onecie wywiad z Karkosikiem. Abstrahując od samej postaci, gość powiedział jedną (no nie tylko jedną, ale na tym się skupmy) fajną rzecz:

   „Wtedy sprzedał Pan wszystko Zygmuntowi Solorzowi. Podobno trudno się z nim negocjuje.

   Karkosik: O, to był horror. Negocjacje trwały do rana. Lubię Piotrusia (tym imieniem Zygmunta Solorza nazywają znajomi – red.), ale już bym mu nic więcej nigdy nie sprzedał. Umowa sprzedaży była tak gruba (Roman Karkosik pokazuje ręką na wysokości stołu – red.), jakiej jeszcze nigdy nie widziałem. Ja lubię prostą sprzedaż. Kiedy np. pozbywałem się akcji w Suwarach, z Kanady przyjechał inwestor z własnym doradcą, który zaczął tworzyć umowę. Powiedziałem mu wtedy „nie obraź się” i podarłem mu tę jego umowę. Napisałem mu na kartce: „widziały gały, co brały”. Obraził się. Wrócił za tydzień i powiedział, że jednak chce domknąć transakcję. Powtarzam to stale: jak się chce zrobić biznes, to trzeba wyłączyć z procesu prawników.”

   I Karkosik ma rację. Może i ma swoje za uszami, ale ma rację. Po chuj Solorzowi umowa na ilości papieru że pół lasu trzeba było wyciąć? Tylko do kantów. Tymczasem proste prawo byłoby skuteczne. To jego największa wada w oczach kombinatorów, którzy z kombinacji żyją. Nawet nie musi być jak „u ciapatych” (czy u Pana twojego w zakładzie), że toporkiem po łapach (czy jak u Pana twojego -w puszeczki i do dyskontu) -niech zapierdala w kamieniołomach. Ale chodzi o jasne zasady i nieuchronność ich egzekwowania. Ale to nie w cywilizowanym świecie… Wiesz ilu kombinatorów, cwaniaków, łapówkarzy itd. straciłoby pracę? /Mesio PS. Nie ma PS-a.

   8

   1
   Odpowiedz
   1. Tu Panie Mesiu masz rację. Wieloma starożytnymi krajami rządziło proste i klarowne prawo, dlatego w ówczesnej dobie braku technologii dało się operatywnie zapanować nad sprawnym funkcjonowaniem społeczności. Kamieniołom jest bardzo dobrym pomysłem, bo to jest kara generująca pracę/zysk. Natomiast okaleczanie/oszpecanie (co było najbardziej na topie w Średniowieczu) wywiera inna perswazję na człowieka, bo godzi w istnienie człowieka, a co człowiekowi z kradzieży bez jego istnienia?

    1

    0
    Odpowiedz
 8. Dobrze, że kierownicy Ci nie jebnęli!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. To pewnie cygany albo uchodzcy , bo przecierz polaczki nie kradna

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Nie przejmuj się mi sprzedali dobre auto bez hamulców….:-(

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tato dlaczego mnie nie kochasz :'(

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Bo cię nie zrobiłem.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Ktoś kurwa ukradł mi wczoraj wał od gitary…

  0

  0
  Odpowiedz