Chujnia brytyjska

Jak w tytule – chujnia rodem z tak zwanej „Wielkiej” Brytanii. Mianowicie: czy mediom – także polskim, a może wręcz przede wszystkim naszym rodzimym – naprawdę wydaje się, że kogokolwiek na świecie poza bandą Brytoli obchodzi ta cała księżna oraz to, że albo trafiła do szpitala z powodu byle porannych mdłości (wiem, jest w ciąży – ale bez przesady z tą delikatnością), albo właśnie z tegoż szpitala wyszła z bananem na ryju i tym książęcym szczeniakiem (czytaj: jej mężem) pod rękę? Ja wiem – coś mnie nie obchodzi, to nie klikam, nie czytam, staram się omijać; problem w tym, że nie bardzo się da, bo to jest niemal wszędzie, a przynajmniej było kilka dni temu. Nawet na jakimś anglojęzycznym (co nie znaczy bynajmniej, że angielskim) portalu o grach komputerowych ową informacją jebnięto mnie po oczach. Ludzie, trochę powagi. Już pomijam milczeniem fakt, że ta ich chodząca mumia Elżbieta jest tak stara, że chyba Mojżesza do chrztu trzymała, a królowa z niej taka, że nawet książę Liechtensteinu ma większą realną władzę we własnym kraju, wobec czego Elka nadaje się jedynie do noszenia fikuśnych kapelutków i machania do tłumów oraz robienia za symbol. Zanim komuś przyjdzie taka kwestia do głowy: nie, nie mam żadnych kompleksów względem Anglików, już wolę żyć w naszej Polsce, jakkolwiek daleko jej do ideału; tutaj przynajmniej jeździ się po normalnej stronie drogi, a ludzie nie mówią z takim akcentem, jakby robili łachę, że w ogóle się odezwali (ironiczne: nawet mieszkaniec Kongo mówi po angielsku lepiej niż rodowity Anglik). Jak to powiedział Franek Dolas: fajfokloki zakichane. Chodzi po prostu o to, aby media – oraz ludzie, bo jedno napędza drugie – zachowały pewien poziom i powagę (już sobie wyobrażam, co się będzie działo, kiedy to ich młode się wykluje), choć pewnie prędzej na świecie zapanuje pokój i powszechny dobrobyt. Trudno.

81
67

Komentarze do "Chujnia brytyjska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyś zarabiał 17 tys. I jeździł mesiem, to kurwa wszystko byłoby piękne i gdzieś tam głęboko w dupeczce miałbys to wszystko i te twoje jebane problemy. Pamiętaj, mesio tez jest robiony na lewostronna jazdę. No, całuje Ciebie i kurwa juz nie srutuj taka chujnia, bo wstyd.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wyłącz tv, włącz myślenie, zmień strony które odwiedzasz będzie lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po pierwsze – odpierdol się od Anglii, kraj z tradycjami, dziś trochę zepsuty przez partię pracy i część konserwatystów, ale i tak wzór do naśladowania. Po drugie – widocznie po chujowych miejscach w internecie surfujesz, bo ja o niczym takim nie słyszałem i mam to w chuju, tak jak oni mają w chuju Polskę (i słusznie).

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Polaczki lubią włazić w dupkę każdemu. Nawet tym, którzy mają ich gdzieś i nie wiedzą o ich istnieniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie potrafię zrozumieć dlaczego, ale moją żonę (R.) to obchodzi 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. U nas będzie takie samo (lub bardzo podobne szaleństwo w mediach jak tylko młoda panna Kwaśniewska zaciąży. Ale cóż – jakie kraje, takie księżniczki i sensacje.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do mlota z 17 tys. i „mesiem”… Sluchaj czlonie skorodowany, skoncz te swoje brednie wypisywac tutaj. Zajrzalem przypadkiem na ta strone i jest to rzecza obrzydliwa czytac te twoje kosmate brednie zakompleksionego henka. Ty jezdzisz jakims mesiem tak jak ja latam ISS (International Space Station)a te 17 tys to chyba kokosow w ten twoj pokrzywiony czerpak. Get a life czlonie pokrzywiony przestan tutaj sciemniac balonie sflaczaly. Czy naprawde wierzysz iz kots wierzy w twoje pierdoly ciole pierdolniety? Spusc z torby bo ci w czolo wali grzdylu nabrzmialy i spadaj do innych henkow walic przyglupa.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz rację to całe pajacowanie w Wielkiej Brytanii a tym bardziej w Polsce z tą Kurewską Rodziną jest kompletnie nie zrozumiałe. Przypadkowo się tam rodzisz jesteś księciem a jak w innej rodzinie to jesteś dzieckiem plebsu niegodnym niczyjej uwagi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Do ostatniego komentarza: Jakbys jeździła mesiem i machala po 17 tys na 30 dni to byś kurwa taka srutnia nie jebala z pokrzywionego ryja. To kurwa byś jebanej buzki nie otwierała. Nie srutuj tu swoimi kompleksami. I nie chajniaj tutaj tymi bluzgami. Lepiej juz wróccie do tych swoich wsi i miasteczek, jebane pojeby.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ad 7 uśmiałem się, dowaliłeś mu gościu tylko, że to nie prawdziwy mesio. Tamten parówczan pisze inaczej i uzywa słownika wyrazów obcych. Może nawet skończył jakieś studia bo czasem nawet do rzeczy gada. Ostatnio tylko chyba miał randkę z murzynem bo zaczął pierdolić farmazony o saldzie w banku (również się usmiałem do łez, jak to sobie biedaczek wszystko pięknie wyobraził ), jak mu się dupa zagoi zacznie znów pisać do rzeczy. Mesiu, nie poddawaj się, wszystkie tu cię kochają.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @7 jakbyś zarabiał 17 tyś i jeździł Mesiem nie przejmowałbyś się, że jesteś pokrzywionym członem sflaczałym i waliłbyś przygłupa przy innych Heńkach. Tak to jest jak się pracuje na taśmie w fabryce któregoś z moich kumpli na umowę o dzieło za 800 marnych złotych. Zero tolerancji i zazdrość. I nie używaj słów których znaczenia nie znasz, bo na kokosa to cię nie stać i nie wiesz co to jest. Wracaj do rąbania drewna bo na węgiel też brakło. Skąd wytrzasnąłeś komputer i internet plebsie? A na ISS się nie lata tylko stacjonuje

  0

  0
  Odpowiedz
 13. 10. Ja sie tez uśmialem, bo chujnia z Ciebie i juz! Srutujesz tutaj zakompleksialy przedstawicielu plebsu! Jak juz wyjdziesz z fabryki i będziesz czekał na tramwaj z puszka browara za 1,5 zł to nie chujniaj, bo jeszcze Ci z prawej strony nadejdzie i Ci nóżke Twoja przekroi na pól jak te Twoja kaszanke, a wtedy to dopiero bedzie chujnia.
  Pozdrawiam,
  jeżdżący mesiem i mający 17 tys. miesięcznie.

  0

  0
  Odpowiedz