Chujnia z Rybolem

Wkurwia mnie Rybol (Rybnik). Jakie to jest zjebane miacho. Kory w pizdu – czasami 40 min wyjeżdżam z miasta. Ludzie są też pojebani – same cwaniaki i zjebane pizdy (paniusie), którzy myślą że są nie wiadomo kim bo mieszkają w „dużym” mieście. Wiocha jak chuj.

47
55

Komentarze do "Chujnia z Rybolem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A gdzie to kurwa jest?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rybnik.. no tak kurwa normalnie metropolia 😀 Piętnaście lotnisk, osiemdziesiąt linii metra, piętnaście stadionów olimpijskich buhehehe kurwa daj pan spokój, smród bród i ubóstwo

  0

  0
  Odpowiedz
 4. to nad morzem?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pewnie mieszkasz w Wodzisławiu. Wy tam wszystkich nienawidzicie, ale to z zazdrości. No chyba, że jesteś z Jaszczembia Zdroju, czyli „ostatniego bastionu polskości na Śląsku”, haha. Trzecią opcją są Żory (fuj!). Ja tam lubię Rybnik. Fajnie się to miasto rozwija, więc nie dziwota, że mają korki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kocha się tylko z mężczyznami w związku. Zrobiła Ci w głowie śrut. Nazwę to wprost wygląda, że to zwykły kurwiszon i tak traktuj. Dałeś miłość babie, która na to nie zasługuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A więc to dlatego Kamil Scheicht uciekł do Warszawy?

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Spierdalaj mi od Rybnika ty patałachu jebany ja z moimi ziomkami adrianem i dominem ci dojebiemy pacanie ścierny !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Chodzi mi o Rybol w woj. śląskim.
  Zapomniałem jeszcze dodać że miasto jest brzydkie jak kupa i na każdym rogu kutasi. Najbardziej rozpierdalają mnie biznesmeni co to prowadzą firmy kurwa, a pisać poprawnie nie potrafią.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wrocław lepszy od Rybnika nie jest

  0

  0
  Odpowiedz