Chujowy pracownik z mojej żony

Ja pierdole, mam firmę, kilkoro pracowników i żonę. No właśnie prawie każdy ma żonę. Ale w tym zjebanym kraju ona nie może być typowym pracownikiem. Każdy kurwa na świecie może u mnie pracować tylko nie żona. Żona hrabina musi być współwłaścicielem. Ale co tam niech będzie ale pracować musi. Tylko ja pierdole jak ona pracuje to mi się flaki wywracają, no rozwala mnie to psychicznie. Jak by nie była żoną i nie dawała dupy to by nawet chwili nie pracowała, nawet 5 minut. Kurwa każdy jest lepszy od niej, specjalnie to robi czy ki chuj. Dupy daje świetnie i chętnie ale żona jako pracownik to chujnia do kwadratu. A oczywiście wypłaty nie dostaje tylko kupuje co jej się podoba i wydaje 3 wypłaty zwykłego pracownika. No rzesz kurwa mać zwolnić jej nie mogę, wpierdolić dyscyplinarki też wysłać do innej roboty też bo się będą śmiali wszyscy wokoło i takie gówno zasrane. Kocham ją jako żonę ale jako pracownika to aż mnie trzęsie na jej widok. I co rozwieść się bo pracować nie umie, chujnia Pany, chujnia.

94
50

Komentarze do "Chujowy pracownik z mojej żony"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widocznie nie ma motywacji skoro nie ma wypłaty, a Ty i tak wszystko co ona chce kupisz. Może powiedz jej, że zamiast prezentów dasz jej wypłatę ale obniż wypłatę i dodaj, że jak zrobi dobry wynik to dostanie premie…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Stary chłop, a baby nie utrzyma na krótko.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zawsze uwazalem ze baba jest dobra tylko do gotwania obiadu i dawania dupy. Ale zona-to bardzo droga super eksluzywna prostytutka kolego jedyne dobre w malezenstwie jest to ze „teortycznie” daje dupy tylko Tobie…ja sobie dalem z tym spokoj, ide na dziwki, place za to co chce, swietny serwis, ma regularne badania, na bachora cie nie zlapie a jak sie nie podoba to idziesz do innej. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Płać jej 1100 zł to sama odejdzie byznesmenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Idź się lecz samczyku alfa

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zatrudnij profesjonaliste od mokrej roboty I po klopocie. glowa do gory.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Daj jej naganę z wpisaniem do akt….a jak to nie pomoże to zwolnienie nooo chyba że to w łóżku nadrobi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To porozmawiaj z nią o tym tępy zjebie. Chyba, że do poważnej rozmowy brakuje Ci jaj…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Marek Kotonski. Jego bardzo znana w POlsce ksiazka (zbior felietonow) „Co z tymi Kobietami?” 33 ostre i bezkoktórym mpromisowe felietony, dzięki dowiesz się… co z tymi kobietami? Książka ta zabierze Cię w męską podróż po meandrach głębi kobiecej psychiki, i wytłumaczy Ci w niezwykle lekki i konkretny sposób: – Niezwykle częsty fenomen, utraty przez Twoją kobietę ochoty na seks po ślubie, czemu tak się dzieje? – dlaczego kobiety kochają drani, a spokojny i porządny facet staje się wcześniej czy później obiektem drwin, pogardy i nienawiści? – jak w praktyce wygląda podrywanie, i czemu nie zawsze warto używać tej wiedzy? – dlaczego bez wiedzy o podświadomości i o tym jak ona działa, rozsypie Ci się nie tylko każdy związek, ale i wszystko co ważne w życiu? – w jaki sposób kobieta realizuje swoje plany wobec Ciebie, nie zawsze dla Ciebie korzystne, i jak nie skończyć przez swoją naiwność pod mostem? – Jak to możliwe że tyle osiągnąłeś, a nadal czegoś Ci w życiu brakuje? Książka ta sprawi, że spojrzysz z zupełnie innego punktu widzenia na kobiety, oraz na swoje życie. Wiele przykrych rzeczy które w życiu Cię spotkały, a których nie rozumiałeś, stanie się nagle jasne jak słońce. Jeśli bierzesz do ręki moją książkę, i zastanawiasz się czy warto poświęcić jej swój czas, otwórz ją chociażby na pierwszym felietonie, „Gdy Twoja małżonka odtrąca Cię w alkowie”, poświęć minutę na lekturę, i sam oceń ile możesz zyskać mając taką wiedzę, i jaką miażdzącą przewagę zyskujesz dzięki temu nad tymi, którzy nie rozumieją kilku w zasadzie prostych rzeczy o kobietach. Tak prostych, że nikt się nad nimi nie zastanawia… Zdecydowana większość z kilkunastu tysięcy kobiet, które znają niektóre felietony z sieci, jednoznacznie uznała że są szowinistyczne i seksistowskie, a autor był obrzucany stekiem wyzwisk i obelg przez rozsierdzone i rozszalałe Panie. Czy może istnieć lepsza, i bardziej skuteczna recenzja dla książki o kobietach dla faceta?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zacznij bzykac pracownikow .Moze ktorys lepiej rucha niz malzonka – to ja wtedy -double whammy -wywal z pracy + rozwod .And no problemo:)

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Jedna rada facet: ROZWÓD !!!! A dupy to ci da każda mężatka. Ta lala Cię zniszczy a potem spierdoli na innym chuju jeździć. Nie daj sie w chuja robić bo źle to wygląda już od początku.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Śmiechu warte.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. spuść jej porządny wpierdol

  1

  0
  Odpowiedz