Coroczna skifa wakacyjna

Chujnia jest taka, że zaczęły się wakacje i teraz dzień w dzień małolaci będą mi pod oknami drzeć japę. Zaczęło się od tego weekendu i tak będzie przez najbliższe 2 miechy, bo tak jest co roku. A właściwie przez 3 miechy, bo zjeżdżający na wakacje studenciaki to teraz w sporej mierze takie same niedorozwoje. Siąść kurwa komuś pod oknem (bron Boże pod swoim własnym, bo tatuś by skórę przetrzepał) i drzeć japę i opowieści dziwnej treści do 2-3 w nocy. Jakby nie było miejsc do plenerowania gdzie się nikomu w spaniu nie przeszkadza. Chujnia i śrut.

96
70

Komentarze do "Coroczna skifa wakacyjna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. policja jest od takich problemow

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ciekawe jak ty w młodości spędzałeś wakacje?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. lepiej sluchać w domu dziecka jak drą jape niz zapierdalać na budowie i sluchać jak szef drze jape

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jebane bachory to na pewno PATOLE !

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kup wiatrówkę i przetrzeb trochę to rozwrzeszczane towarzystwo – zrobisz światu przysługę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Obrzuć ich gównem (prawdziwym, nie w przenośni). Jebnij tak, żeby nie widzieli skąd leci. Gwarantuję Ci że więcej nie przyjdą.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Potwierdzam ja proponuję mix szczać do wiadra i kał wylać na ryje i krzyknąć już biegnę nagrać wasze nie wyparzone mordy!

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Mam to samo, może dzieciaki mi tak nie przeszkadzają, bo nie hałasują w nocy, poza tym niech się bawią, w końcu byliśmy tacy sami, ale to bydło co w nocy siedzi pod blokami i drze się tak, że nawet okna nie można otworzyć wysłał bym do łagrów.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A gdzie są ich rodzice o tej godzinie?
  Co to za rodzice,którzy nie umieją zorganizować swemu dziecku czasu lub on sam nie ma,nie szuka zainteresowań

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Weź sobie zapisz numery- 997 albo z komórki 112 bo widać, że ich nie znasz. I w ogóle co to do chuja jest „skifa”??? Gdzie ty mieszkasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ad2. ale nie darlem ryja pod czyims oknem, a na pewno juz nie po 20.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. @2 – ja na przykład już tę młodość trochę lat temu miałem, i jak chcieliśmy się napić piwka to mieliśmy na tyle oleju w głowie że szliśmy do parku oddalonego od naszych bloków jakieś 200 metrów. Naprawdę nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć że pod oknami w nocy się ludziom przeszkadza. Ale dla dzisiejszej młodzieży to za trudne do zrozumienia, a i rodzice nie wychowują jak kiedyś, mają w dupie.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Mam taki sam problem. Zawsze drą japę i chlają bełty wszędzie tylko nie pod swoim oknem. Wbrew pozorom najgorsze bydło to małoletnie kurewki, które po jednym browarze odlatują. Nalej do torebki foliowej, tylko nie wody. Naszczaj tam 🙂 I rzucaj w skurwysynów !

  1

  0
  Odpowiedz
 14. lewactwo tworzy lewactwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Opierdol ławkę takim specyfikiem co przyciąga komary. Nie posiedzą sobie tam za długo 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Weź kolege i przenies łaki nieco dalej. Mysleć kurwa myslec !

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Rozwiązanie jest proste. Wakacje to doskonały okres, żeby dorobić do żarcia. Krótko i konkretnie – trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Będziesz miał z głowy gnojów spod okna, a przy okazji rozwiniesz się zawodowo i dorobisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Gdybyś zarabiał 200 tysi euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA,to wykupiłbyś ekslukzywny karnet w miejscowym komisariacie policji pakiet na strzelanie do brudów i patologii społecznej.To takie safari dla bogatych.Pakiet obejmuje Cyganów,Rumunów,Arabów,Azjatów,Murzynów,Metali,Żuli,Gimbusów,Dresów i wiele,wiele innych.Jedynym zastrzeżeniem jest to,że nie można strzelać do normalnych,białych ludzi.Takie safari na brudzie społeczeństwa to piękna rzecz,raz nawet przyznano mi order za pacyfikację cygańskiego osiedla,a wręczał go sam prezydent miasta.Nie czekaj i kup jak JA człowiek sukcesu,pakiet na safari.O szczegóły pytaj w lokalnym komisariacie policji,w razie problemów uciekasz swoim helikopterem,bo Lamborghini Aventador to nie pojechałbym szybciej niż 100km/h po polskich drogach,w końcu to dzieło sztuki i trzeba o nie dbać,nieważne że mogę kupić drugie.Z śrutu też można strzelać,a z mojego chuja strzelam do studentek podczas safari.Pozdrawiam i naprawdę polecam „Brudowe safari”,do polowania zaś świetny jest bardzo stary,lecz skuteczny karabin Mosin M28.Czasem można poczuć się jak Simo Häyhä.Na mnie Cyganie,też wołają „Biała śmierć”.Jan Byczywąs,kierownik zakładu Coca-Coli,gdzie walimy konia do głównego zbiornika,a klienci myślą,że to wanilia.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Też mam problem z takimi skurwysynami ale nie są studentami tylko kurwami , mam okno od strony podwórka i jak te cwele przyjeżdżają się naćpać to mam ochotę ich rozpierdolić . Jeden podludź pierdolony cygan drugi kurwa jego polaczek piesek psy tym brudasom nic nie robią . Chuj mnie kurwa strzeli..

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Z mojej strony reakcja była kiedyś…bo paniusia pod balkonem na podwórku japę darła, a obok jakiś koleś coś tam jej odpowiadał..taka rozmowa była między nimi..to ja pomidorka i luuu w parkę..i słyszę: o żesz kurwa..! ruchać nie może to z zieleniny strząsa..ale efekt był, poszli w diabły drzeć ryje gdzieś indziej

  0

  0
  Odpowiedz