Czy to normalne?

Czytam wpisy niektórych Chujowiczów o randkach, dupach i ogólnie pojętej chujni egzystencjalnej i nie znajduję problemu przypominającego mój, więc go opiszę. No więc nie mogę już słuchać moich rodziców, chociaż słucham ich tylko 3 miesiące w roku (studia). I nie chodzi o to, że oni drą się na mnie czy coś, bo ja jestem dość ugodowa (chociaż nie wiem czy to takie dobre), tylko uprawiają tak zwany „dobrowolny helotyzm” wobec siebie. Mój tata chce jechać z kolegami nad jezioro na ryby i chuj, mama tak go opierdala, że biedny nie wie gdzie się podziać. Czy to jest normalne? Ja tego już nie mogę słuchać.

22
42

Komentarze do "Czy to normalne?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja też jestem studentem, widzę swoich rodziców przez podoby okres w roku i tak mnie szlag trafia jak jestem w domu. Fajnie jest tylko przez kilka pierwszych dni tak to wolę sam sobie gotować, prać itp itd byleby mieć święty spokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. to nie jest normalne, zwykły wypoczynek nad jeziorem, weź stronę ojca

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No to porozmawiaj z nimi, a nie tu wypisujesz bzdury. Ludzie mają poważniejsze problemy niż twój stary pantoflarz :/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiedz Starej żeby ogoliła łoniaki, zrób jej patelnie i powiedz że to od Starego… i wszyscy bd zadowoleni.
  Stary bo pojedzie na gay party, Stara bo w końcu ktoś jej dobrze zrobi i Ty cioto bo w końcu kogoś wyliżesz!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do komenta nr 4 > No żesz ja pierdolę, rozumiem, że można pożartować, komuś lekko dojebać ale trzeba mieć troche umiaru, a ten koleś trochę przesadził. Jebany dobrowolny skurwysyn, z wykształceniem podstawowym…tak mi przychodzi na myśl jedynie…

  0

  0
  Odpowiedz