Drzwi!

Robota. Na reszcie czas na przerwę. W spokoju usiąść na dupie, zjeść kolację w ciszy na stołówce. Siadam na tyłku, zaczynam jeść. Wchodzi na stołówkę jedna pani. Robi kawę, wychodzi i zostawia otwarte drzwi, a zza drzwi wszystkie odgłosy roboty wlatują na stołówkę. Kurwa mać – myślę sobie. podnoszę obolałe cielsko, robię te parę kroków, by zamknąć drzwi. Następnego dnia podobna sytuacja. Jem. Ta sama osoba wchodzi, robi kawę, wychodzi i zostawia drzwi na oścież otwarte. Następnego dnia to samo i tak dalej. Nie rozumiem zwyczaju niezamykania za sobą drzwi. A w cholerę ludzi praktykuje ten oborowy zwyczaj. Nawet na siłce w szatni. A na przeciwko siłki dziewczyny ćwiczą na trampolinach i chyba normalne, że nie chcę, by widziały moją otyłość. Nie. Jakiś dojebany idiota wchodzi do szatni i zostawia otwarte na oścież drzwi. Zamykam za nim. Parę minut później wchodzi następny i też zostawia otwarte. Ma gdzieś to, że na przeciwko piękne panie ćwiczą, a niektóre przechodzą obok szatni, bo kilka kroków dalej jest damska. I nawet, kiedy urocze panie ćwiczą na trampolinach i muzyka jest rozwalona na pełną głośność, by kobitki czuły rytm to nawet to im nie przeszkadza, by nie zamykać, nawet jeśli ten sam facet, zaraz zdejmie majty i będzie świecił nagością, to nawet wtedy drzwi nie zamknie. Uparcie nie zamknie. Choćby nie wiem co. A to tylko przykłady ludzi, którzy wychowali się najwyraźniej w oborze, bo tego jest więcej i mógłbym pisać w nieskończoność o tym, jak ludzie nie zamykają za sobą drzwi np. w kiblu, czy wielu innych miejscach i jak to denerwuje, bo drzwi są po to, by je zamykać. Ta funkcja drzwi sprawia, że te drzwi tam są, a nie pusta futryna, a zamknięcie drzwi to ułamek sekundy. Pozdrawiam wszystkich, którzy zamykają za sobą drzwi, bo szanują prywatność innych. Pozostałym chuj do dupy.

61
1

Komentarze do "Drzwi!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Bo drzwi są po to, by je zamykać. Ta funkcja drzwi sprawia, że te drzwi tam są, a nie pusta futryna” – Właśnie tak do kurwy nędzy! Pozdrawiam!

  10

  0
  Odpowiedz
 3. Wystarczy proste „mógłbyś zamknąć za sobą drzwi?” a jak nie poskutkuje to powiedz kilka prostych słów: Zamknij kurwo drzwi.
  U mnie skutkuje.

  3

  3
  Odpowiedz
 4. Sorry ale może to pomieszczenie wali i zostawiając otwarte drzwi chcą je trochę przewietrzyć. Niestety na ogół osoby otyle (tak wiem, nie wszystkie, ale to się zdarza) zostawiają odorek. .. Pozdrawiam.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. A próbowałeś użyć ust, żeby powiedzieć coś w stylu: „proszę zamykać drzwi?”
  Może napisz na spotted, że masz ból dupy, że nie umiesz nikomu uwagi zwrócić.

  1

  3
  Odpowiedz
 6. Jak ja cie rozumiem

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Drzwi kurwa do chuja pana! Z reguły działa 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Przypierdol pytanie „W stajni się urodziłeś?” następnym razem.

  1

  0
  Odpowiedz