Facieci to…

Ktoś ostatnio tu pisał, że baby to są straszne chuje a ja napiszę, że to gówno prawda, bo tak naprawdę to można tak napisać o was panowie i nikt mi nie powie, że to nieprawda. Zakochujesz się w takim dupku, nie widzisz świata poza nim on Ci później mówi, że byłaś tylko zakładem, że założył się z kolegami, o to, że w ciągu tygodnia się ze mną prześpi oczywiście zakład przegrał, ale świadomość ze nie udało mu się mnie zdobyć była dla niego jak plama na honorze i nie mógł odpuścić, kiedy w końcu udało mu się mnie rozkochać i spełnić swój cel mówi Ci, że jesteś idiotką, że nic do mnie nie czuje i jestem kolejną odhaczoną panienką w jego kalendarzu i co panowie kto tu jest chujem my czy wy? W ten o to sposób tworzycie takie kobiety, bo teraz to ja będę się bawiła wami nie mam już skrupułów po tym jak mnie potraktowano tym bardziej, iż było to pierwszy tak ważny mężczyzna w moim życiu…

27
39

Komentarze do "Facieci to…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. będziesz się bawiła, tzn. robiła podobnie, czyli będziesz „odhaczała”, „zaliczała” (itp.) facetów w swoim życiorysie?? nie wiem, czy zastanowiłaś się do czego dojdziesz takim postępowaniem, ale gratuluję pomysłu, gratuluję!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dużo ludzi tak robi, jak ty zamierzasz zrobić. Do pewnego momentu są w życiu mili i sympatyczni, a dla miłości zrobiliby naprawdę wiele. Niestety „życie to nie kurwa serial romantyczny” i po tym jak raz, drugi czy trzeci dostaną porządnego kopa w dupę stwierdzają, że takie postępowanie było strasznym błędem i zmieniają się. Od tej pory za dotychczasowy ból i niepowodzenia odgrywają się na ludziach, których spotykają na swojej drodze w przyszłości. Chcą ich skrzywdzić w taki sposób jak sami zostali skrzywdzeni.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie ..faceci to są chuje ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chujem jest człowiek który zrobił Cię 'w chuja’, Chujowiczko, i nikt więcej. Proszę, nie generalizuj, bo ja jestem mężczyzną i nikogo w życiu nie potraktowałem w ten sposób, więc traktuję ten wpis poniekąd jako obraźliwy. „Kto tu jest chujem – my czy wy?” – Zastanów się w ogóle o czym Ty piszesz. Nawet jeżeli ten koleś zrobił Ci takie chamstwo to nie powinnaś patrzeć przez pryzmat całej populacji mężczyzn, bo jest jeszcze dużo normalnych facetów(mam nadzieję). Generalizują w tym wypadku tylko osoby, które tak na prawdę nie mają pojęcia o płci przeciwnej. A jeżeli widzisz gdziekolwiek, że facet tak generalizuje nt. kobiet to go olej i nie słuchaj, bo już po takim komentarzu powinnaś wiedzieć, że ten facet nic sobą nie reprezentuje i nie powinnaś zniżać się do jego poziomu. Co do Twojej konkretnej sytuacji z tamtym kolesiem powiem tylko tyle, że to jest rzeczywiście podłe, chamskie i nie szanuję takich ludzi ani trochę. Ale nie bój się – skoro nie wie co to znaczy szacunek do drugiej osoby to się prędzej czy później na tym przejedzie i życie go nauczy moresu. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wszyscy tutaj mądrzy napiszą Ci, że jesteś albo łatwa albo naiwna. sraj na nich! faceci nie są chujami, nie ogółem. Ty po prostu trafiłaś na chuja. Nie bój żaby co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Wiesz już jakiego typu kolesi masz się wystrzegać.
  pozdr;)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie zmyślaj mitomanko! Po co ci to? Ja i tak wolę inną, tą która nie przeklina i w odróżnieniu od ciebie ma klasę. Jesteś po prostu skończona.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. o kurwa, to klasa oznacza brak przeklinania? chujowo ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 9. w moim zyciu (a nastolatkiem już dawno nie jestem) 5 kobiet mi odwaliło wielką chujnie, czyli bez powodu, nagle, w pewnym momencie związku ze mnie zrezygnowało. widocznie było im za dobrze. a co to zmieniło we mnie? stałem się chujem? nie. może troszeczkę większym skurczybykiem, bo kobiety to lubią. i nie ma siły, że nie, bo nawet gdy kobiety mówią, że wolą czułych facetów to tak naprawdę są to tylko deklaracje, a deklaracje często nie pokrywają się z rzeczywistością. i mimo tych, można nazwać niepowodzeń wcale nie chce się odgrywać na kobietach. co prawda straciłem kolejną ilość wiary w ludzi, zwłaszcza kobiety, ale nie uważam ,żeby moja następna potencjalna partnerka musiała ponosić konsekwencje działań i zachowań moich byłych. ludzie, przyznajcie sami ,ze to przecież nie ma sensu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. dokładnie tak jest i to nie głupie filmowe wymysły. tak jest naprawdę! faceci są niedojrzali i mają dziecinnie głupie pomysły. ech

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ludzie to chuje!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. serdecznie Ci współczuje, że trafiło Ci się przeżyć coś takiego, bo nie należy to najcudowniejszych chwil w życiu…
  ale…
  Czy Ty widzisz co piszesz? „będę się bawiła wami” no to się baw tylko nie jęcz potem, że nie możesz sobie faceta znaleźć, bo żaden normalny mężczyzna nie będzie się chciał z kimś takim związać do końca życia. Wbrew pozorom wieści szybko się rozchodzą nawet jeśli trzymasz je w jak największym sekrecie :] żebyś się tylko kiedyś nie przejechała na tej zabawie, gdy nagle przekreślisz w ten sposób mężczyzne, który zrobiłby dla Ciebie wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. faceci to chuje i zgadzam sie z tym w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A ja powiem tyle:
  Trafiłaś na chuja, ale po co chujem zostawać jak on i dodawać mu autorytetu swoim własnym postępowaniem…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. a baby to chuje z cyckami…

  0

  0
  Odpowiedz