Fora internetowe

Forum internetowe jest z założeniem miejscem wymiany poglądów, dyskusji, itp jednak u nas jak wszędzie forum internetowe to targ, speluna, mordownia gdzie dochodzi do przepychanek słownych, chamskich odzywek, pospolite buractwo wylewa swój jad. Takie buraki dzielą sie na kilka typów. Zwykły prymityw czyli taki co używa rynsztokowego słownictwa, obraża każdego kto nie zgadza sie z jego zdaniem.2. Menda co nie umie niczego wymyślić więc wymyśla innym. Jak nie ma sie do czego przyczepić to trzeba sie przyczepić do ortografii i kropki. 3.Yntelygent co w yntelygientny sposób chce pokazać komuś kto tu jest ważny no i w „kulturalny” sposób kogoś poniżyć w stylu np. „Jak nie masz pracy po studiach to widać poszło coś nie tak”. 4.Kulturalny cham czyli taki co w delikatny sposób próbuje udowodnić komuś że jest w jakiś sposób gorszy, mniej ważny, itp. 5. Różni religianci, trolle, spamerzy, biblianci, fanatycy, itp.Nie ma miejsca w tym kraju gdzie człowiek by sie nie zdenerwował.

36
6

Komentarze do "Fora internetowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na szczęście Drogi Bracie, trafiłeś na zupełnie bukoliczny zaułek internetu, porośnięty kwieciem dowcipu i szumiący bystrym strumieniem świadomości jego użytkowników. Czyś kiedy widział tutaj trolla, prowoka lub nawiedzonego religianta? Alhamdulillah, niemasz takowych pośród nas i pozdrawiamy Cię gromadnie szczerym, szerokim i zębatym uśmiechem a ciepłem naszej życzliwości mógłbyś ogrzać przyszpitalne krematorium.

  17

  0
  Odpowiedz
  1. Może mam inne spojrzenie, ale na internecie jest mało fanatyków religijnych (chociaż się zdarzają np. tradycja na onecie) często natrafiam na ludzi obrażających religie w większości prymitywny sposób jak na kwejku, ale dopiero onet i tematy polityczne oraz religijne to już przechodzi wszelkie pojęcie i tych z prawa i lewa (kolejność przypadkowa) aż strach się bać jak jest na karachanie nigdy tam nie wchodziłem nie chce, a to co widzimy to niestety wierzchołek góry lodowej

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Tych yntelygentnych kurwiów to najwięcej na demotach siedzi, banda ciuli, bana jeszcze ci dadzą dosłownie za nic, nawet jak przekleństw nie używasz tylko zastępujesz gwiazdkami takimi ******, debile, i oni twierdzą że mają powyżej 26 lat?

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Masz wiele racji. Kiedy pierwszy raz przeczytałam „napisz co cię boli” przyszłam tu z nadzieją, że to pewnie fajniejszy portal od chamstwa na WP. No niestety, bywa różnie, ale trochę przesadzasz. Pisze tu też spora grupa całkiem normalnych ludzi. Na chamskie, wredne czy po prostu idiotyczne komentarze nie ma sposobu. Zawsze, w każdym większym gronie znajdzie się ktoś, komu jest źle i cieszy się jak dokuczy albo ktoś komu się nudzi albo ktoś chce zaistnieć, a nie potrafi jakoś sensownie. Jedyna metoda to ich olewać. Chociaż czasem trudno.
  Ja jestem tą co zwróciła uwagę na kropkę po wg. Cóż, facet skierował do mnie kolejny chamski, jadowity i dłuugi tekst, a że już mi się nie chciało go czytać ani odpowiadać to zwróciłam uwagę na błąd na początku. Taka drobna złośliwość pod adresem nadętego gbura, który obrażał mnie za moje poglądy.
  Ps. Kto to są biblianci?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Bibliant to bibliofil. Najczęściej taki co wkleja wszędzie te „prawdy” i cytaty z tej Biblii i próbuje tłumaczyć to na czasy współczesne. Takich fanatyków pełno wszędzie.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Bibliofil to miłośnik książek. Często też kolekcjoner starych, rzadkich wydań.
    A tych co w swoich wypowiedziach przytaczają cytaty z książek, prawdy i mądrości minionych pokoleń – ja popieram. Od zarania ludzie przeżywali podobne problemy egzystencjalne i byli wśród nich tacy co mądrze ubierali to w słowa. Co złego w cytowaniu ich słów jeśli komuś mogą pomóc?

    2

    0
    Odpowiedz
  2. A nazwa strony chujnia nic Ci nie mówiła 😀 hahaa ha ha. Jak chcesz dobrej odpowiedzi na swoje żale to idź na wizaż

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Hahaha, racja! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chujnia do dupy niepodobna (robol zatwierdzający taki syf z mety w kazamatach naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego usiadłby sobie kichą stolcową na stalowym pręcie, po którym żwawo popłynąłby prąd).

  A poza tym Pana twojego dziwi, że ciebie, patałachu, to dziwi. Internet jest takim samym miejscem jak każde inne w Cebulandii (i gdzie indziej), tym samym obowiązują w nim te same prawa. Stąd na forach masz to co na ulicy czy w barze. /Mesio
  PS. Jedna z mądrzejszych lasek, jaką Pan twój kiedyś spotkał, twierdzi, że internet jest lustrem nas wszystkich… Więc możesz się przejrzeć, patałachu.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A jaja w tym lustrze będzie widać?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. „A jaja w tym lustrze będzie widać?”

    U ciebie nie, patałachu, bo jak każda beta masz tylko przerośniętą łechtaczkę… /Mesio
    PS. Głupie pytanie, głupia odpowiedź. 😉

    2

    0
    Odpowiedz
   2. U niektórych niestety, nie 🙁

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Wyjdź do ludzi

  0

  5
  Odpowiedz
  1. Mówi się inaczej: „Wstąp do ZOMO, wyjdziesz na ludzi”. 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 8. A czytasz coś poza interią, onetem i innymi śmietnikami informacyjnymi?
  Poza tym zapomniałeś o ostatnim punkcie, czyli – ty, wielce oświecony i elokwentny, jedyny, który jest mądry, bo reszta to idioci.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Przestan uzywac internetu i problem z glowy..

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Ale Ci się udało zjednoczyć Chujan 😉
  Z tym lustrem to niestety racja. Np. teraz – wkurwiają się na siebie nawzajem, szukają „dziury w całym”, komu by tu i jak dopiec, a jak się pojawi „wróg” – pełna solidarność :*

  0

  0
  Odpowiedz