Jebany kryzys

Mam już tego kurwa dosyć! Od kwietnia szukam roboty i znaleźć nie mogę. Po dwóch latach pracy w jebanej korporacji i tyraniu w nadgodzinach spotkał mnie taki los. Mam poczucie, że coś już umiem, wykształcenie też mam niezgorsze, języki znam, a tu czarna dupa. Nikt mnie nie chce przyjąć. Roboty jak nie ma, tak się nie zapowiada, żeby szybko była. Wysyłam pieprzone CV, molestuję działy personalne firm o robotę, odpowiadam na ogłoszenia, do których niby pasuję idealnie i co? I JEDEN WIELKI PRZECHUJ! Jeśli już zdarza się jakaś rozmowa, to zawsze znajdzie się ktoś, kto jest kurwa lepszy. Nie wiem, może nie mam biustu rozmiar D, nie obciągam prezesowi albo nie jestem z rodziny. Jedna wielka chujnia z grzybnią. Śrut! 😐

30
39

Komentarze do "Jebany kryzys"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja mam biust rozmiaru E i nie moge roboty znaleźć 😉 Więc cycki ci też prestiżu nie dodają – wniosek taki 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Heh a ja w ogóle nie mam cycek…i też roboty znaleźć nie mogę…może to dlatego że mam mały penis?Ale skoro cycek się to nie dotyczy to penisa też.
  Ps-Chętnie poznam wasze walory:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. powiększ biust, obciągnij prezesowi i powiedz, że znasz jego ciotkę. posada gwarantowana

  0

  0
  Odpowiedz
 5. te, od walorów – a może to koleś pisał tego posta, na to nie wpadłeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jebany kryzys. Ja mam firmę i tracę wszystkie jebane zlecenia. A pierdolone pedały z rządu nic nie robią, dotacje z UE stoją niczym kutas podczas zwodu. Kurwa kiedy to się skończy ? Kto pierdoli że jest OK ? Tusk i Kaczor to dwie cipy !

  0

  0
  Odpowiedz