Jebany program z Algorytmów i Struktur Danych

Mam do napisania jebany program w C, który ma dodawać w sposób uporządkowany elementy podane przez użytkownika do listy dwukierunkowej oraz móc usunąć wybrany element – banalne w chuj. I co? I jajco (kernel?) – nie dość, że nie ogarniam tych pierdolonych wskaźników, to jeszcze potrafię dojebać taki wyrafinowany błąd, że ćwiczeniowiec pół laborek siedzi i rozkminia, zanim rozgryzie, co żem wycudowała w tym kodzie – naturalnie kompilator nie wypierdala żadnego błędu ani ostrzeżenia. Chujnia w nieskończonej pętli :F

19
51

Komentarze do "Jebany program z Algorytmów i Struktur Danych"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem o czym mowisz ale dla mnie i tak jestes wielka 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ty się ciesz. Ja sobie pojechałem na studia do UK i zamiast programów pisać muszę się na jakieś jebane egzaminy uczyć. Pieprzone zapamiętywanie faktów, zero kreatywności.

  Jak chcesz to ci mogę taką listę dwukierunkową napisać. Z 30 minut roboty góra.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. C wymaga wielkiej dyscypliny, a w razie błędów wiele czasu na znalezienie problemu. 😉 A samo zagadnienie nie jest trudne, ale najpierw musisz podszkolić się ze wskaźników. Inaczej nic z tego nie będzie. Wskaźnik to taka quasi-zmienna, która przechowuje tylko adres miejsca w pamięci, w której znajduje się prawdziwa zmienna danego typu. Chyba tak najprościej można to wytłumaczyć. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wiem co to znaczy. Łączę się z tobą w chujni pisząc jebaną magisterkę (jeszcze tylko/aż ona i koniec tych studiów).

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ech, kobieta i C++…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do garów…

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Do twórcy komentarza 4. – dziękuję za chęć pomocy, doceniami rly, ale problem polega na tym, żebym ja sama się naumiała to napisać. Tymczasem trudno jest mi się nad tym skoncentrować, kiedy dodatkowo frustruje mnie niemożebnie świadomość faktu, że to faktycznie powinno zająć max 0,5h

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Natomiast do autora komentarza 6. – wyraźnie napisałam, że C, a nie C++, więc proszę nie kozakować, że jak kobieta, to od razu zonk, bo może i zonk, ale nie płeć to uwarunkowała.

  0

  0
  Odpowiedz