Języki obce

Moją chujnią są języki obce, a ściślej ich nauka. Nienawidzę uczyć się języków obcych. Wkurwia mnie to. Jeszcze czytanie to spoko, rozumię tekst. Znacznie gorzej jest ze słuchaniem, ale jeszcze spoko. Gramatyka, wkuwanie sówek, jak się przyłożę to jakoś idzie. Natomiast nienawidzę rozmawiać i mówić w jakichkolwiek językach obcych. Ale to wszystko nie jest jeszcze takie złe, mógłby ktoś powiedzieć: to nie ucz się języków obcych. Otóż kurwa w dzisiejszych czasach na byle jakie kurewskie stanowisko wymagają języków, i często nie kończy sie na angielskim. I to kurwa biegle se żądają, to jest taki kurwi kolonializm. Jebane korporacje wymagają bym mówił w obcych językach. A ja kurwa jestem Polakiem i jedynym językiem, jakim posługuję się biegle jest polski.

95
58

Komentarze do "Języki obce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niektórzy nie mają predyspozycji. Ja znam 7 języków, ale kompletnie np. nie mam zdolności muzycznych… Każdy ma jakiś inny talent. Trzeba go umieć wykorzystać.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Może w mowie, bo na piśmie to też ci kiepściutko idzie…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No niestety.Polska jest kolonią.Wiele firm świadczy usługi outsourcingowe dla firm z zagranicy,bo tak taniej.Przez 25 lat politycy budowali naszą pozycję na konkurencyjności płacowej.Najprostsza i najgłupsza droga do rozwoju.Nic dziwnego,że innowacyjność polskich przedsiębiorstw kończy się na ogórkach kiszonych i oscypkach.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. zwykły, ograniczony cebulak

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Ja się uczę angielskiego, bo chcę wyjechać i wreszcie zacząć żyć jak człowiek.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mów po francusku „sam se liże”(poprawna wymowa „szanse lize” ;-))))

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Marek Kotonski. Jego bardzo znana w POlsce ksiazka (zbior felietonow) „Co z tymi Kobietami?” 33 ostre i bezkoktórym mpromisowe felietony, dzięki dowiesz się… co z tymi kobietami? Książka ta zabierze Cię w męską podróż po meandrach głębi kobiecej psychiki, i wytłumaczy Ci w niezwykle lekki i konkretny sposób: – Niezwykle częsty fenomen, utraty przez Twoją kobietę ochoty na seks po ślubie, czemu tak się dzieje? – dlaczego kobiety kochają drani, a spokojny i porządny facet staje się wcześniej czy później obiektem drwin, pogardy i nienawiści? – jak w praktyce wygląda podrywanie, i czemu nie zawsze warto używać tej wiedzy? – dlaczego bez wiedzy o podświadomości i o tym jak ona działa, rozsypie Ci się nie tylko każdy związek, ale i wszystko co ważne w życiu? – w jaki sposób kobieta realizuje swoje plany wobec Ciebie, nie zawsze dla Ciebie korzystne, i jak nie skończyć przez swoją naiwność pod mostem? – Jak to możliwe że tyle osiągnąłeś, a nadal czegoś Ci w życiu brakuje? Książka ta sprawi, że spojrzysz z zupełnie innego punktu widzenia na kobiety, oraz na swoje życie. Wiele przykrych rzeczy które w życiu Cię spotkały, a których nie rozumiałeś, stanie się nagle jasne jak słońce. Jeśli bierzesz do ręki moją książkę, i zastanawiasz się czy warto poświęcić jej swój czas, otwórz ją chociażby na pierwszym felietonie, „Gdy Twoja małżonka odtrąca Cię w alkowie”, poświęć minutę na lekturę, i sam oceń ile możesz zyskać mając taką wiedzę, i jaką miażdzącą przewagę zyskujesz dzięki temu nad tymi, którzy nie rozumieją kilku w zasadzie prostych rzeczy o kobietach. Tak prostych, że nikt się nad nimi nie zastanawia… Zdecydowana większość z kilkunastu tysięcy kobiet, które znają niektóre felietony z sieci, jednoznacznie uznała że są szowinistyczne i seksistowskie, a autor był obrzucany stekiem wyzwisk i obelg przez rozsierdzone i rozszalałe Panie. Czy może istnieć lepsza, i bardziej skuteczna recenzja dla książki o kobietach dla faceta?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Zostań dyrektorem albo politykiem, oni nie muszą umieć obcych języków. Znają tylko jeden: Eciepecie $,€, lub £!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja też ROZUMIĘ tekst.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zmywak czeka,więc musisz opanować – thank you, and i will wash it 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 13. nawet język polski Ci słabi idzie…;-)

  0

  0
  Odpowiedz