Każdy jest wyjątkowy

Każdy człowiek uważa, że jest wyjątkowy w jakimś tam stopniu, najmądrzejszy, najinteligentniejszy itp. Przodują w tym młodzi ludzie. Ciekawe, że im człowiek młodszy i im mniejszą wiedzę posiadł tym bardziej przekonany jest o swojej wszechwiedzy:) Najśmieszniejsze jest to, że ludzie pewni swej wiedzy szybko wymiękają w konfrontacji z tymi, którzy naprawdę wiedzę posiadają. Co dzieje się w czasie konfrontacji? Osoba bez wiedzy udaje, że wiedzę ma i myśli, że tego nie widać. Dobra rada dla was cwaniacy, im szybciej przyznacie się, że czegoś nie wiecie (to żadna ujma bo nie ma osób wszechwiedzących) tym mniejszej narobicie sobie siary.

90
82

Komentarze do "Każdy jest wyjątkowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie starsi myślą, że są najmądrzejsi, mądrzejsi od młodszych od siebie, a tym czasem z tą ich mądrością jest bardzo różnie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Za to ja wiem sporo o kebabie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Slaba chujnia, nie dolecialem do konca bo tak zamuliles ze mi się srac zachcialo, ide ukrecic batona, pisalem ci to ja Gienek

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawdziwy Naukowiec jak i Japończyk taki jak JA umie się przyznać do błędu. Pozdrawiam Rafał Super_Otaku i przyszły programista.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pięć na pięć gwiazdeczek kurwa jego mać!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Very speshuul snowflake

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Też mam takiego typa. Na każdy temat z każdym się pokłóci. Nawet na tematy gdzie nie ma zielonego pojęcia. Żaden autorytet w danej dziedzinie nie jest w stanie go przekonać jak się uprze. Ale wkurwia on. I nie widzi jakiego debila z siebie robi. Przyznaję rację tej chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Szczególnie denerwuje mnie czasami ojciec jak sie upiera że ma racje a tak naprawdę jej nie ma.Nic na to nie poradzisz,jedynie się wkurwisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tusk?, to ty się za Gierka podajesz i o sraniu piszesz?

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Otakuuuu, kitoszi ogaremaaaa, kurwa, popuściłem…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Standardowy efekt krugera-dunninga.

  Abnegat w danej dziedzinie jest takim imbecylem, że nie widzi tej swojej niewiedzy i głupoty a przekonany jest za to o swojej nieomylności.
  Na każdym z forów w internecie masz milion przykładów tego zjawiska.

  0

  0
  Odpowiedz