Naród parobasów

Wkurwia mnie to, że Polacy to naród europejskich parobasów. Jadą za granicę, mieszkają w barakach, naprawiają tam krany, podcierają dupska starcom, zbierają truskawki i sprzątają chałupy. Za to dostają eurasy żeby mogli sobie kupić jakiegoś używanego grata, którym w Niemczech nikt już nie chce jeździć. To nie tak, że się przypierdalam do cebulaków na emigracji, bo ja ich rozumiem. Mi jest po prostu smutno, że rzeczywistość jest taka, że to nie Niemcy przyjeżdżają do nas kosić nam trawniki, tylko my im. Jakby nie patrzeć jesteśmy służalcami Europy. W Polsce każdy jest z siebie dumny i zadowolony, ale kiedy wyjedzie na zachód, to o wszystkim zapomina. Podchodzi do niego wtedy niemiecki bauer i mówi: „dobra Zdzisiu, nagadałeś się, a teraz zapierdalaj na pole zbierać kapustę jebany parobie”. I Zdzisiu może się śmiać z bauera, że ma brzydką niemiecką żonę, że jest frajer, bo się nie skapnął, że mu Zdzisiu zajebał 5 kg kapusty, ale prawda jest taka, że to Zdzisiu zapierdala na tym jebanym polu w dzień i noc, a bauer sobie w tym czasie rucha polską dziwkę w niemieckim burdelu. I Zdzisiu marzy żeby żyć tak jak bauer, mieć takie eleganckie drogi, piękną chatę, niemiecką wiertarkę i auto z salonu (takie miejsce gdzie się kupuje nowe samochody), podczas gdy nikt nie chce żyć tak jak Zdzisiu. Wkurwia mnie to. Mam nadzieję, że to jest tylko stan przejściowy i nie będzie tak, że ta służalczość wejdzie Polakom w geny. Oby Polska się szybko bogaciła, żeby Zdzisie mogły zbierać kapustę na polskich polach za przyzwoitą kasę, a za granicą Polak nie był synonimem parobka. Przecież Polska to kraj z piękną historią, wielkimi postaciami. Niesprawiedliwe jest to, że dzieje tak się potoczyły i naprawdę chujowe jest to, że Polska się zamienia w to czym Meksyk jest dla USA – dostarczycielem złotych rączek, opiekunek dla dzieci i najtańszej i najchujowszej siły roboczej. I jeszcze jedno z zupełnie innej beczki. Oglądam czasem stronki z memami, śmiesznymi obrazkami (nie będę robił reklamy, ale pewnie każdy wie o co chodzi). Z tego co się orientuje działa to tak, że ktoś robi taki obrazek, dopisuje jakiś tekst i wrzuca do serwisu. Zadaję sobie tylko pytanie jak można być tak POKURWIONYM i intelektualnie niepełnosprawnym żeby nie zobaczyć, że zrobiło się w takim obrazku literówkę. Naprawdę nie czaję. Gość bierze painta czy photoshopa, wkleja obrazek, dopisuje ręcznie tekst. Ogląda go, potem zapisuje obrazek na pulpit, otwiera go jeszcze raz przed wysłaniem. Potem wchodzi na serwis, klika „wybierz plik” wybiera ten plik, zdjęcie mu się pokazuje i kurwa dalej nie widzi? To co on kurwa jest? Przecież jebany może usunąć to zdjęcie i wrzucić na nowo.

114
77

Komentarze do "Naród parobasów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety masz rację. I raczej (na pewno) my żyjący obecnie nie doczekamy się zmiany. My musimy na razie zapierdalać za psi grosz na naszą klasę średnią, która musi powstać jak głoszą wszem i wobec media. Miernikiem dobrobytu jest ilość milionerów w kraju a nie godne życie przeciętnego Polaka.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. coz to za chujnia, do roboty idz cebulaczku polaczku – 1 gwiazdka dawidowa

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Gdyby wszyscy zarabiali 17 tysi netto i jeździli mesiem to Polska byłaby bogatym krajem a problemem pana Ździśka byłby kolejny dom na Majorce,a nie wyjazd na zachód w celu podcierania dup starym Helgom.Ale w tym kraju ludzie to zwykłe nieroby po studiach lansu i bansu dla których marzeniem jest zapierdalać po wsi starym matizem.Skoro większość cebulaków nic nie umie i zapierdala na kasie za 800 zł,to czsgo dobrego się spodziewasz?

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Aby niemiecki bauer mógł zbierać kapustę na własnym polu i stać go było na zatrudnienie polskiego parobka, i jeszcze po opłaceniu go miał z tego zysk, najpierw ktoś kto siedzi wyżej niego musi dać mu na to szansę. Niemcy są tak bystrym i zaradnym narodem, że tam myśli się zbiorowo i długofalowo. „Alle miteinader, wir sind zusammen, Ordnung muss sein … to tylko niektóre ich dewizy życiowe. Oni wiedzą, że wypracowując coś wspólnie, wróci to każdego z osobna ze zdwojoną korzyścią. Innymi słowy sami dają sobie szansę na rozwój. Polacy natomiast są tego typu zarazą, że każdy ciągnie w swoją stronę, jednocześnie pilnując, żeby przypadkiem sąsiadowi nic się nie ostało. Ktokolwiek zdoła sięgnąć choć odrobinę ponad pozostałych, patrzy jak najszybciej się nachapać jednocześnie niewiele czyniąc pożytecznego. Niemiec budując drogę robi to tak, aby niemieckie pokolenia mogły z niej wciąż korzystać. Polak budując tę samą drogę kombunuje, jak najwięcej kasy wyprowadzić na własne konto. Jest nawet w stanie przepchnąć przez przetarg najgorsze gówno, kompletnie nieopłacalne dla kraju i ogółu – byleby na tym zarobić. Tym właśnie różnimy się od Niemców. Jesteśmy bandą zakompleksionych egoistów, którzy nie są w stanie sięgnąć dalej niż czubek własnego nosa. Nie wiem czy to kwestia tylu lat zaborów czy rosyjskiej okupacji sprawiły, że Polak ma tak nieodpartą potrzebę udowodnienia własnej wartości, nawet kosztem swoich rodaków. Dopóki więc Polacy nie zaczną myśleć zbiorowo czyniąc dobro dla ogółu, dając pracę swoim obywatelom, produkując coś samodzielnie, rządząc krajem roztropnie i nieegoistycznie, będziemy nadal krajem, w którym każdy swoją biedę klepie. Zaś pan Zdzisiu nadal będzie zbierać kapustę u niemieckiego bauera. Co więcej, zbierając tę kapustę wypracuje sobie całkiem przyzwoitą emeryturę, na którą nigdy nie miałby szans pozostając w Polsce.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. polacy za granicą tyrają. a wiesz dlaczego? bo polska ich tego uczy. co jest w polsce? są legalne jebane obozy pracy. mam na mysli m.in. sieciowki. uwierz to są prawdziwe obozy, nie trzeba już hitlera. kto nie pracuje, ten nie wie. tak więc – polaczek ucieka z obozów, które zgotowała im polska, do innej pierdolonej usranej roboty. tyle, że za tą pierdoloną usraną robotę, za granicami, dostanie chociaż więcej kasy. w polskim obozie nie dosyć, że cię dymają, to jeszcze nie dadzą godziwie zarobić.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Polska był, jest i zawsze będzie tylko krajem kategorii B (z Dolph Lungrena też nie zrobi się już A- aktora) a Polacy zawsze będą tym smutnym, zakompleksiowym i chciwym na pieniądze narodem z tej kategorii „chcą ale nie potrafią”. W przeciwieństwie do Niemców (skoro autor porównuje Polaków z Niemcami), oni chcą i potrafią. Wiem, że to przykre (ale Doplh Lungrenowi też jest przykro).

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Bo są dwie możliwości: albo jesteś prymitywnym trollem albo jebnij się w ten swój głupi łeb. „Smutno mi”… no weź nie pierdol. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem itede itepe bla bla bla.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „że to nie Niemcy przyjeżdżają do nas kosić nam trawniki, tylko my im.” a czemu nie tak, że Niemcy u siebie będą kosić a my u nas? A memy to przecież w dużej mierze robią gimby a system szkolnictwa mamy teraz taki, że rośnie nam naród głupoty.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. „Przecież Polska to kraj z piękną historią, wielkimi postaciami. Niesprawiedliwe jest to, że dzieje tak się potoczyły” Wręcz przeciwnie. To jest bardzo sprawiedliwe. A to z tego powodu, że pomimo tego, że „Polska to kraj z piękną historią, wielkimi postaciami” to jest to także kraj pełen głupków (tak z 90% populacji). Dlatego tak jest. I długo będzie. Gdyby ten przytoczony przez ciebie Zdzisiu miał rozum, to nie musiałby u bauera zapieprzać, a jego polska baba nie musiałby się puszczać za parę euro. Ale Zdzisiu i jego baba są przygłupami o mentalności cebulaka i tu jest pies pogrzebany. Z Zachodem i z nami jest jak z Rosją czy Ukrainą i z nami. U nas się nie bez przyczyny mówi, że „Rosja to stan umysłu”. Oni tacy są, dlatego tak gówniano mają, i dlatego Rosjanki czy Ukrainki robią w Polsce to samo co Polki w RFN czy UK. Bo Polska to jest też stan umysłu. A że ten umysł jest zdegenerowany, to takie są efekty. I to jest sprawiedliwe -czysta ewolucja: przetrwają lepsi. Ot, taka smutna prawda.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co ty wiesz o emigracji? Z twojej chujni przebija zazdrość i wyobrażenie oparte na stereotypach. Jedź i sam zobacz jak tam jest.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. zgadzam się – naszego kraju już nie ma, Tusk nie jest premierem tylko kimś w radzaju generalnego gubernatora, który pilnuje, żeby wszyscy byli posłuszni UE. Polska jest dzisiaj krajem słabym, buforowym, republiką bananową, bez własnego kapitału, który został za bezcen wyprzedany zachodowu, jesteśmy tanią siłą roboczą.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Polak jest głupi, a zarazem mądry

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Polacy to sami lenie i kombinatorzy, sam pracuję u Niemca na polu
  jako kierownik przy zbiorze owoców i warzyw i zasugerowałem szefowi aby polaków nie zatrudniać, bo to sami kombinatorzy lenie i złodzieje. Pracują o wiele mniej wydajnie niż, np. Ukrainiec czy Białorusin a chcą taką samą zapłatę.

  0

  2
  Odpowiedz
 15. To prawdziwa chujnia. Podziękuj politykom. Najpierw komuchom i utrwalaczom potem solidarności, która wszystko sprzedała za stołki i kasę. Taka przyszłość Rzeczypospolitej jakie młodzieży chowanie. Sądząc po tym co jest na wspomnianych serwisach, to nie mamy przyszłości. W Polsce niestety będzie coraz gorzej.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Nie martw się, zaraz Włodek Putin zrobi tutaj taki porządek, jakiego nie udało się zrobić Józkowi Stalinowi i będziesz żył w Związku Euroazjatyckim od Kamczatki aż po Gibraltar, oczywiście mieszkając w samym jego sercu, czyli na Syberii.

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Otóż to! Ja rozumiem, że ktoś zapierdala po 12 godzin, jest telemarketerem, czy ogólnie poniża się w pracy, bo chce jeść, wyżywić dzieci, jako tako żyć. Więcej, szanuję to bardzo i podziwiam. Tylko normalny człowiek robi to, a w duszy buntuje, szuka okazji do zemsty na winnych takiej sytuacji – np. działa w celu zmiany rządu, wspiera związki zawodowe, manifestuje, nawet i robi burdy uliczne itd. A Polaczky nie, większość przyjmuje ten stan za normalny, takie czasy i już. Jak pierdolony hiob z bajek podawanych do wierzenia przez katabasów. Nawet jakby było można zrobić rewolucję, toby nie zrobili, bo „tak trzeba”, „nie ma innej drogi”, „byle nie rządził pis”. Przyznaję zasłużonych sześć dawidowych gwiazdek.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Fajny tekst. Część o memach słaba, o Polakach dobra.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Z ta klasą średnią to jest gorzej niż kolega chujowicz myśli, niestety… Ano, konsekwencja polskiego cwaniactwa i skurwysyństwa (witaj mesiu, nieuctwa i braku szacunku do nauki (przy dumie z oszustwa dorosłych i dzieci) i w ogóle braku szacunku do siebie – powiedz Polakowi że ci coś przeszkadza to debil będzie miał z tego radochę. I w takim gównie ma być dobrze? Polska ma się bogacić? Z czego? A co do pana Zdzisia… hm… Jak pracujący nie w Polsce powiem, że wolę spokojnie zarobić kasę na zachodzie niż zapierdalać u pana Kowalskiego, który mnie jeszcze ojebie z tych groszy, które mi obiecał. Powiem więcej, to dzięki panu Zdzisiowi Polska ma szansę się obudzić, panowie cwaniacy wyginą bo nikt nie będzie chciał robić za grosze u jakichś skurwieli bez umowy. Panie Zdzisiu – szacun.Pan Zdzisiu jest wielki. pan Zdzisiu to Grzmichuj! (I nie wierzcie w bzdury o jebaniu dzień i nic za michę żarcia, no proszę was… Tv kłamie… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ale o czym ty pierdolisz? Taaa, pracuj w Polsce! Za 5x mniej kasy pracuj 2x ciężej dla Polaka, który jeszcze będzie cię mobbingować codziennie. Jak czytam kłótnie o stwierdzenie polskie obozy pracy to już czasem sam nie wiem czy to nie jest prawda… dzisiaj mamy polskie obozy pracy…

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Nie wiem gdzie wy wszyscy żyjecie.Prawda jest taka że tu da się żyć godnie i legalnie.Znam od chuja osób które ciężko pracują ale mają z tego pieniądze takie że nie muszą kupować w biedronce i nosić rzeczy z ciucholandu.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie martw się o Zdzicha, Włodek z Angelą już się dogadali że granica Rusko-Niemiecka będzie na Wiśle, tak więc masz szansę sam zostać bauerem, jak mieszkasz po właściwiej stronie.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. 15. Jesteś typowym polaczkowym debilem. Ciągle spiski,ciągle wizje wojen, ciągle wizja POlski od morza do morza i gówno bieda, nędza, narzekanie, mękolenie. POlska mesjasz świata k…a. Potraficie kmioty jęczeć i cierpieć a cierpienie to najlepsze co wam wychodzi. Łoj łoj łoj.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Po pierwsze Polska nigdy nie była uznawana jak nowoczesny piękny kraj, postępowy, tolerancyjny, itp. Polska już w XVI wieku kojarzyła sie z wyzyskiem, zaściankiem, zacofaniem i strasznymi dzikusami z krzywymi szablami lubiących pić i walczyć, bezlitosnych w bojach.I tak było wszędzie od Polski na Wschód. Wschód=zacofanie. W dawnej Polsce żyło podobnie jak dziś 20% uprzywilejowanej szlachty. Emigracja mnie zawszemi sie kojarzyła z poprawą bytu, z chęcią osiągnięcia czegoś, itp. Czy nasze Zdzisie umieją tam żyć? Nie. Oni tam także są parobkami, wyrobnikami, zwykłymi robolami za 1/4 pensji miejscowego tyrającymi w najprostszych, najcięższych i najgorszych robotach jakich nie podejmie sie nikt miejscowy. Do tego parobczo-służalcza mentalność i dopowiedzenie sobie „taki los nam zgotowaly te ONE”. Mieszkają w norach, slumsach socjalnych, biorą zasiłki dla biedoty itp.Ale generalnie Zdzisie są dumni z tego że mogą tyrać tam jako takie robole no bo w Bolandzie……..tego nie mają. No ale jak przyjedzie taki Zdzisiu do Bolandy to może pocwaniakować, powywyższać sie,popatrzeć z góry ubrany w odświętny dresik na „nieudaczników” i poopowiadać ciemnocie bajki jak tam sie luksusowo żyje za najniższą krajową. Tam gdzie pojawiają sie takie Zdzisie i polska gnida w roli kapo tam zaczyna sie obóz pracy, podwyższanie norm, kombinatorstwo, mobbing, cwaniactwo, itp., jeden przez drugiego prześciga sie „yle jo zrobia”, wyśmiewanie wolniejszych i słabszych oraz oczywiście wyzwiska na miejscowych czyli „pedały, nieroby, lenie”,generalnie chęć bycia cwańszym od tych na których niewolniczo tyrają. Dochodzi jeszcze narzekanie na Ukraińców, Bułgarów, Rumunów że są wydajniejsi i „robotem zabierajom”. A miejscowi sie śmieją z tego że mają woły robocze na dwóch nogach za miske zupy i przez takich Zdzisiów mamy później obraz polaczka biedaczka taniego robola zalewającego gębe najtańszym alkoholem po robocie. I jeszcze jedno co to tej mendy sugerującej szefowi żeby zatrudniać Ukraińców. I to jest przykład potwierdzenia porzekadła że „jak ci polaczek nie zaszkodził to już ci pomógł”. I jak Pan z Zachodu zatrudni tych ze wschodu to taki polaczek będzie dowartościowany bo przecież ON wielki pan i władca tych „podludzi” rusków i banderowców taki wielki polaczek nadzorca co dostaje 300 euro więcej. No cóż. To polskie Zdzisie takie są. Ponarzekają pogrożą ale na pana ręki nie podniosą,dowartościują sie na kimś że niby zawsze może być gorzej i tyle.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. 19.Oczywiście. Jest grupa wyzyskiwaczy żyjących tak że tylko gwiazdki z nieba brak. Zatrudniają parobów za 1000 zł którzy głodują ale takiego menta jak ty chuj to obchodzi bo to tylko robola a robol czy zarobi 1000zł czy 2000 to i tak przeżyje.tak mi powiedział pewien znajomy „byznysmyn”.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Też mnie to wkurza i nigdy mojej matce nie zapomne, że ojca wyslala raz na takie roboty, kiedy splajtował. Na szczeście w porę się opamiętał. Wrócił przed czasem i w rok zalożył własną firme. ale dzięki niemu wiem jak to wygląda, praca na farmie ogrodowej. Nie dajcie się sprowadizć nigdy do roli najemnika.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Podoba mi sie Twoj sposob pisania:)

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Jak Niemiec zatrudni Ukraińców i Białorusinów to taki Polaczek wyląduje na bezrobociu. To kolejny dowód że Polaki to bezmózgi nadające sie tylko do fizycznej roboty. Sami sobie kopią dół, sami siebie wpędzają w niewolnictwo, sami sobie kręcą bat:) Ja bym zatrudnił Ukraińców ale temu ważniakowi co zasugerował szefowi bym powiedział po 2 miesiącach że………jest zwolniony:) Polaczek sam sobie szkodzi i w swym debiliźmie działa na swoją niekorzyść.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Zdzisiu nigdy nie będzie pracował na polskim polu za godziwe pieniądze… bo polski rolnik sprzeda ziemię w 2016 i już nie będzie polskiego pola… Stąd nagonka rządu na polskich rolników typu: likwidować KRUS niech rolnik płaci ZUS etc. Polski rolnik jest z góry skazany na przegraną… taka polityka antypolska kolejnych rządów. Nie ma już fabryk, stoczni, zamykają kopalnie, została tylko ziemia… ale jeszcze tylko dwa lata… Ten kto myśli, że Polska kiedyś się wzbogaci przy takiej polityce jest debilem…

  0

  0
  Odpowiedz
 30. ad 20) A gdzie ty kurwa żyjesz i co robisz, że ci tak tu dobrze bo ja muszę zapierdalać jak debil i chuja wielkiego z tego mam. Ledwo wiąże koniec z końcem a pracuję w bardzo znanej firmie. Wszyscy myślą ty to musisz zarabiać jak właściciele tej firmy są multimilionerami { trzy osoby mają ponad 200 000 000 zł (nie ma pomyłki w zerach) każdy} I to ma być normalny kraj. Stare komuchy przejęły firmę robiąc z ludzi parobków a o atmosferze w firmie to żal wspominać. Nawet wody się napić człowiek się boi bo na stanowisku pracy jej mieć nie może a opuszczać je też raczej nie bardzo bo kamery widzą, że zniknąłeś czyli się opierdalasz i za chwilę dostajesz joby.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. @11 nic dodać, nic ująć

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Co tu gadać panuje wyzysk najlepiej to kurwa niech każdy zapierdala po 12h za dwóch albo trzech i to najlepiej za darmo bo po co płacić, rzucić mu tylko kawałek żarcia do miski jak psu i niech dalej zapierdala. Pierdolić tych wszystkich skurwysynów!

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Żadnych zmian nie będzie, poza tymi na gorszę. No chyba, że Polską, będą rządzić Polacy, ale to wymagałoby interwencji Boga i samych Polaków. O ile Bóg może i zechce coś dla nas zrobić, o tyle my sami nie zrobimy nic, no bo przecież trzeba siedzieć w robocie, albo na bezrobociu, no i co tu zrobić itd. Kur… mać, jakby w 1939r mieli takie charaktery jak my teraz to Niemcy z Ruskimi wybili by nas wszystkich bez straty jednego żołnierza.

  0

  0
  Odpowiedz