Nasza służba zdrowia

Dzisiaj moja niespełna 6 miesięczna córeczka zachorowała. Marudziła już co prawda od soboty, ale nic nie wskazywało na coś poważniejszego. Dzisiaj rano, zaczyna się – wymioty – jak z horroru o opętanych. Chlustała nimi na odległość. Biegunki. Byłam z nią po południu u pediatry – to nic takiego, zęby się wyrzynają. Wieczorem totalnie odwodniona( nie przyjmowała ani pokarmu, ani płynów), dzwonię po karetkę – w końcu nie jestem lekarzem, nie mi oceniać jej stan. Przyjeżdżają, po co pani nas wzywa, histeryczka, to zdrowe dziecko, mówię na to że nie wiem , nie jestem lekarzem. Sanitariusz na to – musi pani wiedzieć ! Dla takich histeryczek powinna być instrukcja obsługi dziecka. Dalej komentuje teraz to na pewno wróci ze szpitala chore. (mówił ze śpiewnym akcentem, kresy, rusek i wyglądał jakby był pod wpływem alkoholu ?) Pytam się teraz, czy każdy musi mieć wykształcenie medyczne, gdyby nie było to tak okropne , nie wzywałabym bez potrzeby karetki. Chujnia i śrut.

91
73

Komentarze do "Nasza służba zdrowia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz prawo do wezwania karetki, czy pójścia z dzieckiem do lekarza gdy uważasz to za stosowne, a paramedykowi chuj do tego, jego psim obowiązkiem jest udzielenie pomocy, bo za to mu płacą, także i z Twoich składek. I lepiej że to robisz, niż gdybyś coś zlekceważyła i skończyło się tragedią. Bo to nie medyk będzie odpowiadał i nie on będzie żył z tą świadomością, tylko Ty. Następnym razem ustaw dziada do pionu krótkim opierdolem i się nie przejmuj. Ludzie są różni. Także w medycynie zdarzają się ćwoki i to nie z tej ziemi. Do mojego znajomego raz przyjechała karetka i od progu orzekli, że im się tu nie opłaca przyjeżdżać, bo pacjent ma ponad 80 lat i nie opłaca się go leczyć czy ratować. Dopiero opierdol jaśnie łaskawcy paramedyka ze strony rodziny chorego poskutkował.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To trzeba było nalegać kiedy już byłaś w szpitalu, kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to miałbyś poważanie wśród biznesmenów, prawników i lekarzy. Nieraz jak mam kaca, to zdarza mi się dzwonić po karetkę, żeby przywieźli Alka-Seltzer. Są u mnie migiem i na dwóch łapkach. Ordynator dużego szpitala z Wawki podaje mi tabletkę na poduszce i szklanke wody oligoceńskiej do popicia. Ale ja zarabiam, daję pracę, płacę podatki, to coś mi się należy w zamian. Jak ty utyrasz na taśmie 800 zł na rękę, to ile ponadto idzie z twojej kieszeni na służbę zdrowia? Ze 100 zł? A ile kosztuje przyjazd karetki? Paliwo, drogi sprzęt, czas, sanitariusz, kierowca, lekarz? 500 – 1000 zł? Kto ma za to zapłacić? Dziwi cię, że się wkurwiają przy takim bilansie? Zapłać tysiaka za każdy przyjazd karetki i wzywaj sobie wtedy dzień i noc. A jak cię nie stać, to wsiadaj z dzieciakiem do matiza i zapierdalaj do wiejskiego znachora.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co za histeryczka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do 3: widocznie jesteś nic nie warta i nikomu nie chciało się myć pały przed spotkaniem z tobą:) Myjemy się przed spotkaniem z fajnymi dziewczynami:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kilka lat temu mieliśmy podobną sytuacje z żoną. Syn wtedy 3-latek miał 40 C gorączki. Przyjechał zaspany, znudzony lekarz z ryjem po co wezwaliśmy karetkę. Zona powstrzymywała mnie żebym nie obił mu mordy, dopiero jak zobaczył moja furie wziął się do roboty 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A Ty w ogóle karmisz piersią? Czy szykujesz mleczko w proszku – to jest kluczowe pytanie. Czy widać u niej jakiekolwiek zęby? Czy ona gryzie co popadnie? Czy gorączkuje? Z całym szacunkiem, ale zero konkretów. Nie Ty pierwsza masz sranie o swojego niemowlaka na tym świecie, winc nie spodziewaj się tu głaskania po główce. Istnieje zbiór dolegliwości na które zapadają niemowlęta od niepamiętnych czasów i można się nauczyć z nimi radzić. Zamiast się żalić na chujni, trwonić czas, to weź trochę poczytaj o rozwoju niemowląt – od cholery poradników na rynku jest – lepszych, gorszych ale zawsze dość użytecznych. Może wtedy Ci się trochę rozjaśni w tej raczej ciemnej łepetynie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co za chuje głupie, dziecko bardzo szybko się odwadnia, w ciągu kilku godzin jego stan może stać się ciężki. Dobrze zrobiłaś, takie biegunki są bardzo niebezpieczne dla takich dzieciaczków,powinni ją przyjąć do szpitala. Jestem na studiach medycznych i takie zachowanie ze strony służby zdrowia jak powyżej jest karygodne!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Trza sie było nie ruchoć albo dupcyć się w kondonach to byś nie miała tero problemów gupia pizdo.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo histeryczka z ciebie i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. pieprzona histeryczka

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kurwa, jak wzywasz karetkę do każdego byle gówna, to się nie dziw. Ogarnij się człowieku.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mhm, pamiętam podśmiechujki i durnowate komentarze w izbie przyjęć szpitala, kiedy byłem tam ze swoją młodą – tak samo biegunki i rzyganko. Chyba dobrze, że dostęp do broni palnej jest u nas względnie ograniczony. Dziecko miałoby ojca w ciupie… wyrwiesz chwasta, wytrzesz gówno z ziemi a odpowiadasz jak za człowieka. I jeszcze sobie durne pizdy protestują i pierdolone miasteczka namiotowe stawiają.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @3 „Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to miałbyś poważanie wśród biznesmenów, prawników i lekarzy. Nieraz jak mam kaca, to zdarza mi się dzwonić po karetkę, żeby przywieźli Alka-Seltzer.” Gdybyś („jakbyś” jest dla plebsu) zarabiał prawdziwe pieniądze, a nie marne 17 tysi netto, to wiedziałbyś, chudopachołku, że ludzie zamożni nie miewają kaca.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @9. „Trza sie było nie ruchoć albo dupcyć się w kondonach to byś nie miała tero problemów gupia pizdo.” Jaka szkoda, że twoi starzy o tej radzie zapomnieli i wyszło potem twojej starej z cipska takie coś jak ty…

  0

  1
  Odpowiedz
 17. do 9. kondom to se na łep capie naciąg zjebany

  0

  0
  Odpowiedz
 18. akurat zanim jeszcze zaszłam w ciążę czytałam dziesiątki poradników. A w czasie ciąży siedziałam na forach internetowych poświęconych opiece nad niemowlętami. JEST jak byk zawsze – w przypadku niemowląt należy być nadgorliwym – nie powiedzą dokładnie co je boli. A do tego czy karmię piersią, to chuj Ci do tego?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Następnym razem pamiętaj i nie poczuwaj się do winy – to pan „dochtór” jest dla ciebie a nie ty dla niego, tym bardziej że jako matka masz wszelkie moralne prawo, a nawet obowiązek, troszczyć się i niepokoić o swoje potomstwo. A jak go na dodatek z metra czuć preparatami do dezynfekcji przewodów pokarmowych, to kliknij ponownie 3 numerki, wtedy przyjedzie inny ambulans, taki niebieski i wysiądą z niego tacy panowie, którzy sprawdzą jego zdolność do wykonywania zawodu.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @15 Dosłownie z ust mi to wyjąłeś, brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Do @3 Mózgojebie, te 17 tysi netto zarabiasz zapewne na poboczu drogi robiąc hurtowo gałę z połykiem. Pozdro, pedziuchu!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. niestety ale taka bieda w POlsce 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Do @3. Kim jesteś klaunie?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Mieszkam w Niemczech. Mam dzieci. sytuacja w Niemczech nie do pomyslenia! Dziecko mialo wirusa („jelitowka”), moglo umrzec z odwodnienia. Polskie zajebane zycie macie.Polscy lekarze i pielegniarki Maja nosy zadarte po samo niebo.Ja Polski nie lubie! Koniec!Chuj z patriotyzmem.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Ja pierdole co za histeryczka.Nie mogłaś tępa pizdo sama zawieźć bachora do szpitala.Karetka jest w sytuacji ZAGROŻENIA ŻYCIA a życie twojego gównianego bachora nie było zagrożone.Kolejna pojebuska co wzywa karetkę do byle czego.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Tępaku którymemu macica zastąpiła mózg karetkę wzywa się do stanu zagrożenia życia.Nie mogłaś po prostu jechać do jebanego szpitala czy chciałaś sobie ze swoim pomiotem urządzić darmowy przejazd. Głupia swołocz.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Ad3 ty skurwysynu, jeszcze ci kiedyś ktoś zachoruje, mendo pierdolona

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Ad3 to typowy zjeb klawiaturowy. Pewnie wali konia jak czyta, że ktoś go traktuje serio i dostaje bajkowego orgazmu. A przy tym skurwiel jakich mało. Taki chujek musi dostać od życia porządnie w mordę, żeby się nauczył być człowiekiem, innego sposobu nie ma. A takich jak on są (niestety) tysiące. Jak go życie przeciągnie pod kilem to już nie będzie taki hardy. Pozdrawiam serdecznie, i wszystkie takie życiowe świnie również, przyjdzie i na was czas..

  0

  0
  Odpowiedz
 29. No ba! Jakbyś sie nazywała Kulczyk, Tusk, Wałęsa albo że jesteś z rodziny p-osła to by przyjechali z piskiem opon.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Czy ci wspaniali medycy wykluczyli zapalenie opon mózgowo – rdzeniowch?

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Może mesiu nie napisał tutaj tego zbyt delikatnie, ale ma parówczan rację. Niech każdy płaci za siebie. Dlaczego ja mam płacić w podatkach za nieuzasadnione wezwanie karetki przez jakąś histeryczkę?

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Skargę zlóż.

  0

  0
  Odpowiedz