Nieudacznicy

Nie lubię ludzi, którzy są życiowymi ciamajdami (nieudacznikami) i ratują swoją psychikę wymyślając różne dziwne koncepty, jak np. „seks nie jest ważny i nie o to w życiu chodzi, więc mogę być do końca życia prawiczkiem i wcale nie oznacza to, że jestem nieudacznikiem”. Co za brednie… Z biologicznego punktu widzenia każdy organizm żyje tylko po to, by przedłużać gatunek. Seks daje dzieci, a dzieci dają przetrwanie gatunku. Moim zdaniem wszystko na świecie krąży wokół seksu, to jest nasz instynkt, któremu wiele osób nieudolnie zaprzecza i się go wypiera. A facet nie mogący sobie znaleźć partnerki po prostu jest nie warty przekazania genów. Tak od miliardów lat działa też ewolucja (poprzez dobór naturalny) i tyle. Słabe, niezdarne, chore osobniki nie przekazują dalej genów, co pozwala chronić czystość puli genowej populacji.

Inna sprawa dotyczy tego, że niektórzy „faceci” tak narzekają na na to, że kobiety lecą na bogatych facetów itp. A co im się dziwić? Kasa oznacza bezpieczeństwo i dobrobyt, czyli idealne warunki do wychowania dziecka. Obrażanie się na kobiety, że wybierają lepszą przyszłość jest nielogiczna…

Na tych dwóch przykładach opisałem mniej więcej typ ludzi, którzy mnie najbardziej irytują. Kij im w d…

46
136

Komentarze do "Nieudacznicy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Filozofie, fakt, że jest najważniejszy w całym środowisku biologicznym nie oznacza, że dla człowieka musi być numerem jeden. To, że nawet bakterie się rozmnażają nie oznacza, że człowiek też musi to traktować jak paradygmat, zrozum. Homo sapiens sapiens powinien jednak odrobinę różnić się od innych gatunków.
  Cwaniak jesteś, bo akurat urodziłeś się zaradniejszy. A Twój wywód to żadne odkrycie Ameryki – ciekaw jestem, ile Ty masz w ogóle lat.

  18

  5
  Odpowiedz
  1. jaki zaradniejszy? To jakiś bogaty matoł z pieniędzmi od tatusia albo przygłup prawacko-katolski:)

   11

   5
   Odpowiedz
  2. jeszcze liceum nie skończył, albo 1 rok studiów ma i sie spuszcza nad tym.

   4

   1
   Odpowiedz
 3. Chujnia bolesna, ale dobra.

  7

  10
  Odpowiedz
 4. Jeżeli o mnie chodzi, mogą lecieć na kogo chcą i dawać dupy komu zechcą. Ja mam je gdzieś. I tak ostatecznie wolę własną grabę. 🙂

  23

  5
  Odpowiedz
 5. Jak byś nie zauważył to ewolucja człowieka od dawna nie wygląda tak jak wśród zwierząt. Ale nie będę ci teraz tego tłumaczył. Ludzkość i tak najpewniej czeka zagłada, niezależnie od tego kto przekaże swoje geny. Jedyne co nas może uratować to jakas zaawansowana cywilizacja, ale pomyslcie, czy będą chcieli w ogóle nawiązać kontakt z ludźmi, którzy mają mentalnośc zbliżoną do zwierzęcej?

  11

  2
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> A co ma przyszłość ludzkości wspólnego z tym, że widzisz ładną dziewczynę i chcesz z nią uprawiać seks? 🙂

   1

   8
   Odpowiedz
 6. Jakaś dziołcha prawacka wypociła swój bełkot:)Uważasz że spłodzenie dziecka to sukces? „Każdy matoł może zostać tatą”.Tak naprawde to najwięcej dzieci mają………..nieudaczniki, tępaki, matoły, religijna ciemnota. Bogaci mają po jednym góra dwóch/dwoje lub wcale a biedota po 3, 4 i więcej.Bredzisz tylko o organiźmie choć głupiaś jak but. To zwierzęta kierują sie instynktem przetrwania i dlatego sie mnożą a my jesteśmy homo sapiens czyli kierujemy sie umysłem, decydujemy czy mamy mieć i ile mamy mieć dzieci. Niestety prawactwo to stan umysłu i dowód na to że człowiek pochodzi od małpy. Ot brakujące ogniwa w teorii ewolucji Darwina:)

  31

  6
  Odpowiedz
  1. Co ty pieprzysz ? Rodszildowie na pwno maja wiecej niz 1 albo.2 dzieci.

   5

   1
   Odpowiedz
 7. Takie tumany jak ty sie rozmnażają najszybciej. Niestety:(

  15

  2
  Odpowiedz
 8. Mylisz sie przygłupie. Żyje sie dla siebie a nie po to żeby sie rozmnożyć.To nie średniowiecze gdzie bogaci romnażali sie żeby przedłużyć linie rodową a biedota żeby łatwiej znieść niewolniczą prace na ziemi pana. Rozmnażają sie najszybciej………nieudaczniki, biedota, głupole, ciemnota religijna, która ma po 3,4,5 i więcej dzieci żyjących w biedzie.Bogaci mają po jednym dziecku, dwóch/dwoje albo wcale. To zwierzęta kierują sie instynktem i rozmnażają sie w naturze kiedy przychodzi czas a my jako homo sapiens kierujemy sie rozumem i sami decydujemy czy mamy mieć i czy nie mieć dzieci, stosując np. prezerwatywy. P.S. Jakiś naziolski prawaczek wkleił swe smutne brednie w postaci krótkiej mówki o genach, o przedłużaniu gatunku albo jakich bogaty chłoptaś chciał sie tu dowartościować, pokazać jaki jest dobry i fajny:) Jak ktoś nie chce czy nie może mieć dzieci to co? Do obozu koncentracyjnego? Jesteś jednej słusznej partii czy jednym z tych „patriotów”?

  24

  5
  Odpowiedz
 9. Jakich miliardów? Ziemia ma 6000 lat będzwale:P Tak mówią nauki kościoła. Spałeś na katechezie czy loda proboszczowi robiłeś w konfesjonale?

  9

  4
  Odpowiedz
 10. To strasznie dziwne, bo teraz lale masowo puszczają się i rozmnażają z przygłupami, patusami, debilami i frajerami, a wartościowi, perspektywiczni goście idą w daleką odstawkę. Rozumiem, że ta pierwsza grupa, jak twierdzisz, jest warta tego, aby przekazywać swoje geny? Nic dziwnego, że cywilizacja upada.

  23

  3
  Odpowiedz
  1. Trafione w sedno , jak to mowia

   4

   2
   Odpowiedz
  2. Od Autora -> Założenie, że najlepsze kobiety są pukane głównie przez patologię i przygłupów jest na tyle żenujące i odrealnione, że szkoda komentować to w sposób merytoryczny…

   6

   7
   Odpowiedz
 11. No to ogarnąłeś mniej więcej świadomość przynależności do świata biologii. Absolutnie też nikomu nawet przez myśl nie przejdzie, że jesteś prawiczkiem czyli „nieudacznikiem”. Jesteś już na poziomie – tak coś pomiędzy gorylem, a szympansem. No to teraz pora zająć się rozwojem czegoś co większość ludzi (w tym prawiczków) ma wykształcone w stopniu większym od ciebie, tj. rozwojem umysłu.

  13

  0
  Odpowiedz
 12. Jesteś świetnym przykładem zezwierzęconego Janusza, tępego buraka siedzącego na fotelu przed TV z żubrem w łapie. Jesteś chuja wartym odpadem ewolucji, ewolucja polega na rozwijaniu umysłu jak i ciała, u ciebie ten rozwój się zatrzymał w wieku wczesnoszkolnym.

  23

  0
  Odpowiedz
 13. Tak masz rację weź kredyt i pracuj do końca życia. Pamiętaj musisz mieć 20 dzieci.

  16

  1
  Odpowiedz
 14. Czyli chcesz wszystkich przekonać, że koleś który wygrywa na loterii i dmucha puste lale ma świetne geny bo je dmucha?
  Spoko.. mnie raczej irytują życiowe miernoty które całe swoje poczucie własnej wartości opierają o … (wstaw co chcesz sex, kasa, mięśnie, bycie vege) i próbują wszystkim wmówić, że to jest właśnie definicja szczęścia i sukcesu. A jak się z nimi nie zgadzasz to znaczy, że wypierasz swoją porażkę.

  20

  1
  Odpowiedz
  1. Od autora -> A co ma poczucie wartości do tego, że robisz siku/kupę/uprawiasz seks? Seks to potrzeba fizjologiczna… Jak się dobrze wysrasz to rośnie Ci poczucie wartości? Seks to normalna potrzeba większości ludzi i koniec kropka. Nie masz seksu? Więc to z Tobą jest coś nie tak i dopiero to może mieć (słusznie) wpływ na Twoją samoocenę.

   2

   11
   Odpowiedz
 15. Obraziłeś właśnie większość użytkowników tego portalu, w tym mnie.

  9

  1
  Odpowiedz
 16. chujnia sama w sobie

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Dostałeś same minusy na pewno z powodu wyrażenia zrozumienia dla kobiecego „lecenia na kasę”. Ja się z Toba zgadzam. Dodam jeszcze, że jak facet tłumaczy, że woli piękne kobiety o takich a nie innych kształtach to tylko dlatego, że taki jest instynkt. Ale kobieta to już nie może go mieć

  8

  4
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Zgadza się, dla mężczyzny (normalnego) najważniejsza jest uroda. Oczywiście kobiety wolą tego nie wiedzieć (szczególnie te brzydsze) 🙂 Pozdrawiam

   3

   9
   Odpowiedz
   1. Przecież wy buraczani gardzicie metroseksualnymi no chyba że mówisz o tej „urodzie” „dobrych chłopaków CHWDP na 30%

    2

    0
    Odpowiedz
 18. Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że wszystkich którzy zamoczyli uważasz za spoko gości, z tych którzy nie mieli/mają kobiety za nieudaczników. To co powiesz na (jak sądzę w twoim mniemaniu) super gości, którzy zrobią pannie dziecko a kiedy dowiedzą się że będą ojcami nagle znikają. Jak sądzę, według ciebie, oni nie są nieudacznikami. Chłopcze, zamoczyć to nie sztuka. Nieudacznik według mnie to ktoś kto nie umie ponosić konsekwencji swoich wyborów i czynów. Ktoś kto nie ogarną się w życiu, nie koniecznie z kimś u boku. A wedle twoich kryteriów Albert Einstein to nieudacznik.

  25

  3
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Ale że co, że niby przeciętny nieudacznik ma CV na miarę Einsteina? Zamiast manipulować podając jeden wyselekcjonowany przykład może lepiej odnosić się do statystyki? Idąc Twoim tokiem myślenia ja mogę wskazać Stephena Hawkinga, który miał kobietę/kobiety jeżdżąc na wózku i nie mogąc się nawet ruszyć (nie mówiąc o paskudnej gębie). Mogę wyciągnąć w ten sposób wnioski w 100% popierające moją tezę o nieudacznikach i braku kobiet w ich życiu…

   1

   8
   Odpowiedz
 19. Jakbyś miał taki niewyjściowy ryj jak ja to też byś sobie wmawiał, że seks to nie wszystko, aby jakoś pozytywniej iść do przodu przez to życie. Problem polega na tym że życie to nie simsy i nie dano mi możliwości ulepienia sobie pięknej mordy z gliny. Więc zanim zaczniesz pierdolić takie farmazony do innych w przyszłości to się 2 razy zastanów czy warto, bo z osobistego odczucia powiem ci tylko tyle że jak się to pierdolamento czyta to aż się nóż w kieszeni otwiera.

  22

  0
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Są faceci bez rąk, bez nóg, ślepi, niepełnosprawni itp. i niektórzy MAJĄ kobietę. A Ty narzekasz na ryj? No tak, narzekać każdy nieudacznik potrafi najlepiej.

   3

   7
   Odpowiedz
   1. A posiadanie kobiety powinno być jakimś priorytetem w życiu? Bo ja twierdzę, że to gówno prawda.

    14

    1
    Odpowiedz
 20. hahahahaa, przecież najszybciej zawsze rozmnaża się patola, ja pierdole co za idiotka 😀

  20

  1
  Odpowiedz
 21. Na moje oko pisała to jakaś lampucera z produkcji, co udaje katoliczke, i niedawno prowadziła swoje bebitos do komunii.

  20

  1
  Odpowiedz
 22. Newton i Tesla byli prawiczkami (podobno), a zrobili dla ludzkości znacznie więcej niż niejeden kopulujący. Seks daje dzieci, a dzieci przetrwanie gatunku – ale to działa także w drugą stronę. Przeludnienie, bieda, głód, wojna i zagłada gatunku. Btw. chyba po to masz rozum, żeby kontrolować instynkty. Kontrolować, nie wypierać.

  21

  1
  Odpowiedz
 23. Niestety pełna racja a nieudacznicy dają minusy. Nie wspomniałeś o samej przyjemności jaką daje seks, bliskość z partnerem jest rewelacyjna!

  4

  18
  Odpowiedz
 24. na bank pisala to jakas kurwa

  37

  3
  Odpowiedz
 25. Jeśli przypisujesz im range niemalże boską bo to przecież one mają być tym probieżem który wyznacza kto jest wygranym a kto nieudacznikiem to brawo. Usługuj im jako białorycerz a moze zdecyduja czy masz prawo istnieć . Tylko nie mawiaj że to wygrana bo osiągnełeś to co gżdzące sie psy. Człowieczeństwo ma przecież na tym polegać że pokonujemy swoje zwierzęce(biologiczne) przyzwyczajwnia. Jeśli twierdzisz że przekazanie genów jest najwyższym szczęściem I po tym akcie można sie już zabić bo przeciez to najwazniejsza rzecz(biologicznie) i ona determinuje wszystko to ostrzegam że masz bardzo nudne życie, przegrałeś. Jeśli kobiety mogą ci dać najcenniejszą rzecz jaka istnieje w życiu to znaczy że dominują nad tobą a ty na zawsze pozostaniesz niewolnikiem. Żyj we własnej bajce pozornego szczesliwca i samca alfa….

  14

  2
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Jak to czytam, to się nie dziwię, że nie masz kobiety (nie dziwię się kobietom)… Mózg do wymiany.

   2

   10
   Odpowiedz
 26. Wy strasznie dużo żądacie. Chłop ma być bogaty, wpływowy, pełen pasji, a jednocześnie romantyczny łobuz itd itp. A spójrzmy obiektywnie-co ma do zaoferowania dzisiejsza kobieta? Uroda, która ucieka wraz z wiekiem, jesteście leniwe, sfeminizowane, nie chce wam się nad sobą pracować, jesteście rozwiązłe, mało rozgarnięte, niewierne, zachowujecie się jak dzieci, wiecznie trzeba pilnować i zapewniac rozrywki bo pannica się puści. Obłudne, fałszywe, egoistyczne, głupie, uprzywilejowane i obdarzone zbyt wieloma prawami. Jaki jest sens zawracania sobie głowy dzisiejsząl pizdą? Żeby założyć rodzinę? Żadna z was nie zasługuje nawet na chłopaka. Jesteście tak zapatrzone w siebie że nawet z własnych dzieci zrobicie karty przetargowe, żeby udowodnic swoje widzimisię. Nie nadajecie się na matki i żony. Powinno się was zapakować w kontener i wysłać do muzułmanów w jedną stronę. Skurwiałe ścierwo babskie tfu

  45

  10
  Odpowiedz
  1. Jaja i widać kto „rządzi” na tym portalu. Taki debilny komentarz i same plusy. Ja wiem tylko jedno- ci co jadą po kobietach są po prostu nieatrakcyjni dla płci przeciwnej, dlatego wylewają swoje frustracje na tym portalu. Na innych z resztą też.

   12

   19
   Odpowiedz
   1. Czy debilny to bym nie powiedział, bo trochę racji ma. Spójrzmy na to poprzez podział na płci:
    1)facet- to on musi zrobić pierwszy krok, on musi zapierdalać w pracy żeby utrzymać rodzinę, on musi być atrakcyjny, bogaty, mieć dużego chuja, muskulaturę i długo by jeszcze wymieniać.
    A co mają kobiety?
    Wszystko mają na tacy, nic nie muszą robić, żeby zdobyć partnera. Jedyne co muszą to zajmować się domem i wychowywać dzieci. A cipe to ma każda bez wyjątku. I ten kawałek mięsa jest waszą największą wartością w życiu.

    13

    4
    Odpowiedz
    1. „Jedyne co muszą to zajmować się domem i wychowywać dzieci.”
     Nie, tego też nie muszą. Mogą np. pracować zawodowo i płacić opiekunce do dzieci czy komuś za sprzątanie. Mogą w ogóle nie zakładać rodziny, a już szczególnie z takimi, którym bycie w związku i rodzina to samo zło dla faceta. I to jest prawda, chociaż wolicie udawać, że nie – najgorzej plują na kobiety ci co nie potrafią stworzyć dobrego związku, nie potrafią dać od siebie nic dobrego (niematerialnego) drugiemu człowiekowi.
     I nie musicie robić pierwszego, ani kolejnego kroku, nie musicie być atrakcyjni, ani bogaci, ani muskularni. Możecie „zapierdalać” wyłącznie na siebie i bawić się sami swoimi klejnotami. Nie widziałam jeszcze faceta ciągniętego na siłę do USC. Dajcie wy sobie (i kobietom) święty spokój, żyjcie sobie dla siebie, a związki i zakładanie rodziny zostawcie tym co naprawdę chcą i nie twierdzą, że zajmowanie się domem i dziećmi (bo wychowywać ma też ojciec) to „jedyne co”.
     A fiuta to też ma każdy, ale do bycia partnerem, mężem czy ojcem to nie wystarczy.

     4

     5
     Odpowiedz
   2. Nie wiem czy to frustracja. Jak dla mnie to tu opisane jest 3/4 współczesnej płci pięknej

    10

    1
    Odpowiedz
   3. Najbardziej atrakcyjne dla „laHOnUF”są matoły w dresach bo głupi, tępi, łatwosterowalni i zadowoleni że w końcu wiedzą jak kobieta wygląda. Takie Waldusie kiepskie:) Takiego debila można zbałamucić, niech narobi dzieci i „LaHÓN” ma go w garści bo musi tyrać a jak nie to alimenty. Nieraz tyra na nie swoje Hawierki i Julity ale nie wie o tym. Kto daje sie nabrać że takie paszczaki mają dziewczyny i „zaliczajom” no może jakieś Katny wiejskie po remizach. Takie matoły rozmnażają sie najszybciej:) Jak atrakcyjna to na bank Sebix jest frajerem który tyra na stabilizacje,zachcianki Karyny przechodzonej jak samochód po taryfiarzu i nierzadko na nie swoje bejbis.

    7

    2
    Odpowiedz
  2. Oj, współczuję matce synka tak widzącego kobiety. Tylko nie płacz, że kiedyś były inne. Uroda to i tobie przeminie, jeśli ją masz, a żebyś był nie wiem jak „bogaty, wpływowy, pełen pasji, a jednocześnie romantyczny łobuz itd itp.” to nie nadajesz się na męża i ojca. O pracy nad sobą pewnie nie ma sensu wspominać bo ty już jesteś „doskonały”, prawda? No i w tym sęk.

   1

   6
   Odpowiedz
 27. Zdaj sobie sprawe ze niektorzy sie urodzili nieudacznikami to nie ich wina nikt sobie mozgu nie wybieral. A co do przekazywania genow to gowno mi zależy. Chuj z genami chuj z ewolucja chuj ze wszystkim

  21

  1
  Odpowiedz
 28. kurwa jakbym mojego chłopa czytała ” świat kręci się wokół kasy, władzy i ruchania”

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Wybrałaś sobie wygolonego sebe to masz prymitywa.

   15

   0
   Odpowiedz
  2. Tak to prawda: ta trojca to nasza rzeczywistosc, od zarania dziejow: kasa, wladza i ruchanie.

   1

   3
   Odpowiedz
   1. To rzeczywistość bydła.

    7

    1
    Odpowiedz
  3. tyle że kasy to twój chłop niema to czym się chwalisz 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 29. Widać ONR dostał dyrektywy. Towarzyszu w PISs du z taką teorią. No bo wicie rozumicie……….mamy uważać że największy życiowy sukces osiągnęła pincetplusowa patologia? Tylko dlaczego za państwowe pieniądze?

  6

  1
  Odpowiedz
 30. Ale pierdzielisz. …. Jestem b. poważnie chory, od urodzenia. Wg twojej pojebanej teori nie powinienem mieć możliwości „przekazania genów”?
  Trudno, szkoda tylko ze mam juz dwoje dzieci….

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Jak masz dzieci pomimo poważnej choroby to powinieneś świecić tutaj przykładem. Nie mnie oceniać Twoje geny, a choroby są różne, ważne że nie było to dla Ciebie wymówką, by odstawić swojego pragnienia na bok. Skoro masz dzieci to gratuluję.

   1

   7
   Odpowiedz
 31. Czyli wzorami do naśladowania mają być patologiczne osobniki z ławek w parku i ławek osiedlowych lub pospolita biedota wyciągająca zaszczane ręce po zasiłki? Bo tacy sie mnożą najszybciej często w pijackim amoku lub po prostu dziecko jest bo „buk” dał. Z takim podejściem i takimi wzorami nie widze nic dobrego. Rządzą prawaki i kościół, patolia to niby patrioci……….efekty poznamy za 15-20 lat. Ciemność widze.

  11

  2
  Odpowiedz
 32. Drogi Kolego, Tobie również kij w dupsko i to nieheblowany. Uważasz, że kobieta powinna łapać frajera i doić z niego kasę po wsze czasy – twoja sprawa, tylko się nie zrzygaj jak na taką trafisz. Kotoński nawet mówił, że to godne podziwu, jak dupa okradnie faceta z majątku. Z doświadczenia ci powiem, że nawet jak masz kasę to za jakiś czas ci taka „miłość” obrzydnie. A w kwestii nieudaczników się nie wypowiadam, cytując klasyka „jebie mnie to w suty”…

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Powołujesz się na jakiś autorytet (?), bo sam nie masz zdania/doświadczenia, czy jak? W życiu mnie żadna kobieta nie doiła na kasę, więc wybacz, ale nie znam rzeczywistości nieudaczników, bo sam jej nigdy nie doświadczyłem. Dla mnie kobiety to przyjemność, a nie jakaś wojna.

   1

   4
   Odpowiedz
 33. Tutaj Autor – odpowiadając na komentarze: mam 28 lat, jestem mężczyzną, nie jestem prawiczkiem i nie rucham lasek-patolek, nie traktuję kobiet jak księżniczki, ani nie daję od siebie doić kasy (często wydawałem na laski mniej kasy, niż one na mnie), nie mam żadnych dzieci, ani żony. Nie jestem żadnym patolem, wręcz przeciwnie – nie piję, nie palę, osiągam sukcesy nie tylko zawodowo, ale chyba w prawie każdej innej dziedzinie mojego życia (przynajmniej tak się czuję). Jestem dokładnie przeciwieństwem osoby, za którą mnie macie -> przeciwieństwem patologii, dresiarstwa itp itd (nie chce mi się wymieniać tych epitetów). Idąc dalej -> To, że obecnie żyjemy w rozwiniętym społeczeństwie, mamy lepszą edukację, więcej rzeczy do wyboru itp. itd. to nie zmienia i tak tego, że fundamentalnie na tym świecie bycie mężczyzną, czy kobietą wiąże się przede wszystkim z przedłużaniem gatunku. Każda inna rola SPOŁECZNA, jaką otrzymujemy/wybieramy jest drugorzędna. Nie mówię, że nie ma znaczenia, ale i tak każda rola społeczna jest mniej lub bardziej „umowna” i może się zmieniać. Nie zmieni się natomiast to, że jako facet Twoją główną rolą, z jaką przyszedłeś na świat, jest to by obcować z płcią przeciwną. Prowadzą nas do tego instynkty (opieranie się im daje uczucie frustracji, obniża samopoczucie i samoocenę). Podążenie za tym daje z kolei mnóstwo satysfakcji i radości (co może nie dotyczyć pseudo-mężczyzn bez przysłowiowych jaj). A co jeśli komuś to nie wychodzi? Najmniej męską, zgodną z naszą naturą rzeczą jest tutaj poddanie się i zaakceptowanie takiej sytuacji… A najlepiej obwinić i znienawidzić kobiety, bo wtedy dajemy sobie moralne prawo, by je odstawić na bok… Żałosne. W obecnych czasach jest obecny jakiś kryzys męskości. I ten kryzys nie dotyczy „pedałów w rurkach”, a często właśnie dosyć inteligentnych i wcale niebrzydkich facetów, odnoszących nawet względne sukcesy np. zawodowe. Nie ważne skąd się to bierze… Faktem jest, że faceci się gubią w życiu i zapominają o swojej głównej roli, którą jest bycie MĘŻCZYZNĄ (samo to, że masz penisa to za mało, sorry), a nie pizdą zamykającą się w domu, by uciec/zapomnieć o swoich problemach i frustracji. Nie oznacza to, że kobiety są idealne, bo absolutnie nie są. Pamiętajcie jednak, że laska przy jednym facecie będzie się zachowywać jak księżniczka dojąca kasę/olewająca – natomiast przy konkretnym facecie ta sama dziewczyna będzie z pasją ssać mu kutasa i pytać, czy na pewno jest mu dobrze. Pozdrawiam tych normalnych.

  5

  19
  Odpowiedz
  1. Sam jesteś nieudacznikiem wyjątkowo małym zakompleksionym przygłupem. Twój bełkot o tym świadczy:) Musisz sie pochwalić „podbojami” seksualnymi,sukcesami życiowymi, bredzisz coś bez ładu i składu jakoby dymanie było sensem istnienia. To jest potrzeba uznania, zrozumienia, zauważenia. Tacy jak ty potrzebują pomocy psychiatry.

   10

   2
   Odpowiedz
  2. Jeżeli uważasz, że obowiązkiem człowieka jest podążanie za każdym prymitywnym popędem to żal mi ciebie. Wyznacznikiem poziomu rozwoju jednostki ludzkiej jest umiejętność kontroli nad prymitywnymi popędami. Im wyższy poziom kontroli tym bardziej rozwinięta jednostka. Cechą charakterystyczną prymitywnych jednostek jest to, że niczego nie tłumią. Taki prymityw chce żryć to żry, jest wściekły to drze japę i po prostacku wybucha, jest zadowolony to śmieje się jak debil, jaja mu pęcznieją to od razu kopuluje. Nasz mózg jest bardzo ciekawym i potężnym narzędziem i są doświadczenia transcendentalne, przy których chlanie, imprezy i seks nawet nie stały. Mówię to z doświadczenia. Człowiek nie zaspokoi i nie zrealizuje i nie spełni się hedonizmem, towarzyskimi spotkaniami i kopulacją. Zawsze, gdy nam się wydaje, że coś jest nam potrzebne do spełnienia to okazuje się, że spełnienia w tym nie ma, bo zaraz chcemy czegoś następnego. Twoja chwilowa gratyfikacja z kopulacji i orgazmu, albo z przechwałek jak to sobie ze wszystkim radzisz to tylko krótki wyrzut dopaminy w jądrze półleżącym. Mała kreska fety, albo mefedronu dałaby Ci to samo, ale wielokrotnie dłuższe i potężniejsze. Doświadczenia psychodeliczne, medytacyjne jeszcze by to przewyższyły, a przy Doświadczeniu Śmierci seks to jak jedzenie suchego chleba, przy wykwintnym, pieczonym Prosciutto Crudo, aż zachwyt bierze na myśl co może być później. No, ale ty zatrzymałeś się na etapie kopulacji, czyli najniższym etapie rozwoju duchowego. To twój układ nagrody steruje twoim postępowaniem, zmuszając cię do bycia żałosną i śmiesznie wyglądającą z boku marionetkę biologii, która słabi się dla chwilowej satysfakcji i wyrzutu chemikaliów. Z perspektywy bardziej rozwiniętych jednostek tacy ludzie wyglądają jak kopulujące psy i krowy na polu.

   27

   2
   Odpowiedz
   1. przefantastyczny komentarz

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Dla mnie przyjemniejsze jest dobrze się nawpierdalać, dobrego żarcia. Bieganie za babami to dla mnie marnotrawstwo czasu, kasy i siły. Zwyczajnie mi się nie chce.

   9

   1
   Odpowiedz
   1. No i nikt ci tego nie zabroni. Ani taki frajer jak autor tego tematu nie powinien uznawać za nieudacznika bo nie jesteś kimś takim jak on. Mocno pozdrawiam.

    8

    0
    Odpowiedz
  4. „W obecnych czasach jest obecny jakiś kryzys męskości.”

   „Kryzys męskości” to w dużej mierze kompletnie oderwany od rzeczywistości i współczesnych realiów wymysł feministek. Roszczeniowych bab, które dupa boli, że jest coraz mniej jeleni chętnych do biegania za nimi, uslugiwania, zabawiania, zeniaczki a następnie wydojenia. Faceci coraz bardziej zaczynają rozumieć, że żyje się dla siebie, a nie dla wydumanych zachcianek bab, grających sprytnie na biologicznym instynkcie rozmnażania facetów. I to jest ów „kryzys”. Nie miały co wymyślić, to starają się wbić facetów w poczucie winy, że są niby jacyś cipkowaci(być może niektórzy tacy rzeczywiście są). Sprytne to, ale nie działa to na każdego. Te babsztyle nie rozumieją, że seks i latanie za cipami to nie jest cały świat dla faceta, a przynajmniej nie dla każdego. Celem faceta wcale nie jest głównie seks i rozmnozenie się. To biologiczna, zwierzęca strona życia, ale człowiek to coś więcej niż tylko zwierzę. I powinien umieć panować w odróżnieniu od zwierząt nad swoimi instynktami. W ogóle uważam, że będzie coraz gorzej, bo im więcej facetów będzie baby olewac, tym więcej będzie takich desperatek. A desperacji będą się posuwac do ekstremalnych działań. Tak więc chronić własne geny i zasoby i uważać z kim się idzie do wyra, jeżeli się zachciewa zabawy, to dziś podstawa.

   16

   2
   Odpowiedz
  5. ahh pięknie cie zjechali -> autorze tematu. Aż dostałem orgazmu czytając to mimo że nie rucham, i powiedz mi co jest lepsze ? twoje panny czy moje uniesienie i rozkosz ? a poza tym powtórzę – frajer jesteś 🙂

   6

   0
   Odpowiedz
 34. Podręcznikowy przykład idioty co na siłę chciał się popisać albo coś sobie udowodnić i w swoim mniemaniu napisał coś bardzo mądrego a prawda taka że napisał jedną z najbardziej idiotycznych chujni w historii tej strony a przynajmniej jaką ja czytałem. Nie mam nic do dodania co by już nie napisali w odpowiedziach. Jakby powiedział Zbigniew Stonoga to co napisałeś to jest twój majestat twoja godność. To tyle. Bić rekord łapek minusowych dla tego pacana.

  18

  1
  Odpowiedz
  1. Od Autora -> Dzięki za tyle komplementów, nie zasłużyłem 🙂

   1

   7
   Odpowiedz
   1. To już zależy od ciebie co za co uważasz

    2

    0
    Odpowiedz
 35. Jakoś nie martwię się przetrwaniem gatunku w świecie, w którym żyje 7mld ludzi.

  9

  0
  Odpowiedz
 36. Rodzisz się, płodzisz potomstwo i umierasz. Twoi potomkowie płodzą dzieci i umierają. I tak w kółko jak zapętlony utwór. Po co to ? Jaki jest tego sens ?

  8

  0
  Odpowiedz
 37. hmm….z jednej strony racja,bo przecież inaczej by nas na świecie nie było. Ale z drugiej strony , są w życiu różne przypadłości,które nie pozwalają na uprawianie miłości. Nie chodzi mi Broń Boże o jakiegoś syfa czy coś,ale różnie w życiu bywa. Czy taki człowiek nie ma prawa do szczęścia,jeśli natrafi na taką osobę która to zaakceptuje? myślę,że tak. Każdy ma prawo być kochanym i kochać.

  5

  0
  Odpowiedz
 38. Jak najprościej poznać prymitywa? Po jego kryteriach i stawiania kopulacji na szczycie hierarchii. Małpy też się rozmnażają. Tylko co światu z tego, że kolejny debil, absolwent zawodówki wytryśnie w absolwentkę marketingu?

  8

  1
  Odpowiedz
 39. „Z biologicznego punktu widzenia każdy organizm żyje tylko po to, by przedłużać gatunek”

  Ostatnio odkryto, że 60% mrówczych robotnic nie robi w ogóle nic…

  1

  0
  Odpowiedz
 40. Autorze 100% racji.

  1

  9
  Odpowiedz
 41. „A facet nie mogący sobie znaleźć partnerki po prostu jest nie warty przekazania genów” –
  Nikola Tesla, mówi ci to coś? Jeśli nie, to wiedz, że gdyby nie ten pan, swoją Chujnię pisałbyś po ciemku, na drewnianym komputerze, a Casanova to podobno był z niego żaden.
  Idąc Twoim tokiem myślenia, powinniśmy stawiać za priotytet tylko to, co jest nam potrzebne do życia. W myśl tej filozofii proponuję najtańsze możliwe odzienie, drewnianą dzidę, co by móc upolować jakiego dzika w chaszczach nieopodal i kobietę, która dostarczy potomstwa. Przy tym zwróć uwagę na jej fizyczność-szerokie biodra i gruba kość musi być, bo chudzina to tylko miernotę wyda na świat.
  Poza tym nie rozumiem, dlaczego Cię to boli, Autorze? Czyżbyś wszedł w wiek, w którym wyrywanie lasek przestało wystarczać, a to jedyne, co możesz światu zaofeorować, gdy koledzy „prawiczki” pozakładali firmy? Śmierdzi od Ciebie frustracją na kilometr, wstań, zrób coś ze sobą i zajmij się swoim życiem, zamiast słać „kije w dupę” wszystkim innym. Pózniej mi podziękujesz.

  5

  0
  Odpowiedz
 42. Ale kobiety są głupie w tych czasach i zniewieściałe, bo to przecież piała kobieta. Głupsze niż faceci.

  3

  0
  Odpowiedz
 43. masz firmę, masz kobiety, to czego tu szukasz ? trochę to niespójne

  3

  0
  Odpowiedz
 44. Czytelniku nieważne czy wygrałeś bitwę o dziewczyny, czy nie wygrałeś, nadejdzie czas gdzie poczujesz się szczęśliwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Jakiś szlauf za dużo dawał dupy byle komu,byle bogaty był,ktoś takiemu szlaufowi pojechał od kurew i dziwek i teraz szlauf stara się usprawiedliwić bycie szlaufem.Proste jak jebanie szlaufów xD

  4

  0
  Odpowiedz
 46. Pierdolisz jak potłuczona wiewiórka….

  1

  0
  Odpowiedz
 47. 100% prawda tylko ze prawda boli stad tyle hejtu w komentarzach. Autorze jesteś mądrym człowiekiem pozdrawiam 🙂

  0

  2
  Odpowiedz