Panie i Panowie…

… jestem w ciąży! No i fajnie by było jakbym wiedziała z kim :/ Tuzina opcji nie ma ale jednak kilka chłopców było. Kasa jest no ale samotnie bachora nie wychowam – któryś chętny do pomocy?

17
52

Komentarze do "Panie i Panowie…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. oczywiście, zaraz cały TUZIN chętnych się odezwie, podadzą ci adresy i hasła do kont żebyś mogła gerbery maluchowi kupować – whore!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mimo dziesiątków tysięcy lat rozwoju ludzkiego gatunku i kultury niektórzy dalej nadają się tylko do życia w stadzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Współczuję… No ale jak nie uważałaś co robisz to rób co uważasz…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tuzina opcji. Cóż za poważne zawężenie możliwości 😀 Bzykasz się z 10 różnymi w ciągu tygodnia, że tak ciężko to ustalić? Chętnych do pomocy pewnie nie zabraknie, wszakże wszyscy faceci marzą, żeby wychowywać cudze dzieci:P

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dobra jesteś dupodajka żeby w przeciągu jednego miesiąca, a dokładniej max 4 dni płodnych przejebać się z kilkoma chłopami. Wkurwiają mnie takie kobiety! I co bedziesz zapraszać panów na kontrole który jest biologicznym ojcem? Eehh co za pustak, nawet jakby wyjebać to do wisły to nie utonie! Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. gdyby kózka nie dawała to wózka by nie pchała. Jak masz siano to usuń.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jak usuniesz to psychy nie wyleczysz. z dwojga złego lepiej urodzić. a w ogóle to takie są skutki i po co mam po poprzednikach sie powtarzać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. typowa kurewka, jak inne nie mogą dać to pełni dyżur na zmianie;p
  żal. I znów wychowa kolejną dupodajkę:)
  Powodzenia, może wpadniesz drugi raz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przecież to fake ,po co komenty dajecie ktoś sobie jaja robi, bo nawet najwieksza kurwa by sie tym bardziej przejeła

  0

  0
  Odpowiedz