Perspektywa

Szanowni chujowicze i chujówki, piszę do was z śródziemia po krótkiej lekturze waszych chujni, i zastanawiam sie dlaczego jeszcze ktokolwiek mieszka w tam, gdzie ewidentnie jest wam tak źle.

Wyjechałem z kraju na stałe 8 lat temu, porzucając dobrze platną pracę bo zdałem sobie sprawę z tego jak egzystnecjalnie toksycznym, moralnie i psychologicznie okaleczającym środowiskiem jest Polska.

Nawet nie chodzi o warunki bytu, uposażenie czy możliwości rozwoju – ale raczej o to bezustanne i życie trujące pierdolenie, narzekanie, biadolenie, złodziejstwo, roszczeniowość, dąsy, wieczne obrażenie na niedoceniający nas świat, powszechną zawiść i niekierunkowaną nienawiść.

Homo homini Lupe est powinno byc narodowym motto naszego (teraz już tylko waszego) kraju, gdzie każdy musi mieć i ma swoją krzywdę, swój żal, swoje kalectwo, swoją niesprawiedliwość. Każdy musi być ofiarą, a nieustannie towarzyszącym wszystkiemu refrenem jest ‚niestety’.

Trudno mi nawet wyrazic jak bardzo i glęboko mam to wszystko w dupie. W kraju zarabiałem lepiej ( stosunkowo do kosztów utrzymania) niż przez pierwsze 2 lata w śródziemiu, ale wolałbym tu kible czyscić niż w niepodległej sluchać kwękania kolegów i koleżanek w dobrze płatnej pracy.

Podsumowując tedy, nie mam już chujni. Pozbyłem się jej wyjeżdzając, czego i wam życzę

64
61

Komentarze do "Perspektywa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko widzisz. 1. Wszędzie dobrze, ale w piekle (czyt. w domu) najlepiej. 😉 Też kiedyś myślałem o emigracji, ale tu się urodziłem, wychowałem, przywykłem i jakoś nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. I czym starszy jestem, tym bardziej nie chcę, choć też widzę ten syf i mnie on wkurwia. A po 2. Jeśli sądzisz, że ci taplający się w prawdziwym syfie będą żyli lepiej za granicą, to jesteś w błędzie (no może jakieś jednostki się zdarzą). Gdziekolwiek nie pojadą, swoją mentalność zabiorą ze sobą. Jeśli trafią w inne środowisko niż polskie, to mają szansę, ale najczęściej ludzie tworzą enklawy etniczne (nie tylko Polacy). A w nich kiszą się we własnym sosie tak samo jak w Polsce. Poza tym na to, że jest źle, głównie pod względem ekonomicznym, w dużej mierze narzekają ludzie, którzy i w Polsce mogliby żyć dobrze, gdyby tylko chcieli. A takim źle będzie wszędzie. Nie zasilą klasy średniej i wyższej w tamtych społeczeństwach, tylko te od biedoty w dół aż po slamsy. W skali całego społeczeństwa, emigracja nie jest więc 100% skutecznym lekiem na wszystko. Widziałaś pewnie kiedyś skecz kabaretu Neo-nówka pt. „Niebo”? No więc właśnie… Z Polakami jest dokładnie tak, jak tam przedstawiono.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nienawidzę jak ktoś tak pisze/mówi

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lupus… Dobrze, że wyjechałeś

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol się buraku, i nie zapomnij dobrze wypucować kibla – obsrańcu. Pozdro z Polski

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To spierdalaj rzeknę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybym sam nie był Polakiem, to siedząc nad Mickiewiczem, albo Słowackim, przy akompaniamencie muzyki Chopina w tle zastanawiałbym się czy ci ludzie w ogóle potrafią się śmiać? Same tragedie, katastrofy nieszczęścia, dramaty to wszystko napędza naszą słowiańską duszę i nawet źle się czujemy gdy wszystko jest w normie, imaginując sobie samemu sztuczne problemy i wrogów których należy zwalczać pod różnymi postaciami, często dopatrując się nich w naszych sąsiadach, którym wystarczy że powodzi się choć odrobinę lepiej od nas. Wygląda to tak jakby negatywne nawyki myślowe pełniły rolę kompasu w naszym życiu który na siłę szuka wroga w każdej możliwej formie w naszym otoczeniu, którego na siłę musimy zwalczać. Nawet poczucie humoru oscyluje wokół szyderstwa i sarkazmu i najgłośniej śmiejemy się z tych którzy mają na nas jakiś wpływ, zagłuszając tym naszą bezsilność. Balsamu na poprawienie nastroju szukamy przeważnie w butelce, zresztą tak samo jak nasi bracia w niedoli i mentalności Rusowie, Białorusini i Ukraińcy, z którymi tworzymy niedościgłą wielką czwórkę w „Alcoholic League”. Jakże inne podejście do rzeczywistości cechuje chociażby naszych braci Czechów, którzy wyłamują się z tych stereotypów i nie obciążają swojej pamięci traumatycznymi wspomnieniami zarówno w skali narodu jak i jednostki. Uważam że w każdej sytuacji zachowali się po prostu mądrze i odpowiedzialnie, tak jak mały naród powinien się zachować, zamiast kłaść w akcie heroizmu głowę pod topór, co u nas bywa powodem do dumy. Bardzo się cieszę że doceniasz walory życia związanego z kulturą śródziemnomorską, zresztą jest wielu ludzi zarówno w Polsce jak i całej Europie, ceniących swobodę i komfort życia w takim klimacie, nie tylko ze względu na klimat atmosferyczny, ale także na klimat międzyludzki. Sam zresztą miałem okazję mieszkać kilka lat we Włoszech, co było związane z wyczynowym uprawianiem sportu i mogę powiedzieć że jest to kraj na tyle poważny by mógł normalnie funkcjonować i jest tam na tyle szaleństwa żeby nie było poważnie jak na cmentarzu…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jesteś taki zajebisty, że mam ochotę Ci possać, a nie jestem gejem

  0

  0
  Odpowiedz
 9. homo homini lupUS est tępaku jebany!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A to ten sam troll, co powyżej, tylko z innej mańki…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. homo homini lupus est
  jak chcesz sie popisac lacina to chociaz sprawdz wczesniej czy bledow nie robisz, tłuku

  a poza tym pozdrowienia 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mhm no i ciekawe czego szukasz na tej stronie? Takiś w chuj szczęśliwy? Btw mówi się chujowiczki, a nie chujówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jesteś durny jak peryskop. Racjonalizuj dalej jednak 🙂 Pozdro600

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jeszcze z 10 lat i to wszystko będzie spierdalać spowrotem skąd przyjechało. Angole już trochę przejrzeli na oczy i tną przywileje dla imigrantów, a jak im się nie uda to albo wprowadzą im szariat, albo zrobi się to samo co w RPA – biali spierdalają stamtąd aż się kurzy. Jeszcze sobie przypomnisz język polski i smak cebuli. Pozdrawiam z Podkarpacia.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jesteś taki wyborny i wyśmienity. Wyobrażam sobie jak pochłaniasz swymi nozdrzami zapach własnych pierdów oraz robisz sobie feliatto po czym spuszczasz się sobie na swoje spasione cyce.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Popieram przedmócę – powodzenia w szorowaniu kibli tam gdzie jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Brawo. Witaj. Ja tez juz nie mieszkam w tym pierolonym, katolickim, kolesiowym, pijackim, zlodziejskim grajdole. Ostatni niech gasi wam swiatlo.Mam prace w moim zawodzie, zyje za granica juz 16 lat, zarabiam dostatnio czyli normalnie, budujemy dom. Nie mam strachu o jutro, o zaplacenie rachunkow, o wyleczenie zebow, o kupno auta, bo stare sie psuje. Nie boje sie isc do szpitala, bo wiem, ze jest tam dobrze, czysto i uprzejmie.Moge pomoc w Polsce rodzicom, ktorzy maja marne renciny. Nawet im „pania dochodzaca” oplacam.Kochajcie dalej wasza ojczyzne. Na nas mowcie dalej „zdrajcy”. Jestem bardzo chetnie takim zdrajca.Zyje godnie, dostatnio, spokojnie.A wszystkim patriotom chuj w dupe. Klepcie dalej bide i pierdolcie o milosci do ojczyzny, w ktorej nawet ze smieciami nie umieja sobie poradzic.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Siedzimy w tej nieszczęsnej Polsce, bo nie jesteśmy zdrajcą ojczyzny jak Ty. Jakieś zasady mamy jeszcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. I chuj wam w dupe. Klepcie bide, ale za to patriotycznie!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. nam tu dobrze, bo lubimy się kąpać w nienawiści

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @16: Tylko pamiętaj, że jak wszyscy wyjadą to nie będzie „pań dochodzacych” dla Twoich rodziców.

  0

  0
  Odpowiedz