Pomoc ludziom bez problemu finansowego

Posiadam mamę- rodzicielkę vel mamusię, jak mam nadzieję większość z Was. Mama ładna, oczytana, dość chaotyczna ale pozytywna. Mało biła, kochała i dbała przez lata . Można się domyśleć że wzlotów i upadków w relacji naszej nie brakowało jak to przystało na okres dojrzewania u młodzieży z ciężkim charakterem a także u babek których mężowie pływają i muszą ogarnąć domową hałastrę same.
Jestem dorosłą dziewczynką, która doczekała się wyższego i jakoś te perspektywy stoją przede mną (a czasem do mnie) otworem i w trakcie tego kreatywnego radzenia sobie z niską pensją i secondhendami , moja mama przestała radzić sobie z zawiścią otoczenia. Ma matkę która jej zasługi na każdym polu lekceważy. Rodzeństwo ma jej za złe że nie musiała nigdy tyrać na rodzinę, że ma męża który o nią dba, ma dzieci które mają wszystkie rączki i nóżki. Małżonek nie koniecznie rozumie co się dzieje, bo lata spędzone na statku i zarabiania na rodzinę są mu wytykane za coś złego. Koleżanki o podobnym statusie materialnym są odrealnione i wszystkie na różnych cudownych tabletkach- terapiach hormonalnych, odmładzających-generalnie stały dopływ pixeli-są przyspidowane jak małolaty na loveparade. Kobieta która zawsze miała hobby, uprawiała sport, pracowała (jej pensja jednak była w gruncie rzeczy zbędna), nauczyła dzieci wszystkiego co należy (a dzieci były ciężkie). Urządza awantury od rana do nocy- nie wiecie jak niecałe metr sześćdziesiąt i kilka kilo nadwagi potrafią w trzy sekundy zamienić się w tygrysa szablastego którego boi się rosły chłop dwa na dwa. Podsumowując- człowiek musi pracować, rozwijać się, czuć że od niego coś zależy. Wydaje się że można by było leżeć do góry dupą i pachnieć. Co można jej zaproponować? Niech się ogarnie i sztachnie się feromonem? Ocipieje po tabletkach na menopauzę? Wyjedzie?, żeby rodzina sugestywnie rozmawiała przy rosole o tym jak się ciężko pracuje na chleb? Może powinnam teraz ubrać się w zbanowaną w Rosji koronkową bieliznę i bajabongo- oświadczyć chłopakowi że robimy matce wnuki bo ma syndrom opuszczonego gniazda? Niech zostanie polską Madonna i adoptuje murzynka? A może zostanie prezydentową, orendowniczką pomocy społecznej? Kurwa, no co?

26
100

Komentarze do "Pomoc ludziom bez problemu finansowego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. co ty pierdolisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co za bełkot

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zero za chujnie, najbardziej chujowa to jestes ty ze swoim podejsciem do osoby, ktora ci dupe podcierala, moze troche wiecej empatii?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kup jej kwiatki na dzień matki i nie truj dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ale chaos. No co.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ale o tso chodzi???

  0

  0
  Odpowiedz
 8. O,kurwa.Jedna z najbardziej chaotycznych chujni jakie przeczytałem na chujni. Chuj wie może i masz to wyższe ale filologia polska to nie jest napewno. O co Ci kaman gad demned?! A co do mamusi to potrzebny jej psycholog i psychiatra niekoniecznie w tej kolejności. Lub maraton ostrego seksu od tatusia bo przez te jego wyjazdy nie było czyszczonego komina u mamy i stąd te jazdy. A w ogóle aż chce się powiedzieć jaka matka taka córka. Chujowa ta Twoja chujnia. Ogarnij się. I wyprowadź z domu. Daleko.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ale Chujowo to napisałaś. Śrut!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwa, ci za chaos! Jebnijcie wy się w głowę!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Duzo literek, moze i fajnie napisane, ale malo tresci. O co ci kurwa chodzi?Jak temat-mniej wiecej-chcesz poruszyc?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Fajnie napisane, ale gimby nie zrozumieją.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie ma czegoś takiego jak tygrys szablasty tylko szablastozębny ty afektowana vel córeczko z perspektywami do ciebie z otworem

  0

  0
  Odpowiedz
 14. nie ma czegoś takiego jak tygrys szablasty tylko sxzablastozębny ty afektowana vel córeczko z perspektywami do ciebie z otworem

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chłopa jej brakuje

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Krótko i na temat. Jesteś dorosłą dziewczynką, jak piszesz; reszty tych bzdur nie będę czytał. Proponuję gałę. Kurwa, no co?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Twoja chujnia tylko pokazuje wartość i poziom wykształcenia wyższego.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Żałosna chujnia nic z niej nie rozumiem. Pisałaś coś, że doczekałaś się wyższego , zrozumiałam, że wykształcenia. W tym kraju takie wykształcenie mają tępe pindy, które nie potrafią pisać? Żenua w chuj.Ogarnij się i zacznij czytać książki, może nauczysz się poprawnie składać zdania.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Twoja matula to prostituta

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Matka wie, że ćpiesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Stwierdziłem że ludzie tu komentujący nie mają żadnego szacunku do drugiego człowieka!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Próbowałem się przebić przez ten tekst, bo jestem marynarzem I widziałem cos znajomego, ale sorry, weź sobie zalatw korepetycje u jakiejś polonistki z podstawowki

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Do @24. Ssiej

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @21, @22 100% prawdy.

  0

  0
  Odpowiedz