Praca vs dziewczyna

Pracuje jako kierowca samochodu ciężarowego. Bywało często że po dłuższej trasie musiałem z miejsca po powrocie wziąść prysznic, ogolić się i przebrać aby spotkać się z moją dziewczyną. Jednak ona tak bardzo chce się spotkać że z miejsca po moim powrocie z trasy (mimo mojego uprzedzenia o moim stanie) chce się zobaczyć. Ja nie miałem serca aby jej odmówiać. Nasz związek rozpadł się, a na koniec wymówiła mi że przyjeżdzam do niej brudny, śmierdzący, nie ogolony – jak to nazwała: -niczym menel!

15
44

Komentarze do "Praca vs dziewczyna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kobiety takie właśnie są chcesz jak najlepiej a potem i tak Cię wpierdolą w gówno, pierdol to „wybierz tę najlepszą, nie pierwszą lepszą, nie tę co wszyscy pieprzą ” mądre słowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. jaka sucz :O (mówię to jako dziewczyna). Ale niestety czasem tak bywa :/ a może szukała pretekstu żeby się z Tobą rozstać i sobie takowy wymyśliła 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i jak tu kobiecie dogodzić? a no srak. rób tak żeby Tobie było dobrze a może kobieta, potencjalna przyszła coś zrozumie. jak nie to niech spada. dbaj o swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Żenująca postawa kobiety. Jako, że jeździsz ciężarówką to jesteś prawdopodobnie prostym człowiekiem. Nie celuj wyżej na co Ciebie nie stać. Trzymaj się chujowiczu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Polecam zainwestować w słownik języka polskiego, a nie w dziewczynę ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Heh nie widzę związku dlaczego kierowca ciężarówki miałby być prostym człowiekiem…ludzie kurwa ogarnijcie się.
  A co do baby-trzeba było przypierdolić po ryju kluczem do kół:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. właśnie kurwa święta racja

  0

  0
  Odpowiedz