Puste laski i instagramowe modelki – Post Scriptum

Pisząc tamtą publikację znajdowałem się w lekkim stanie odmiennej świadomości (czyt. pod wpływem alkoholu) i zapomniałem wspomnieć o najważniejszej rzeczy, przez to owy wpis stał się trochę bez sensu. Poza tym sam zaznaczyłem, że w sumie gówno mnie to obchodzi, a jestem tu na straconej pozycji, bo jestem tylko stulejarzem który ślini się do zdjęć tych panienek. Ale co mnie naprawdę boli, to – możecie to sami sprawdzić na profilach takich panienek – jak one stają się ambasadorkami samoakceptacji kobiet. Co druga taka głupia pizda wystawia jakieś pseudointelektualne wysrywy o tym, jak to kobiety powinny zaakceptować to jak wyglądają, i że to nie było dla niej łatwe, żeby coś tam wrzucić na swój profil, etc. etc. Łatwo jest mówić o akceptacji swojego ciała, jak się samemu wygląda jak milion dolarów. One naprawdę wyglądają maksymalnie atrakcyjnie i gdyby tylko miały pokazać jakąś niedoskonałość, nigdy w życiu by tego nie zrobiły. Ale są kurwa pierwsze do pisania jak to trzeba się akceptować, podczas gdy takie pierdolenie to tylko pretekst do wrzucenia fotki gdzie widać jeszcze więcej negliżu. Moja była schudła dość sporo, też nakurwiała fotkami na swoim instagramie, i nigdy w życiu nie dodałaby żadnego zdjęcia na którym widać choćby cień jej rozstępów, choćbym ją przez rok przekonywał, że nie ma w tym nic złego. Tak samo dziewczyna mojego kumpla – przyjechali do mnie kiedyś na weekend, pojechaliśmy zwiedzać miasto, miała małego pryszcza gdzieś na policzku – poprosiła mnie o zrobienie jej pare zdjęć jej aparatem, ale do wszystkich stała tyłem. Nie wiedziałem o co chodzi, dopiero potem mi wyjaśniła że ma pryszcza, ja sam nawet go nie dostrzegłem. Taki był zamysł mojej wypowiedzi ale gdzieś zgubiłem ten najważniejszy wątek. Na koniec dodam, że nic z tym nie zrobię, bo mam to w dupie.

53
6

Komentarze do "Puste laski i instagramowe modelki – Post Scriptum"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taki jest świat. Na taki pustostan fajnie popatrzeć czasami ale dobrze wiesz ze taka nie zajmie się domem i nie porozmawia z Tobą o sytuacji geopolitycznej Filipin.

  25

  0
  Odpowiedz
 3. Moja co chwile jęczy o jakiś niestworzonych niedoskonałościach, których również nie dostrzegam. Mam to w pompie, kobiety tak mają.

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Wreszcie jakiś mężczyzna dostrzegł w tej wielkiej, instagramowej dupie głębokiego rowa chujni.
  W stanie odmiennej świadomości czasem dobre rzeczy wychodzą.

  26

  1
  Odpowiedz
  1. Jak to mówią: on dopiero pijany myśli trzeźwo

   5

   0
   Odpowiedz
  2. Metafora w stylu kapitana B. Szacun dla Pana od rowa chujni.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Gość się opil …nabzdryngolony koniobojca popełnił tekst o laskach pokazujących tyłek na instagramie a teraz dopisał sobie do tego filozofię i na moralnym kacu postanowił z gownianego tekstu zrobić intelektualny wywód …niestety słabo

  6

  6
  Odpowiedz
 6. wódka sex impreza jóż rozkręca się kto nie lubi sexu wódki ten poczuje nudy skódki

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dlatego nie mam facebooka, ani instagrama, żeby nie patrzeć na to ścierwo. Polecam twittera, bo tam mało kto nakurwia swoimi słit fociami.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. OK stary, rozumiemy. Najebałeś się i waliłeś smuty. Odpuszczamy ci i rozgrzeszamy. Nam też się czasem to przydarza.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Oj drodzy niedouczeni stulejarze bez pojęcia, w Photoshopie usuniecie pryszcza czy inszej niedogodności to jak niedzielne pierdniecie w fotel.Jeśli jakaś ajencyjna locha nie wystawia ryja do foty bo ma pryszcza itp, to świadczy jedynie że jest kompletnie niekumata i jej umiejętności ograniczają się do strzelenia sobie słitfoci.
  Nawet se nie zdajecie sprawy klepiące nita osły, jak wrzucane fotki tych „doskonałości” są retuszowane…

  6

  1
  Odpowiedz
 10. A ja nawet nie wiem o chodzi w Instragramie.

  5

  2
  Odpowiedz
 11. Lubie jak milfy się masturbują w pornolach 😉

  7

  2
  Odpowiedz
 12. Dobra chujnia. Nic do dodania.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No teraz to ma sens.

  2

  0
  Odpowiedz