Robak

Witam szanownych Chujan i Chujanki. Czytam właśnie chujnię i czuję jak mi po jajcach chodzi robak. A raczej chodził. Wziąłem delikatnie gnoja przełożyłem obok kompa i patrzę. A ten się powywijał, poprzekręcał, fiknął nóżkami do góry i się nie rusza. Śpi? Wydechł? No czort go wie. i co ja mam z takim pacjentem zrobić? Mesiu, parówo, napisz coś.

36
106

Komentarze do "Robak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak będziesz mył jaja to robaki nie będą po nich chodziły.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale muszą Ci jebać jaja skoro robak wyszedł, nie potrafił się przystosować do nowego środowiska i padł.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Myj jaja, będziesz wielki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale dzieciak, weź wyjdź lepiej stąd, co? Bez urazy…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mesiu Ci powie, że jakbyś zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem, to na jajkach zamiast robaków czułbyś usta młodej, atrakcyjnej dziewczyny.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jezuuu…mendy masz,wszy łonowe…kurwa umyj się,jaja ogól…ja pierdole.wstyd:/

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rób doktorat z robakoligii

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „Mesiu, parówo, napisz coś.” Mówisz i masz (BTW napisz do admina, że mnie czytasz i desperacko potrzebujesz, to może sknera nie wiadomo przez kogo jebana podwyższy mi wierszówkę z 2 do 3 groszy za znak… Z góry dzięki). A więc, patałachu, gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem, to nie miałbyś problemów z robalami. To robactwo miałoby problemy z tobą. W swojej willi za 2 bańki miałbyś sprowadzone na specjalne zamówienie najszlachetniejsze gatunki insektów od Scarabaeus sacer po Allomyrina dichotoma, którego Japoniec zatrudniony przez Byczywąsa do walenia konia do głównego zbiornika wykorzystywanego do mieszania luksusowej wersji naszego napoju, nazywa kabutomushi. A tak to, jak nic, po jajach chodził ci Trypocopris vernalis, co, jak sama nazwa wskazuje, oznacza, że zagości u ciebie popularna choroba weneryczna plebsu (oraz tych, którzy używają północnokoreańskich prezerwatyw) zwana tryper. Opisane przez ciebie objawy zaobserwowane u rzeczonego robaka, wskazują, że u niego to już było finalne stadium tej choroby. Zapamiętaj dobrze jak się „powywijał, poprzekręcał”, a zwłaszcza to jak „fiknął nóżkami”, bo niedługo będziesz wywijał tak samo. Tak więc pogódź się z losem, ciesz się ostatnią atmosferą świąteczną, pożegnaj jak masz z kim, a od środy cierpliwie oczekuj końca. Aha, i trzymaj się z daleka od naszego łódzkiego wydziału fabrycznego oraz burdeli leżących w jego okolicy, bo Pan Mesiu czasem do nich zagląda, by odreagować bolesne zapinanie w zadek przez Byczywąsa i jego roboli. I każ się skremować, bo jak cię zakopią, to cię robactwo odwiedzi i zarazę dalej będzie przekazywać. PS. Co do określenia „parówo”, jest ci w mej wspaniałomyślności, wybaczone, bo nie na darmo mawia się, że parówki są boskie, bo tylko Bóg wie z czego są zrobione… C ya. Idę pospać, bo o 6:30 mam się stawić do biura Bycztywąsa na świąteczne wielkanocne zapinanie wyróżniającej się w ostatnim kwartale wyrobnicy (prawda, że ponętna? c.wrzuta.pl/wi1395/cfbc4ebe001ff35b4862e933/baba) i muszę być w formie, inaczej mi obetną nie tylko premię… /Mesiu, którego krzywdząco dla niego uważają za alter ego admina.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Aż mi w chuju strzyknęło

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bo to nie robak chodził Ci po jajach tylko zmutowany frajer mesio od doktoratu ze zwiększona masą.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wypierdalaj z taką chujnią…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Aaaa kurwa jebłem, dobreeee

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem jak ja to twoim jedynym problemem byłoby na co wydać kolejną wypłatę i jak bardziej docisnąć roboli na taśmie.A twoimi jajami zajmowały by się najlepsze dziwki z całego świata,a nie robaki.Ty jednak jesteś tylko zwykłym cebulowym blokersem,który życie trwoni na waleniu konia przy kompie.A od smrodu twoich cebulowych jaj nawet robactwo zdycha.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Żałuj, że w tv nie ma już programu „Z kamerą wśród zwierząt”. Może by TO pokazali?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Hanka z klanu mowi uważaj na stojące na poboczu kartony

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Panie i Panowie. Nie traktujcie tego wpisu powaznie. To czysta prowokacja ze strony Autora.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Nie, kurwa, to nie prowokacja ze strony autora ( czy może być prowokacja z innej strony?) Po jajach rzeczywiście chodził mi robak ale kurwa, przypadkowo. Równie dobrze mógł chodzić mi po czole albo dupie. Mesiu, dziękuję za obszerny wpis. Nie czytałem bo za długie to było ale doceniam twój parówczany trud. Masz u mnie słoiczek wazeliny. Jaja myję regularnie, robak wziął i zdechł, po prostu. Pozdrawiam wszystkich Chujan i Chujanki, dzięki za komentarze, jesteśmy jedną rodziną

  0

  0
  Odpowiedz
 20. zaczynam podejrzewać,że Mesiu jest bezrobotnym studentem,może i nawet po kilku fakultetach,niesamowicie inteligentnym aczkolwiek lekko leniwym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru

  0

  0
  Odpowiedz