Rwa ramienna

Moją chujnią jest gówniana przypadłość zwana rwą ramienną.
Czym to się objawia? Ból w łopatce, który idzie jakby od dłoni.
Często drętwieją przy tym palce.
Wkurwia mnie to niemiłosiernie z tego powodu, że jeżdżę motocyklem i odczuwam to po jakiś 20-30 minutach jazdy, w mieście nawet szybciej, bo sprzęgła używa się co chwilę, a więc lewej dłoni. Byłem u neurologa kiedyś, to oczywiście pierdolić umiał tylko o mojej nadwadze, ale nawet jak schudnę to mi to nie przejdzie, bo tu się rozchodzi o ucisk nerwu spowodowany jakimś defektem kręgosłupa szyjnego. Lekarze z nfzu chuja na mnie kładą.
Nikomu tak tępego bólu nie życzę, bo to strasznie odbiera chęci na cokolwiek, nie mówiąc już o czymś tak wspaniałym jak jazda motocyklem.
Pozdrawiam.

72
75

Komentarze do "Rwa ramienna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co tam z reka jak i tak na motorze rozje… sie za jakies 2 lata. Szkoda marnowac 2 lat na leczenie tego 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja mam coś podobnego. Mianowicie zespół bruzdy nerwu łokciowego. Czasem,boli mnie bardzo łokiec i drętwieją dwa palce(mały i serdeczny), co dla mnie,programisty komputerowego i gracza jest koszmarem. Współczuję, bo Ciebie jeszcze do tego interesu napierdala łopatka. Także lewa dłoń. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zwiększ masę:-D

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Slyszalem ze w cieplych egzotycznych krajach z jeszcze bardziej egzotycznymi ludzmi o oegzotycznych pomyslach,istnieje metoda na odzialywanie na kregoslup poprzez gleboka penetracje analna tepo zakonczonym stozkowatym obiektem. Wybacz moj zart, wiem jaka to hujnia znajoma ma rwe kulszowa i jak ja zlapie to takich skladanek bluzgow nie uslyszysz nigdzie… Pozdrawiam i zycze bezbolesnego rozwiazania problemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja marzę o czołowym dzwonie z motocyklistą z niedowładem ręki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dobrze że nie masz rwy chujennej.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zmień motor i rękę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. mnie chyba tez zaczyna dopadać to samo-narazie bół łopatki 🙁

  0

  0
  Odpowiedz