Sardynki w promocji wprost lidelalne

Się wkurwiłem, byłem wczoraj na zakupach i patrzę, a tu sardynki w sosie pomidorowym w promocji. Podejrzane myślę, jednak termin się zgadza (choć jak wiemy gówno to znaczy) to biere. Otwieram w domu a tu zaskoczenie, puszka wypchana sardynkami, sosu tyle co nic… o co chodzi? Kupisz coś naszego w sosie to sytuacja jest odwrotna, hmmm… no i się wkurwiłem, bo okazało się, że w chuj tam jest rybich łusek, ja pierdolę.

14
30

Komentarze do "Sardynki w promocji wprost lidelalne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ja pierdolę ale niefart :/

  3

  2
  Odpowiedz
 3. Oto prawdziwa chujnia, na którą czekałem z utęsknieniem… Nie mogę się doczekać, aż opowiesz nam swoje wrażenia ze skorzystania z naszego i sprowadzanego papieru toaletowego…

  9

  0
  Odpowiedz
 4. Tak mnie wzruszył Twój post, że się zesrałem. Nie mam jednak siły wstać, żeby pójść do łazienki. Zaraz przychodzi moja dziewczyna. Zadowolony jesteś?!

  13

  1
  Odpowiedz
  1. oj tam, z twojej wypowiedzi wynika, że to nie pierwszyzna. Kocha to wytrzyma a dobry koń to i błocie pociągnie 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Jak widzisz po innych komentarzach, problem nie istnieje. W kapitalizmie wschodnioeuropejskim (gubernia Polska) takie akcje są normą. Puszka nafaszerowana rybią łuską to jedynie odpowiednik klepnięcia klienta po tyłku, podczas gdy na co dzień rucha się go w dupę. Napisz kiedy cię spotka coś mocniejszego.

  9

  0
  Odpowiedz