Seks

Wkurwia mnie to, że tępe pindy(a raczej 99.99% babsk) Traktuje seks jak najpotężniejszą broń i jak największy „prestiż” przeciw i wobec faceta… Tak jakby seks by dla nich cierpieniem, karą, torturą czy inną katorgą. I zło konieczne. Bo albo za pieniądze albo za cokolwiek, zaś te co uważają to za przyjemność, to są skończonymi pustymi sukami… Zaś te co robią to z miłości to NIE MA ŻADNYCH. Bo takie to i tak miały 5 partnerów seksualnych i „kochała każdego”. Gardzę babami… Zostanę gejem, znajdę kumpla kryptogeja i będę grał z nim na konsoli w 29m2 w klitce, będziemy pić bawić sie i grać w gry, jedno łóżko i razem spać, będzie oszczędniej a i pomajstrujemy sobie w majtkach wzjamnie i nie bedzie żadnego „głowa mnie boli” czy „mam depresję”. ŚRUT

79
22

Komentarze do "Seks"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zwal se konia.

  12

  2
  Odpowiedz
 3. Jest dokładnie tak, jak opisałeś. Gdy dziewczyna się wyszpachluje, wyperfumuje i ubierze to ma poczucie, że każdy facet na jej widok dostaje ślinotoku, a z pały mu aż cieknie. Ma władzę i pełną kontrolę nad większością mężczyzn, którzy dla chwili pukania zrobią wszystko.
  Umawiałem się kiedyś z dziewczyną na siłowni. Na trening przychodziła w legginsach tak obcisłych, że nawet z zewnątrz widziałem czy się ogoliła czy nie, a tapetę na twarzy miała jak na wieczorny bal. Od razu wiedziałem, że nie przyszła tutaj ze mną ćwiczyć. Ogólnie kurwiszcze z niej było niezłe. Widać było, że lubi „bawić się” facetami wodząc ich za nosy i cieszy ją, gdy cała męska część siłowni się ślini, komentuje i za nią lata. Wiecie, miałem świadomość i znaki, że mógłbym, gdybym się postarał, ją tam zbałamucić w zacisznej saunie, ale utarcie nosa takiej piździe było bardziej satysfakcjonujące, niż rżnięcie. Jej waginsy i wyuzdane pozy przy przysiadach niezbyt osiągały swój cel. Na koniec chodziła tak wkurwiona, że gdy sobie przypomnę jej minę, to do dziś zrywam boki.
  Plujcie na takie dziwki, bo jak patrzę na większość myślącą fujarą, to aż mi wstyd za mój gatunek.

  70

  4
  Odpowiedz
  1. Mógłbyś:d jak ta mógł to byś tak jadem nie pluł

   9

   8
   Odpowiedz
   1. Biały rycerz alert.

    1

    1
    Odpowiedz
  2. Niby to wszystko logiczne, ALE I TAK BYM RUCHAŁ ;).

   4

   2
   Odpowiedz
 4. Debil jesteś o tyle

  12

  10
  Odpowiedz
 5. Super pomysł. Zostań gejem.

  6

  5
  Odpowiedz
 6. Jestes juz gejem . Szukasz blogoslawienstwa od Chujan ? No to dobra : Chuj ci w dupe . Come out of the closet & ssij fujare koledze .

  17

  2
  Odpowiedz
  1. Bedac gejem napewno bedziesz tym ruchanym wiec tak czy owak nie poruchasz

   3

   1
   Odpowiedz
 7. Miej kilka bab naraz i problem z glowy…

  1

  1
  Odpowiedz
 8. O, pierwsza dobra wiadomość tego dnia! Bądź tak dobry i nakręć filmik z waszych igraszek, lubię gejowskie porno.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ja mam przysłowiowego chuja do powiedzenia bo tego właściwego chuja mam małego i miałem tylko trzy dziewczyny będąc w wieku 25 lat, ale każda z nich po tym jak zaczęliśmy się spotykać nigdy nie odmówiła mi stosunku. Wiadomo, na początku każdą z nich stukałem się 3x dziennie, potem już ta ekscytacja przechodziła i robiło się już to rzadziej, ale przysięgam na mojego małego chuja – żadna nigdy nie użyła jakiejś gównianej wymówki odmawiając seksu. Więc dla mnie to jakby legenda z tym bólem głowy, a może każda dziewczyna z jaką byłem to była nimfomanka? chuj wie

  5

  5
  Odpowiedz
 10. Wystarczy mi tytuł żeby nie czytać.

  0

  0
  Odpowiedz