Sielanka na własne życzenie

Od pół roku jestem mężatką. Zawsze uważałam nas za dobre, zgodne małżeństwo – wiadomo, nieporozumienia zawsze się zdarzają ale nie skaczemy sobie do gardeł. Kilka dni temu diabeł mnie podkusił – pierwszy raz w życiu, by zajrzeć do komórki męża. W folderze „wysłane” był taki sobie SMS: „DZISIAJ NIE DAMY RADY BEJBE, MOŻE INNYM RAZEM :*”. WTF???? Numer nie był zapisany w książce, tylko był ciągiem cyfr. Najchętniej bym mu zaserwowała Low-kicka jak Pudzian Najmanowi ale wtedy się wyda, że grzebałam mu w telefonie. Nie daję rady. Co mam myśleć? Jak wychodzi z domu to mam paranoję, że idzie się kurwić z jakąś bejbe-szmatą. Jak mnie przytula czy dotyka to mi się rzygać chce. Kurwa. Prześrut. Z kochanego męża awansował na burego kundla, na którego nawet buta mi szkoda, by go kopnąć. Nienawidzę go jak pomyślę, że może mnie zdradzać.

27
50

Komentarze do "Sielanka na własne życzenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak chłop nie ma tego w domu to szauka na mieście i tyle…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kurwa jak ja tego nie mogę zrozumieć, po chuj brać ślub jak zaraz idzie frajer zdradzać ???!!! Z drugiej strony taki sms jeszcze o niczym nie świadczy… musisz to obadać bliżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pamiętaj niewiedza to błogosławieństwo. Jesteś ofiarą prze wielkiej chujni która szykuję się aby zjebać Ci życie, rozegraj to mądrze może da się jeszcze coś uratować.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. no to masz chujnie którą sama sobie zaserwowałaś…
  ale… zamiast się wkurwiać i wysnówać pochopne wnioski może lepiej się zastanów czy nie porozmawiać ze swym ślubnym na ten temat, ewentualnie jeśli nie chcesz z nim o tym pomówić wprost to spróbuj poruszyć temat zdrady ogólnie i daj mu do zrozumienia delikatnie co go czeka jeśliby się zdecydował Cię zdradzać. A co do Twoich podejrzeń to niech Cię tak szybko sutki nie pieką, bo jeden sms to może być cokolwiek, mógł jego kumpel wysłać od niego do swojej kobiety esa, także nie popadaj od razu w paranoję bo tylko się to dla Ciebie źle skończy, wiem z doświadczenia…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. faktycznie chujowa sytuacja, nie martw sie chujowiczko, może po prostu tak pisze do jakiejś koleżanki dla żartu. Najlepiej spróbuj z nim pogadać żeby mieć jasną sytuacje niż żyć dłuższy czas w nieszczerej chujni 🙁 dasz rade

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widziały gały co brały. Zamów detektywa i po kłopocie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. nie sądzisz, że lepiej skończyć taki związek? jeśli zdradził raz zrobi to pewnie i drugi, a Ty nigdy nie odzyskasz do niego pełnego zaufania. jak widać, jest skończonym skurwysynem i z cała pewnością będzie jeszcze próbował zwalić winę na Ciebie – a to, że jesteś złą żoną, a to, że się nie realizował w związku, a to, że mu czegoś brakowało etc… NIE POZWÓL sobie na to. za nic. to NIE JEST TWOJA WINA, że facet jest chujem. zastanów się nad skończeniem tego, nim to wykończy Ciebie. facet nie jest najwyższym dobrem w życiu, wbrew temu co myśli większość kobiet, jesli zaś czujesz, że potrzebujesz takowego – na bank znajdziesz kogoś, kto będzie szanował na tyle Ciebie i Twój czas, że nie będzie tak traktował Waszego związku. pozdrawiam i życzę rozsądku i szczęścia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A może jego kolega wysyłał SMS-a z tego telefonu „grzecznościowo”? To by tłumaczyło brak wpisu w książce. ChGW, konfrontacja też nie daje gwarancji poznania prawdy. Pat.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Cóż – z niech chuj, że Cię zdradza, a z ciebie cipa, że przeglądasz jego prywatne wiadomości. Pasujecie do siebie. Śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 11. ja pierdolę, ale porady, w większości sami cholera jasna psycholodzy się chyba tutaj wypowiadali!!! porozmawiaj z chłopem, to może wszystko wyjaśnić, nie będziesz mieć niepotrzebnych wątpliwości.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. zanim porozmawiasz to poszukaj więcej dowodów. Za jakiś czas też przejrzyj mu skrzynkę i połączenia. Pamiętaj także o komunikatorach itp. A jak masz podejrzenia, że akurat wychodzi z jakąś pizdą, to wypytaj go delikatnie i potem go śledź. Najlepiej jak złapiesz na gorącym uczynku

  0

  0
  Odpowiedz
 13. a ja bym go szpiegowała, a co!!! jak z nim zacznie gadać na ten temat bez „dowodów” to on powie ze to nieprawda i zacznie się bardziej maskować z tym wszystkim i chuj będzie mogła zrobić!!! W kazdym bądź razie ja na twoim miejscu chciałabym się najpierw dowiedziec o co biega!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. dlatego własnie stwierdzam ze do końca życia wolę być sama niż wziąć ślub i dowiedziec się ze mężulek się kurwi. CHUJ Z FACETAMI!!! KAŻDY ZDRADZA!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Skoro NIE DAMY RADY i MOŻE INNYM RAZEM to jest spławienie laski i może nic nie znaczyć. Sam tak spławiałem napalone niunie gdy nie miałem ochoty moczyć ogóra.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. I co, była konfrontacja?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Chuj chujem zostanie na wieki wieków amen. A tak btw to 99% facetow jak ma okazje to zdradzi. Padalce jedne…

  0

  0
  Odpowiedz