Wulkanizatorzy

Żeby ich jasny chuj strzelił! Nie dokręcą ci kół z czuciem dynamometrem, tylko na chama pneumatycznym wkrętakiem dopierdolą i potem kurwa na podwórku jak chcesz zmienić opony na zimowe, to szukaj rury dwumetrowej, bo inaczej to śruby ani drgną.

8
6
Pokaż komentarze (16)

Komentarze do "Wulkanizatorzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Z cyklu: problemy pizdusi

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Huj ci ww huj

    0

    0
    Odpowiedz
  4. „Ni ma piniendzy i nie bendzie”, jak mawiał niejaki Rostkowski i to samo jest z kluczem dynamometrycznym.
    Z dwojga złego lepszym jest dojebanie śrub na maxa, niż miałoby odpaść koło przy powiedzmy 100 km/h, bo rezultat byłby wiadomy, zwłaszcza gdyby byłoby to przednie koło.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Chuja-jak dojebie na maxa to gwinty podrywa albo nakrętki przekręci i chuja będzie z tego później. Koło będzie na 1 zamiast na 5 śrub się trzymać.

      5

      0
      Odpowiedz
      1. Jest napisane dojebać śruby na maxa a nie ujebać gwinty i nakrętki.
        Taka subtelna różnica dojebać a ujebać.
        Przeżyłem coś takiego, jak urwanie się przedniego koła w osobówce. Na szczęście na poboczu drogi nie było drzew ani nie rósł las, tylko było pole dlatego mogę napisać ten komentarz, bo w innym przypadku nie mógłbym napisać z grobu.

        1

        0
        Odpowiedz
  5. Specjalnie tak dopierdolą, żebyś nie wymieniał sam na podwórku tylko jechał do nich.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Kiedyś przeczytałem demota z żartem na podobny temat. W tym democie była historyjka, że jakiś koleś co sezon zmienia koła u tego samego mechanika i ten mechanik co sezon powtarza: „kurwa, co za chuj tak mocno te koła dopierdolił”.

      A samo zmienianie trochę uciążliwe. Zawsze jest pokusa żeby tego nie robić, no ale ostatecznie jak śnieg sypnie to jak na lodzie.

      2

      0
      Odpowiedz
  6. Kurwa,to był bardzo mądry post. Pojebało Was z tymi dislajkami i negatywnymi komentarzami z dupy.

    Co się kurwa dzieje z tą stroną.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Twój stary wulkanizuje kondony

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Mój stary był fanatykiem wulkanizacji… Pół pokoju zajebane dętkami…
      😉

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Wymyśliłem dla Was pewien żart.
    Spotyka się dwóch mężczyzn. Się jeden pyta drugiego:
    – Czym się zajmujesz?
    Ten drugi odpowiada:
    – Gram na organach.
    – A to Ty jesteś organizatorem.
    Bo ja badam wulkany.
    – To Ty jesteś wulkanizatorem.
    Po czym się w strony rozchodzą swoje z rechotem.
    ****
    Dziękuję za uwagę.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. To chyba twój najlepszy żart . A nie , najlepsze to były o psychotropach i kutasach, które po nich nie stawały .
      Pozdrawiam
      Stefan Ochuja-Wypierdek

      1

      0
      Odpowiedz
  9. 120 za przełożenie kapci xDD niezłym ciulem trzeba byc żeby tak się robić w ciula. 2 tygodnie z hakiem śnieg poleży w dzisiejszych czasach. Podobno nawet w Kanadzie się nie bawią w zmiane opon tylko bolak jak zwykle biedny i głupi. Chyba że masz firmę bus trans to co innego

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Oj nie powiedziałbym. To prawda, że śnieg w tych czasach pada rzadko i jest go mało, ale jak już spadnie to lepiej mieć zimowe. Kiedyś jechałem po ulicy (ulica mała, osiedlowa to i nie odśnieżona) na letnich i koła tak boksowały, że omal nie wjebałem się w zaparkowany samochód. Letnie po prostu nie mają wtedy przyczepności.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Porządny bus trans lata na letnich, z wychodzącymi drutami. Druty na lodzie mają robić w zamyśle Janusza-szefa za kolce. Choć raczej robią za łyżwy :p

      1

      0
      Odpowiedz

RE: A ja kocham kobiety

Natchniony wpisem „A ja kocham kobiety”, postanowiłem podzielić się z Wami swoim punktem widzenia odnośnie kobiet. Widzicie, ja również kocham kobiety, wręcz ubóstwiam je, podobnie jak autor, który przecież nie jest incelem. Tak, ja też kocham kobiety podobnie jak autor. – jako worek na spermę.

Widzicie, my prawdziwi mężczyźni potrafimy dostrzec prawdziwą naturę kobiet.

Chciałbym porozmawiać o dynamice „miłego faceta” i o tym, jak kobiety odrzucają facetów, którzy są dla nich mili.

Widzicie zwykły miły facet zabierze kobiete na kolację, zapłaci za jej jedzenie, ustawi jej meble, naprawi kran, wyslucha jej problemow, zostanie zaszufladkowany jako przyjaciel i wróci do domu. Za to dupek/bad boy, którego kobieta chce, zmusi ją do podziału rachunku, obrazi ją przez cały czas, da w morde, obmaca, spusci sie jej na twarz, a mimo to skończy z nią w łóżku.

Dlaczego? Bo on ją fizycznie podnieca. Miły facet jej nie podnieca nawet jesli jest atrakcyjny.

Dzieje sie tak poniewaz traktuje ją tak, jak powinien facet. Kiedy bad boy obraża i daje po mordzie, ona i tak jest z nim bo dostarcza jej emocji w jej nudnym jak pizda zyciu w ktorym oprocz cyckow i dupy, insta oraz tapety czy libacji alkoholowej w kregu innych uprzywilejowanych bogaczy/nierobow zaspokaja swoje ambicje zyciowe czujac sie jak elita. Podczas gdy miły facet, pracuje, uczy sie i buduje cywilizacje a na koniec spokojnie poczeka az ona jest gotowa, spyta, uszanuje, poprosi, nie zdradzi, zajmie sie i zaopiekuje, nie traktujac jej tylko jako obiekt seksualny.

A nic nie odstrasza kobiety bardziej niż facet, który jest nudny i nie zdardza ja w ciagu 24h z inna z tindera.

Wielu miłych facetów zrujnowało swoje życie, stając się lepszymi kawalerami i bankomatami dla kobiet nie zdajac sobie sprawy ze juz dawno zostali zaszufladkowani we „friend zone”.

Na szczescie wiekszosc facetow zaczyna sie budzic.

Mily Facet w 2023: 'Byłem dla ciebie wspaniały. Byłem dżentelmenem i traktowałem cię z szacunkiem, jak należy traktować damę. Cieszyłem się twoim towarzystwem i byłaś w centrum mojej uwagi. Nie oczekiwałem od ciebie niczego w zamian. Dobrze zarabiam i chcę w przyszłości małżeństwa i dzieci. Mógłbym być mężczyzną twoich marzeń, ale nie dostrzegłaś tego lub może po prostu ci na tym nie zależało, bo byłaś zbyt zajęta only fans.. Ale teraz przekroczyłaś pewien punkt w swoim życiu i chcesz się ze mną spotykać. Więc wybacz, ale już mi na tobie nie zależy. Nie cieszę się na myśl o byciu z tobą. Tymczasem korzystałaś z każdej okazji, by spać z każdym facetem z tatuażem na szyi lub z przeszłością w więzieniu. Dlaczego miałbym teraz chcieć się z tobą spotykać?’

Takie historie są powszechne i to jest coś, o czym wiele kobiet nie myśli, kiedy mówią, że chcą prawdziwego faceta. Wielu „miłych” facetów ma swoje granice i nie będą czekać wiecznie.

Współczuję tym facetom, którzy naprawdę wychodzą naprzeciw potrzebom kobiety, starają się być dla niej najlepsi, a na koniec są odrzucani na rzecz facetów, którzy jej nie szanują. Może nie wszystkie kobiety są takie, ale jest ich wystarczająco dużo, by to stało się powszechnym problemem.

Kobiety powinny zastanowić się dwa razy, zanim odrzucą miłego faceta tylko dlatego, że nie jest wystarczająco 'ekscytujący’. Wartość osoby nie jest mierzona tym, ile pieniędzy zarabia, jak wygląda czy jakie ma tatuaże. Wartość osoby mierzy się tym, jak traktuje innych, jakie ma wartości i jakie są jej priorytety.

Oczekując, że kobieta nie skupia się jedynie na swoich emocjach i fizycznych pragnieniach w świecie randkowym, gdzie jedną aplikacją może otrzymać setki wiadomości w ciągu dnia, a każdy jej błąd czy lekkomyślność jest wynagradzane – czy to przez bogatych szejków, alimenty czy wsparcie dla samotnych matek – przyzwoity mężczyzna jest w niekorzystnej sytuacji. Oferuje tylko stabilne życie pełne wyrzeczeń, ciężkiej pracy oraz poświęceń.

Dlatego na koniec chciałbym zaapelować do wszystkich kobiet, ktore zranily milego faceta tak ze zostal albo bad boyem/chadem i ma was w dupie i rucha co popadnie albo dal sobie z wami spokoj i chodzi na dziwki albo siedzi w domu i gra w gry komputerowe – to wy do tego doprowadzilyscie. To wy decydujecie komu dacie dupy. I uiwerzcie nam wasza szparka coraz mniej nas juz obchodzi.

W dupie mamy to czy doceniacie nas miłych facetów w swoim życiu i okazecie nam szacunek za to ze zbudowalismy dla was cala ta cywilizacje.

Dlatego warto unikać zobowiązań. Ruchać nie kwitować. Mówić to, co ludzie chcą usłyszeć, zamiast prawdy. Pracować jak najmniej, a jeśli już, to omijać system podatkowy. W skrócie: „niech króluje strategia 'pump and dump'”. Tak na giełdzie, jak i w relacjach międzyludzkich.

Dziekuje i nie pozdrawiam.

13
10
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "RE: A ja kocham kobiety"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Może nie wszystkie kobiety są takie…” No paczajcie, łaskawca jednak wyszedł poza oklepany już stereotyp. To ci się chwali. Ale pewnie i tak zaraz ten „babski ekspert” wtryni tu swoje „niepodważalne racje”…

    „I uiwerzcie nam wasza szparka coraz mniej nas juz obchodzi”.
    No i GITara. Żadna to dla nas strata. I żeby nie było, piszę to w imieniu tego wąskiego grona, które autor raczył wyodrębnić przez pominięcie.

    3

    4
    Odpowiedz
    1. Dobbry wpisa, na chujni coraz lepszy rozwój, a prawda zabolała bo juz sie jakaś sraka zesrała. Jestescie nikim dziwki

      8

      4
      Odpowiedz
      1. Spierdalaj, skurwysynu 😀

        1

        1
        Odpowiedz
      2. Już? Ulżyło? Super, ale mam złą wiadomość: nadal jesteś zjebem. Dołącz do wiernej trzódki tego „jedynie nieomylnego” gówno mesjasza i razem zbawiajcie świat (a raczej net) ode „roszczeniowych loch”. Żenada.

        0

        1
        Odpowiedz
      3. Już? Ulżyło? Super, ale mam złą wiadomość: nadal jesteś zjebem. Dołącz do wiernej trzódki tego „jedynie nieomylnego” gówno mesjasza i razem zbawiajcie świat (a raczej net) ode „roszczeniowych loch”. Żenada.

        0

        2
        Odpowiedz
    2. „No paczajcie, łaskawca jednak wyszedł poza oklepany już stereotyp.”

      On wyszedł poza ten stereotyp i to jest jeden z dwóch błędów, jakie w tej chujni popełnił. Cała reszta jest całkowicie zgodna z realiami.

      Tym drugim błędem, jaki popełnił jest to, że pisze, że się lochy powinny zastanowić nad [i tu cały wywód]. To znaczy: faktycznie powinny, ale jego błąd polega na tym, że apelowanie do tego, by to zrobiły, jest daremne, one tego nie zrobią, bo nie są w stanie. Najzwyczajniej w świecie nie są w stanie. Nazywajcie to jak chcecie… Głupotą, tępotą, kierowaniem się instynktami, bezmyślnym wykorzystywaniem tego, że jest to powszechnie akceptowane i wręcz nagradzane przez chore społeczeństwo, zakłamaniem, świętoszkowatością… – wszystkie te rzeczy mają w tym udział i wszystkie razem i z osobna wzięte powodują, że one nie są w stanie normalnie, racjonalnie myśleć (i to z tego macie wszystko to, co widzicie na co dzień; a widok zepsucia i syfu, jakim jest społeczeństwo, chyba mówi sam za siebie, i nie trzeba niczego dodawać – może poza tym, że spirala tego się nakręca – nie?). I koło się zamyka.

      „Ale pewnie i tak zaraz ten „babski ekspert” wtryni tu swoje „niepodważalne racje”…”

      Mówisz i masz… 😛

      „No i GITara. Żadna to dla nas strata.”

      Oooo… 🙂 To ciekawe, że gdy ja piszę, że żadną stratą dla mnie nie jest, że żadna locha nie zawraca mi dupy, bo jedyne, do czego ich potrzebuję, to do wydupczenia, a resztę mam „we własnym zakresie”, 😉 to locha dostaje wścieklizny i przylatuje, żeby napisać sążnisty komentarz na temat tego, jaki to „taki owaki” jestem, okraszony wspominkami (bo zdaje się, że to ty), jak to jej tatuś był dziwkarz-alkoholik, a mamusia najwyraźniej była z tych dobrze opisanych w chujni, pod którą teraz komentujemy, dlatego mu dawała…

      I co? Znów podwójny standardzik, co? 😛 Ja jestem „taki owaki”, za to jaki z wyrachowaniem wybrałem sobie „styl życia”, bo nie jesteście, lochy, dla mnie „żadną stratą”, ty za ten sam, zadeklarowany tutaj w formie, cytuję: „No i GITara. Żadna to dla nas strata.”, uważasz się za cacy… Dzięki za kapitalne potwierdzenie tej twojej obłudy.

      4

      2
      Odpowiedz
  3. Powiem szczerze że ja nie bardzo wierzę w ten mit 'miłego faceta’. Zamiast używać nieadekwatnego terminu 'miły facet’ nazywaj rzeczy po imieniu. Nie jesteś 'miły’, tylko jesteś nieatrakcyjny dla kobiet. Po prostu. Mówienie że ktoś jest 'miłym facetem’ dodaje pozytywnych konotacji i nie daje żadnego pola do zmiany, bo przecież jestem miły, nie? Czego jeszcze te kobiety oczekują? Wierz mi, kobiety lubią miłych facetów, ale bądź też przy tym męski.
    „Za to dupek/bad boy, którego kobieta chce, zmusi ją do podziału rachunku, obrazi ją przez cały czas, da w morde, obmaca, spusci sie jej na twarz, a mimo to skończy z nią w łóżku.” to można między bajki włożyć. Żadna szanująca się kobieta nie pozwoli sobie na takie zachowanie, a jak Ty, autorze, przyciągasz takie bladzie no to cóż… ciągnie swój do swego.

    4

    3
    Odpowiedz
    1. „Powiem szczerze że ja nie bardzo wierzę w ten mit 'miłego faceta’.”

      Nie wierzysz, bo jest ci to nie na rękę- nie pasuje ci do tezy, więc wybiórczo sobie uznajesz, że coś takiego nie istnieje.
      Tymczasem istnieje i jest dość powszechne, bo ludziom od dziecka wciska się taki wzorzec zachowań. I oni tak uwarunkowani potem go stosują i dostają wtedy bęcki… No więc efekt jest taki, że z upływem czasu „mądrzeją”, czyli zaczynają rozumieć przyczynę i tym samym stopniowo modyfikują swoje zachowanie, stają się czymś innym niż ten „miły”, czasem skrajni innym.

      Dlatego autor chujni ma rację i dość dobrze przedstawił problem.

      „Zamiast używać nieadekwatnego terminu 'miły facet’ nazywaj rzeczy po imieniu. Nie jesteś 'miły’, tylko jesteś nieatrakcyjny dla kobiet. Po prostu.”

      To znów twoja próba odwrócenia kota ogonem i ignorancji faktów, które są ci niewygodne.

      Facet faktycznie traci na atrakcyjności i jest gorzej postrzegany za bycie miłym, ale wina nie leży w jego zachowaniu jako takim (bo ono z takiego obiektywnego punktu widzenia i oceny elementarnego „dobra i zła”, jest właściwe/dobre/przyzwoite), tylko w takim, że u laski mającej swój biologiczno-kulturowy „background” taki facet, po pierwsze, nie budzi emocji, a co za tym idzie zainteresowania, po drugie, staje się czymś w rodzaju frajera do wykorzystania jego dobrej woli, uczynności itp.

      A ty tylko usprawiedliwiasz parszywe odnoszenie się i zachowania loch wobec takich facetów tym, że rzekomo są nieatrakcyjni. Fizycznie gość może być nawet i superatrakcyjny (a nawet jeśli jest przeciętny to prosta statystyka i rachunek prawdopodobieństwa i tak mu powinien w odpowiedniej ilości dostarczyć potencjalne kandydatki – w końcu rozejrzyj się po świecie, to nie jest tylko tak, że same modelki i modele są w jakichś związkach, większość ludzi jest przeciętna lub nawet poniżej przeciętnej), ale jak ma takie „frajerskie” podejście, to ma problem…

      „Wierz mi, kobiety lubią miłych facetów,”

      Tak. Bo dobrze jest mieć kogoś, kto połechta ego i da się wykorzystywać do różnych celów. To jest wyrachowanie, a nie jakieś „lubienie”.

      „ale bądź też przy tym męski.”

      Co wyklucza się z byciem frajerem robiącym za „miłego dla lasek”. I koło się zamyka.

      „to można między bajki włożyć. Żadna szanująca się kobieta nie pozwoli sobie na takie zachowanie,”

      I to jest kłamstwo. Jeśli facet zna się na rzeczy i wie, w jaki sposób lasce zrobić wodę z mózgu i kisiel w majtkach, to sama przyjdziesz i na kolanach poprosisz o jeszcze a potem grzecznie podziękujesz. I każda inna też. Ponownie: rozejrzyj się po świecie. Są miliony bab, które w ten czy w inny sposób są poniewierane, wykorzystywane, szmacone, gnojone, czasem nawet kończy się to śmiercią czyt kalectwem. I co? I potulnie to wszystko znoszą, jeszcze potrafią takiego usprawiedliwić. A już tym bardziej, gdy z wiekiem i popełnionymi wyborami wiele ścieżek życiowych się po prostu ludziom zamyka, co dodatkowo powoduje albo faktyczne albo wmówione sobie przez w tym wypadku babę, że nie ma innego wyboru. I jeśli weźmiesz pod uwagę skalę zjawiska (i tak tylko częściowo znaną, bo np. statystyki policyjne czy jakichś instytucji opieki społecznej itp. zawierają tylko wycinek rzeczywistości, który z jakichś powodów został zarejestrowany, reszta zaś odbywa się w przysłowiowych „czterech ścianach”), to nagle się okaże, że w praktyce każda sobie pozwoli.

      Było sobie takie „me too”, nie? Laski z topowych szczytów światowych karier i popularności nagle powiedziały, że „osiągnęły” to wszystko za to, że zwyczajnie i chętnie dały dupy w dowolnie zażądany przez konkretnych facetów sposób jak ostatnie kurwiszony. A te które odmówiły? A to nikt ich nie zna i one z kolei w przynajmniej dużym odsetku doświadczyły, i najczęściej zgadzały się na to, powiedzmy, szeroko rozumianego „gnojenia” ze strony tych na wszystkich niższych szczeblach społeczeństwa – od tego topu z „me too”, aż po te poziomy, na których jest bezdomna zaćpana żulernia. Jaka różnica miedzy jednymi a drugimi? ŻADNA. Jaka różnica pomiędzy nimi a szmatą z pornosów, czy tirówką, która zrobi w praktyce wszystko? ŻADNA. A u nas w Polsce? To już żeście zapomnieli o tym, że cały tabun modelek, aktorek, celebrytek radośnie popierdalał za bilet do Dubaju (i tylko część z tego syfu wypłynęła na wierzch do tzw. opinii publicznej) i parę groszy plus możliwość pochwalenia się fotką na fejsiku, żeby szejkowie i chuj wie kto jeszcze SRALI IM PROSTO DO SZEROKO OTWARTYCH RYJÓW??? Ale w Cebulandii to „klasa”, obiekt westchnień i zazdrości przeciętnego cebulaka obu płci, plus medialna wyrocznia dla motłochu we wszystkich sprawach od moralnych oraz „szacunku do lasek” począwszy, nicht wahr?

      No to jak jest? 😛

      4

      0
      Odpowiedz
  4. Zaiste Pan twój Mesio ci powiada, że gdybyś był silnym samcem alfa, który buja się po mieście złotym i kuloodpornym Maybachem tak, jak ja, patałachu to co wieczór obracałbyś w łóżku innego patałacha płci przeciwnej. Bynajmniej Pan twój mówi przede wszystkim o sile spojrzenia i psychiki aniżeli o posiadaniu dwóch metrów w barach. Pan twój potrafi tak przemierzyć wzrokiem patałacha płci przeciwnej, że automatycznie neurony w jej mózgu dostają szału i same pakują się do Maybacha, a później w willi Pana twojego kopulujemy ówcześnie spożywając nalewkę od jego ekscelencji Byczywąsa na bazie Amareny zmieszanej z denaturatem. P.S pięć stów w łapę, CV do teczki i już jutro możesz stawić się pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego na stanowisko skuwania płyt chodnikowych kilofem przez 12 godzin za kromkę suchego chleba z wodą. Może miesięczna pensja starczy ci na zapas Romperów i zaspawanie dyferencjału w E36.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Spierdalaj podróbo, bo zaiste Pan twój powiada ci…: jego „Muminki” cię wyśledzą, zajebią i zjedzą. /Mesio PS. A nim cię zajebią, to zrobią z tobą takie rzeczy, że nawet najwięksi zbrodniarze i sadyści na tym padole się porzygają… Po czym nagrania z tego znajdziecie, patałachy, po przystępnych cenach, w kolejnych produkcjach naszej Wytwórni Kina Moralnego Niepokoju (dla was patałachy z bieda-klitek w mrówkowcach: pornosów) „Kazamat”, w dziale „Gore”. 😉

      1

      -1
      Odpowiedz
      1. Sam jesteś podróbą – zaprawdę Panu Twojemu skończy się kiedyś cierpliwość i naśle na ciebie gang pedałów – karzełków 😉

        2

        2
        Odpowiedz
  5. Prawda jest jedna: nie ma pizdy ze złota.
    Bamber z Poznania.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Szanowny kolego, oczywistym jest dla mnie, że generalizujesz, niemniej jednak z tego generalizowania wypływają słuszne spostrzeżenia, czyli to, że miły, uczynny i bezinteresowny facet zostanie wychujany przez damę, nawet jeśli jest kurwą. Pamiętać jednak należy, że wbrew obiegowym opiniom, nie wszystkie kobiety są takie same. Należy wziąć przede wszystkim pod uwagę te, które wychowały się w bogatych domach i ojciec, bracia, wujowie czy dziadkowie przychylali nieba „księżniczce”. Może taka kobieta uznać „bad boya”, który ją oleje zaraz po ejakulowaniu na jej oblicze, za wybryk natury, czubka czy też po prostu chama i natychmiast po otarciu wstępnych łez (lub też nasienia z policzków) przystąpić do poszukiwania frajera, który w zębach pantofle za nią będzie nosić……gdyż całe jej dzieciństwo mężczyźni jej życia chuchali i dmuchali na „księżniczkę”. Żeby odegrać się na „nieposłusznym” bad boyu będzie popisywać się wiernopoddańczością beta orbiterów i frajerów. Bad boy zmusiłby ją do zachowania OBCEGO jej doświadczeniu. Innym przykładem może być kobieta wychowana bez ojca i bez jakichkolwiek innych mężczyzn. Jej zachowanie wobec silnego bad boya czy miłego frajera będzie takie same: KTO jest ten mężczyzna? JAK go traktować? I potraktuje go tak, jak nauczyła ją mama, babcia czy ciocia. A z bad boyem skończy najszybciej bo jest OBCY tym bardziej jej doświadczeniu. Wynurzam się z doświadczenia, z autopsji. Ogólnie polecam każdemu facetowi, który podejrzewa u siebie syndrom miłego frajera aby poeksperymentował ze swoim zachowaniem. ZMUSIŁ się czasem do zachowania PRZECIWNEGO do tego, które typowo przejawia i zobaczył co się stanie. NIE BÓJ SIĘ. Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem. Dzięki za wpis, mój drogi.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Co ja Ci bede mowic. Masz w 100% racje. Kobiety lubia inteligentnych i przystojnych, ale tez agresywnych. To normalne i to testosteron. Moja mowi ze mnie kocha na zaboj i tez sie mnie boi. Teraz wiem ze to mix ktory one uwielbiaja.

    1

    1
    Odpowiedz
  8. Wymyśliłem dla Was pewien żart.
    (Wydaje mi się, że przez to że wymyślam żarty to inne nie są publikowane, ale to już nie mój problem.
    Nie chcę być natrętny, ale co poradzić, mam czekać?
    Może nie są one najlepsze, ale przynajmniej są oryginalne i być może nawet jakąś mądrość niosą).
    No więc oto ten żart:
    Zaprasza kolega swoich starych znajomych do kawalerki.
    Może być, że na domówkę (mimo, że sam nie pije).
    Rozmawiają ze sobą, jest naprawdę przyjazna atmosfera.
    Wtem jeden z kolegów pyta się:
    – No, widzę że ściany nie są pomalowane, bo gdzieniegdzie już biała farba pożółkła, a poza tym widzę, że w niektórych miejscach nawet odchodzi od ścian.
    Kiedy zrobisz jakiś remont?
    Właściciel tylko machnął ręką i odpowiedział:
    – Jak się ożenię, to wtedy. Może nawet wcale nie będę musiał?
    – OK – kolega podtrzymuje temat – A jeśli się nie ożenisz to kiedy zrobisz remont?
    – A jak będzie trzeba sprzedać nieruchomość.
    Z resztą, jakby była ona na wynajem przeze mnie ustawiona to i tak tych remontów by było od chuja, przynajmniej ostatnimi czasy, jak przypuszczam.
    ***
    Dziękuję za uwagę.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Ale pierdolisz, to jakieś gówno jest. Gdzie tu żart.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Pomału te jego żarty to pod jakiś trolling podchodzą ,do chuja.
        Bogdan
        PS. Wymyśl wreszcie coś śmiesznego, no rusz tym łbem , bo Trenerowi smutno jakoś .

        0

        0
        Odpowiedz

Nie rzucaj pereł przed wieprze…

…pomyje są dla nich lepsze – pisał Sztaudynger. I tym aforyzmem zwracam się do osób, które polemizują z aktywną tu grupą mizoginów w konstruktywny i nieagresywny sposób. Wierzcie mi, nie warto. I bynajmniej, nie zachęcam do rezygnacji z kulturalnego wypowiadania się na rzecz zniżania się do ich poziomu (bo, jak wiadomo, mogą pokonać doświadczeniem); a raczej do całkowitego ich ignorowania.
Panie Nonkonformista, nie szkoda to Panu czasu na kopanie się z koniem? Oczywiście, jeśli robisz to Pan tytułem wyśmiania pustoty, to jak najbardziej popieram i życzę przedniej zabawy, samemu zaśmiewając się do rozpuku przy lekturze kolejnych ich wypocin. Ale poważnie traktować te ofiary przypadkowego połączenia komórek – z serca odradzam. Zresztą, Pana wola.
Panie Admin, doprawdy podziwiam anielską cierpliwość w publikowaniu tych, pożal się Boże, „elaboratów”.
A Pan, Panie Mesiu, czyń swą powinność. Niech przeorują asfalty w całej Łodzi – nie kilofami (choćby najtępszymi), a własnymi łapkami, które znają jedynie klawiaturę (ewentualnie coś jeszcze innego, o czym już nie wspomnę).
Dziękuję za uwagę i dobranoc. Idę uraczyć się orzechowym latte; zdaje się, Doktorant Sławek polecał.

7
8
Pokaż komentarze (39)

Komentarze do "Nie rzucaj pereł przed wieprze…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „A Pan, Panie Mesiu, czyń swą powinność.”

    A zgadnij, patałachu, kto z tym leszczem… – Jak go nazywacie? Non cośtam? – rozmawia w wiadomym temacie, co? 😛 I co? Łyso ci teraz, patałachu, co? /Mesio PS. A o „asfalcie oranym kilofami” itp. to tu pierdoliły tylko jakieś nędzne imitacje Pana twojego, którym brakowało inwencji, a chciały się podszyć pod lepszych od siebie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Bardzo dziękuje za miłe słowa. Szczerze mówiąc to zaczynałem już tracić wiarę, że ktokolwiek w ogóle śledzi ten wątek.

      Prawdą jest, że poświęcam na pisanie swoich odpowiedzi sporo czasu. Robię to w nadzieji, że dowiodę wartości merytorycznej dyskusji.

      Niemniej faktycznie dostrzegam, że w tym momencie omawiany spór stał się już niemal bezprzedmiotowy. Dlatego też będę powoli dążył do jego ucięcia.

      Pozdrawiam
      Nonkonformista

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Edit: Powyższa odpowiedź miała być oczywiście skierowana do autora chujni, nie komentarza. Chociaż jest to oczywiste to wolałem napomknąć w celu uniknięcia ewentualnej dezorientacji.

        N

        1

        0
        Odpowiedz
    2. Aż poświęciłem mój cenny czas i wróciłem do tamtej chujni, w której chłop lat 50 przekomarzał się z chłopem lat 25 .
      Kluczowe pytanie jest takie: zaszczepiliście się na Kowid 19 ( tak się to nazywało chyba ) .
      Jeśli któryś z was to zrobił to jest idiotą , jeśli obydwoje, to była bezprzedmiotowa dyskusja dwóch idiotów . Chociaż ciekawa . To jak z tym zastrzykiem terapii genowej , hę ?

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Obaj to zrobiliśmy, Ty zaś pieprznij się w łeb po uprzednim zdjęciu zeń foliowej czapeczki.

        1

        1
        Odpowiedz
        1. Zdjołem czapeczkę i się jebnąłem w łeb

          1

          0
          Odpowiedz
          1. Poprawiłem gamoniu

            0

            0
            Odpowiedz
          2. To jeszcze raz.

            0

            0
            Odpowiedz
          3. Co masz do mojej czapeczki z aluminium ?
            Na zapas poprawiłem .
            Czapeczka moja chroni mnie przed szkodliwymi promieniowaniem z nadajników gsm i routera .
            Czesio

            0

            1
            Odpowiedz
          4. Nie czapeczkę masz poprawić, tylko pieprznięcie w łeb, matołku. 🙂 Najlepiej barankiem w ścianę.

            0

            0
            Odpowiedz
          5. Nie odpowiadaj więcej temu kretynowi. Pierwszy i drugi raz odpowiedziałeś z poczuciem humoru, a on dalej napierdala.

            0

            0
            Odpowiedz
          6. Kretynem jest oczywiście ten bez czapeczki. Może jeszcze powiesz, że Ziemia jest okrągła co? Weź już nawet się nie kompromituj 😉

            1

            0
            Odpowiedz
          7. Nie mam zamiaru 😉 bo się pojebus tak nakręcił , że ta wymiana zdań do świąt wielkanocnych się nie zakończy .
            Ale i tak polecam zakładać czapeczki z aluminium 😉
            Foliarz

            0

            0
            Odpowiedz
    3. Jeśli mi teraz powiesz, że to wszystko było trollowanie, a ja zmarnowałem tyle czasu…

      N

      0

      0
      Odpowiedz
      1. „Jeśli mi teraz powiesz, że to wszystko było trollowanie, a ja zmarnowałem tyle czasu…”

        Nie było, leszczu…
        A ty sobie wydrukuj i wiesz… za jakieś 30 lat… 😉

        0

        0
        Odpowiedz
        1. A ty nie zapomnij wydrukować tych swoich filozofii dla potomności. Apropo – że tak wrócę do meritum twojej chujni – z jakiej niby racji ktoś miałby na twoje stare lata koło ciebie skakać i jeszcze okazywać ci miłość? Bo łaskawie raczyłeś go spłodzić (obojętne, czy ze sztuczną macicą, czy z „lochą”)? Zejdź tak, jak żyjesz – zdrowo egoistycznie i samo wystarczalnie. Poza tym, jeśli twój synuś (bo o córce przecież nie może być mowy) odziedziczy twój charakter, to i tak cię pewnie oleje (w imię zdrowego egoizmu, rzecz jasna) jak już nie będzie miał z ciebie żadnych korzyści 😀

          1

          0
          Odpowiedz
          1. Nie ja napisałem powyższą odpowiedź.

            N

            0

            0
            Odpowiedz
          2. Nonkonformista,

            Bystry facet jesteś, z wiedzą i ogładą; że też chce Ci się jeszcze odpisywać temu capowi… Olej go i w ogóle to forum; niech tu sobie gromadzi swoich wyznawców i głosi te „bolesną prawdę objawioną”, skoro musi. Czekaj… za co on się ma? A, za posłańca złych wieści. Niech mu tam będzie, choć „posraniec” bardziej mu pasuje, niż „posłaniec” 😀
            Whatever. Nie wiem, jak Ty, ale nie widzę sensu dłużej się tu udzielać. Zlewam chujnię ciepłym moczem i Tobie radzę to samo. Niemniej, milo było poczytać Twoje wpisy i komentarze.

            Pozdrawiam 🙂

            (Admin): Bez emocji panowie. Bedzie dobrze.

            0

            0
            Odpowiedz
          3. Nonkonformista to idealista . Dlatego odpisuje . Broni ideałów . Oczywiste jak anatomia żaby.

            2

            0
            Odpowiedz
          4. „Bystry facet jesteś, z wiedzą i ogładą; że też chce Ci się jeszcze odpisywać temu capowi… Olej go i w ogóle to forum; niech tu sobie gromadzi swoich wyznawców i głosi te „bolesną prawdę objawioną”, skoro musi.”

            [pomimo cytatu wyżej, to skierowane jest do N.]
            Tak, tak… olej… Zostań kolejnym „frajerem-białorycerzykiem”, żeby takie lochy mogły cię bezkarnie całe życie za nos wodzić, drąc z ciebie, nawet i publicznie, łacha i zamieniając życie w piekło… 😛

            A to babsko, które te sfrustrowane (bo myślała, że ja się dam stłamsić standardowymi bzdetami i sztuczkami jakie lochy robią w takich sytuacjach, a tu się okazało, że taki wał…, :P) trafiła „kosa na kamień”…) napastliwe komentarze po raz kolejny pisze, ma po prostu frustrację z tego powodu, że dostało garść faktów prosto z mostu podanych między oczy, na które nie jest w stanie powiedzieć NIC. Stąd się tak rzuca i lata po wszystkich chujniach, szukając zaczepki i podkulając ogon, gdy znów odpowiedź w pięty pójdzie…

            PS.
            I nie daj się – N – nabrać na tego „bystrego faceta”. Nigdy się na takie chwyty nie nabieraj. Takie babska jedno mówią inne myślą.

            0

            0
            Odpowiedz
          5. Morda, capie! Nie do ciebie pisałam. Zapierdalaj zaganiać swoje koziołki w jedno stado, bo ci się rozlezą… 😀

            0

            1
            Odpowiedz
          6. PS. A tej twojej „riposty” nawet nie chciało mi się czytać, więc nie bardzo było co pójść mi w pięty, dupku. I nie myl podkulonego ogona z olaniem wysrywów jakiegoś megalomana, zajadłego jak kundel broniący swojego ochłapu.

            0

            0
            Odpowiedz
          7. PS. A tej twojej „riposty” nawet nie chciało mi się czytać, więc nie bardzo było co pójść mi w pięty, dupku. I nie myl podkulonego ogona z olaniem

            Niby nie czytałaś, locho, zakłamana, a wiesz, co tam napisane… 😛
            No widzisz…? Takie pokraki z sieczką we łbach jak ty za każdym razem się kapitalnie same zaorają, nawet kiwnąć palcem nie trzeba… 🙂 …Pozostaje przypomnieć, co już w jednym z wcześniejszych komentarzy napisałem, że gdyby tacy jak ty mieli choć trochę rozumu, to by się fajniej z nimi bawiło…

            „jakiegoś megalomana, zajadłego jak kundel broniący swojego ochłapu.”

            Ale ci gula z zazdrości i z frustracji lata… 😛

            0

            0
            Odpowiedz
          8. Tak, nie daj się nabrać…. Wujek „wiem wszystko i nigdy się nie mylę” wskaże Ci jedynie słuszną drogę 😛

            A serio, to zrobisz, jak chcesz. Ostatecznie, to indywiduum nie ma chyba aż tak zbiorowej osobowości, żeby być tu prawie każdym. Jeśli faktycznie widzisz coś w tej stronie, to powodzenia. Ja – wybacz Admin – nie widzę. Pzdr.

            (Admin): Wybaczam 🙂

            0

            0
            Odpowiedz
          9. „Wujek „wiem wszystko i nigdy się nie mylę” wskaże Ci jedynie słuszną drogę ”

            Zawsze. 😛

            0

            0
            Odpowiedz
          10. Do osoby, która wyraziła się pochlebnie na mój temat*:
            Dziękuję, bardzo mi miło. A jeśli naprawdę chcesz olać tę stronę, to jest to oczywiście Twój wybór. Zresztą rozumiem taką decyzję bo faktycznie, ostatnio trochę ona podupadła. Osobiście uważam jednak, że dopóki nie jest na dnie (a do tego mimo wszystko trochę daleko), to warto pozostać bo jest to dość wyjątkowe miejsce. No i z uwagi na Admina bo widać, że naprawdę się stara.

            *Chodzi o odpowiedź z przypisem Admina [btw przypis wywołał u mnie serdeczny uśmiech 🙂 ]

            Co do mnie to ktoś trafnie zauważył, że jestem idealistą. Po prostu staram się wypowiadać w sposób uczciwy i merytoryczny, mając nadzieję, że będzie to stanowić dobry przykład.

            Do drugiego rozmówcy:
            Pozwól, że sam ocenię jakie są intencje osób, które zwracają się bezpośrednio do mnie.

            Nonkonformista

            PS: Nie będę się wtrącał w spór pod powyższą chujnią.

            (Admin): Bardzo dziekuje, za dobre slowo. Dajcie szanse tej stronce, zobaczycie jeszcze sprawie ze bedzie nam tutaj naprawde przytulnie. Potrzebuje czasu max do Marca 2024 roku.

            2

            0
            Odpowiedz
          11. Domyśl się kto 😉 już raz cię idealistą nazwał ( a podpisywać się pod każdym komentarzem nie mam zamiaru )

            1

            0
            Odpowiedz
          12. „Apropo – że tak wrócę do meritum twojej chujni – z jakiej niby racji ktoś miałby na twoje stare lata koło ciebie skakać i jeszcze okazywać ci miłość? Bo łaskawie raczyłeś go spłodzić (obojętne, czy ze sztuczną macicą, czy z „lochą”)?”

            Bo m.in. na tym polega coś zwane rodziną, że się sobie pomaga. I w to wpisuje się także ta kwestia, że najpierw starzy dbają i pomagają swoim dzieciom, a potem one im? Dziecko jest rodziną dla rodziców, i jeśli to wszystko nie są patusy, to są sobie nawzajem jedynymi faktycznymi i bezinteresownymi bliskimi osobami, na co nie można liczyć ze strony innych ludzi (włącznie z daną lochą).

            Więc z takiej racji.

            Ale tak poza tym, to potrzeba posiadania dzieci wynika też i z innych powodów niż sama wzajemna pomoc w określonym czasie czy okolicznościach. To także biologiczne uwarunkowanie przedłużenia życia genów, to kulturowe uwarunkowanie, że ktoś po nas będzie kontynuował różne rzeczy (lub choćby odziedziczy majątek, pamiątki, wspomnienia rodzinne itd.). To również pewna satysfakcja z samego posiadania dzieci. Ich wychowywania, uczenia, przebywania z nimi itd.

            „Zejdź tak, jak żyjesz – zdrowo egoistycznie i samo wystarczalnie.”

            I to też by nie była jakaś tragedia, że się kopie w kalendarz, nie mając dzieci. W końcu czy je masz, czy nie, to i tak się przekręcisz, a dla świata nie ma to znaczenia, bo to tylko coś osobistego dla danej jednostki. Ale znacznie fajniej jest je mieć, pod warunkiem, że nie wyrośnie z nich patusiarnia (co zależy w dużej mierze od ich wychowania). Tak samo mogę się przekręcić nie widziawszy nigdy np. – tak z czapy – Nowej Gwinei, albo nie jeździwszy bolidem F1, i tragedii nie będzie, ale fajnie by było tego w życiu doświadczyć.

            Proste? Jak konstrukcja cepa.

            „Poza tym, jeśli twój synuś (bo o córce przecież nie może być mowy)”

            A kto powiedział, że o córce nie możne być mowy? Lochy są wredne przede wszystkim dla facetów, z którymi zadają się w celach „związkowych”, a nie dla rodziców. Czyli z tej perspektywy, w tym przypadku odpadają kwestie użerania się z nią w jakiejś czysto damsko-męskiej relacji, a co za tym idzie wszystkie „jazdy” będące ich skutkiem ubocznym. Poza tym częściowo głupotę córki można zmniejszyć odpowiednim wychowaniem, by nie wyrosła na coś tak popierdolonego jak np. ty.

            „odziedziczy twój charakter, to i tak cię pewnie oleje (w imię zdrowego egoizmu, rzecz jasna) jak już nie będzie miał z ciebie żadnych korzyści ”

            I tu się mylisz – ja mam fantastyczny charakter 🙂 i to, że nie dam się jakiemuś lachonowi w bambuko robić, i pod tym względem racjonalne dla mnie jest podejście do lasek, jakie mam, nie oznacza, że do wszystkiego i wszystkich mam identyczne jak do nich. Byłoby czymś chorym i nieracjonalnym, gdybym miał złe podejście do np. dzieci, kolegów, przyjaciół, czy do ludzi spotkanych gdzieś, tylko dlatego, że wiem, że lochy są jebnięte. Ja mam podejście po prostu ADEKWATNE do osobnika, z którym się gdzieś stykam i dowolnej, szeroko rozumianej, relacji z nim mnie wiążącej. Lochy są jakie są, więc otrzymują inne traktowanie niż ci z ludzkiej populacji, którzy tacy nie są.

            Połączyłaś kropki, czy za trudne?

            PS. I na marginesie. Widać, jak dobrze w pięty ci poszło i jak celne było, to co w innych komentarzach napisałem w odpowiedzi na twoje komentarze, bo tam nawet słowa na nie nie piśniesz, ale boli cię to na tyle, że szukasz kolejnej zaczepki, tylko, że ona ci się skończy – jak powyżej możesz się przekonać – TAK SAMO.

            Jest jednak i śmieszne i zabawne i żałosne zarazem to, jak się miotasz, bo nie możesz zdzierżyć, i jak bardzo żółć cię zalewa z tego powodu, że mam po prostu rację i że bez względu na to, co rzucisz w moją stronę w tych swoich sfrustrowanych atakach – które czynisz z tej frustracji i wściekłości – to skończy się to dla ciebie tylko większym „kacem” i jeszcze większą bezsilną złością właśnie dlatego, że mam rację i wychodzisz jedynie na tępą, sfrustrowaną lochę… Co? 🙂 Nagle miałaś dzięki mnie możliwość „spojrzenia w lustro” i boli? 😛 Sama sobie winna jesteś… Bo czy ja ci kazałem być, jaka jesteś? I dowodzisz też temu, że taka locha nie jest w stanie wyciągnąć nawet najprostszych wniosków z takiej „lekcji”, i w ogóle z niczego, a jedyne co jest w stanie zrobić w odpowiedzi, to zwiększać swoją agresję i przez to robić coraz bardziej furiackie i idiotyczne zaczepki.

            2

            1
            Odpowiedz
          13. Zdiagnozowałem u Pana zniedołężnienie starcze . Bo Pan pierdolisz jak potłuczony. Sam Pan się rzucasz pod wszystkimi chujniami , jak baba w menopauzie .
            Ale żeby uwiąd starczy w wieku lat 50 ?
            Ciekawy przypadek.
            BIERZ PAN JAKIEŚ LEKI NA TĄ OBSESJE NA TEMAT KOBIET .
            Lek Med specjalista psychiatra Michał Kapusta

            2

            1
            Odpowiedz
          14. Kapusta, bo głowa pusta…

            0

            0
            Odpowiedz
          15. Tak, konkretnie twoja.

            1

            1
            Odpowiedz
          16. „Próżnoś repliki się spodziewał
            nie dam ci prztyczka, ani klapsa.
            Nie powiem nawet: pies cie jebał
            bo to mezalians byłby dla psa”

            🙂

            0

            0
            Odpowiedz
          17. Nie spodziewałem się żadnej repliki, ale jak wiesz lepiej … Urojenia też się leczy – współczesna medycyna ma do zaoferowania wiele .
            Michał Kapusta

            0

            0
            Odpowiedz
  3. Do czasu… aż obrobi komuś gałe ze smakiem przy tobie cuckoldzie

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Panie autorze tego komentarza bez związku z tematem – co pan komu obrabiasz, gdzie i z jaką reakcją kubków smakowych – interesuje mnie mniej, niż zeszłoroczne odchody mojego psa. Niemniej, dziękuję za poświęconą uwagę.

      0

      1
      Odpowiedz
  4. Panie Sławku w przewodzie doktorskim, uważam, że pan przesadza. Żeby być mizoginem, trzeba przejawiać bardziej rozbudowany zestaw awersyjny do płci rodzącej. Na chujni zaś, spotykamy mniej lub bardziej prymitywne przytyki skierowane do kobiet i te z nich, które nie niosą ze sobą żadnego przemyślenia czy też argumentacji po prostu pomijam. Tobie, panie, też to zalecam. Niektóre z nich, jednakże, nie są mizoginistyczne, ot dla przykładu, chujowicz uskarżający się na „wytapetowane pokraki, tępe kaszaloty z nosami w tiktoku czy plastikowe lachociągi bez podstaw gramatyki” mógłby uchodzić za mizogina, gdyby nie to, że on po prostu ma dość takich randek online. Może ma pecha, ale trzeba przyznać, że takie kandydatki do amorów są bardzo częste na tinderopodobnych stronach. Z doświadczenia mówi.
    Pamiętajmy, mężczyźni i kobiety znoszą się nawzajem nie dla wszystkiego ale pomimo wszystko, a celem jest wyrwanie niewinnych istot ze słodkiej krainy niebytu i wrzucenie ich po dziewięciu miesiącach na parszywą ziemię, gdzie robak nie śpi a ogień cierpień nie gaśnie. Aż do grobu.
    P.S. Miejmy wyrozumiałość, niektóre nasze spostrzeżenia na temat pań nie nadają się na temat przy wigilijnym stole, czy do salonowych rozmów przy lampce koniaku, a chujnia jest takim miejscem, gdzie te kosmate, niesforne i „brzydkie” myśli mogą znaleźć ujście.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Szanowny Panie !
      Jedyny przewód jaki ja znam, to jest przy ładowarce do mojej hulajnogi … Raczę żartować , drogi Panie – to są dowcipy w stylu tego gościa ,który zaczyna tak: ” wymyśliłem dla was pewien żart ” ( żaden z jego żartów nie był śmieszny, to tak a propos ).
      Foczki trzeba kochać i szanować, mówić im codziennie jakie są piękne , dawać calą wypłatę, a ponadto, założyć im konto na Badoo – żeby sobie poflirtować mogły 😉 zanim poznałem doktorant Kasię , to byłem w kilkunastoletnim związku. I co moja foczka zrobiła ? Ano, założyła sobie konto na Badoo 😉 jakie były tego skutki ,to już pisać nie muszę …
      Dlatego przeniosłem się do lasu , wykopałem dziurę i tam sobie siedzę , popijam cappuccino waniliowe lub orzechowe, zajadam się słonymi paluszkami , obserwuję naturę , ptactwo – takie jak pelikany . Tak jak pisałem, rodzinę dzików kilka dni temu widziałem . Biegły sobie jeden za drugim. Od największego do najmniejszego . ” Drabina głupich ” – pomyślałem wtedy .
      Żeby była jasność – przewód doktorski jest z medycyny . Podważam tam wiele nieprawidłowych , współczesnych poglądów, związanych z leczeniem i zapobieganiem chorobom naczyniowym . Ale ponieważ głoszone przeze mnie tezy są niepopularne , w tym głupim światku naukowym – możliwe , że tytułu doktorkiego jednak nie posiądę . Ale wie Pan co ? Pierdolę to.
      Załączam wyrazy szacunku
      Doktorant Sławek

      (Admin): Pelna kultura Doktorancie Slawku. I like it.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Łapka w górę, ale tylko dlatego, że „żaden z jego żartów nie był śmieszny”.

        1

        0
        Odpowiedz

A ja kocham kobiety

Admin to będzie dla Ciebie test czy jesteś za czy przeciw kobietom.
Ok jedziemy.
W odróżnieniu od debila półgłówka czy po prostu pedała który tutaj wypisuje w imieniu większości mężczyzn obrażając kobiety, to ja napiszę coś innego.
Otóż kocham kobiety. Wielowymiarowo. Kocham ich naturę pomimo że mnie niesamowicie wkurwiają momentami, to uważam że się dopełniamy. Wielokrotnie w życiu przekonałem się co znaczy mieć kobietę u boku i że jest to duża wartość.
Uwielbiam również ich ciała, to coś cudownego kiedy mogę wymiętosic ich cycusie albo nurkować w cipke zanurzając swój język gleboko.
Uwielbiam ich tyłeczki okrągłe. Śliczne buzie, oczy.
Staje mi na myśl lasi które tylko czekają aż nabije je na mojego kutasa. Uwielbiam ten moment kiedy wytryskuje z pełną mocą między ich rozlozonymi nogami.
Uwielbiam kobiety!!

6
8
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "A ja kocham kobiety"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. W podejściu do kobiet de facto niczym się od tamtego nie rożni. Może nawet to ten sam, kto wie. A głębokie to jak kałuża.
    Ty „pełnogłówku” heteroseksualny, nie kochasz kobiet, tylko siebie, a właściwie tylko swoją część ciała, którą i tak kiedyś nawet sikać samodzielnie nie będziesz. Trolluj dalej, na zdrowie.

    1

    2
    Odpowiedz
  3. Też sobie lubię ruchnąć co nieco.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Ale co mnie ma obchodzić to, że jesteś jebnięty i coś tam lubisz? 🙂 To twój problem i zmartwienie. Jak dla mnie, możesz się każdej dać nawet dosłownie fizycznie wdeptać w ziemię butami o podeszwach nabitych kolcami. Nawet nie spojrzę w twoją stronę, gdy to będą robić, bo chuj mnie to obchodzi.

    Poza tym ty się tylko lubisz z nimi po prostu pierdolić (oszukując przy tym, jak zwykły skurwiel, swoją babę), a to to lubią wszyscy (nie licząc pedałów i pokrzywdzonych przez los). Nie ma to nic wspólnego z ich charakterami, tylko z ciałem. Więc jesteś zwyczajnie kolejnym, debilem, który nie potrafi nawet na napisany przez siebie temat się poprawnie wypowiedzieć.

    3

    3
    Odpowiedz
  5. I słusznie, nie wiem po co ktoś miałby kogokolwiek obrażać ot tak bez powodu, przez płeć i jej naturę? To za mało. Jednakże, Twój entuzjazm i bezmyślna apologetyka płci pięknej aż, nomen omen, tryska z Twego wpisu. A teraz zupełnie poważnie: Oddaj się ipsacji, ejakulując co najmniej 2 razy w ciągu 20 minut a następnie od razu przystąp do pisania swego wpisu na nowo. Nie ważne, że już go wysłałeś, możesz go napisać w Wordzie i nie wysyłać, ale napisz. Zobaczysz różnicę. Podziel się z nami tym doświadczeniem.
    Amator kobiet.

    1

    0
    Odpowiedz

.krótka kuśka powodem niepewności w zyciu

Mam krótką kuśkę to znaczy około 16cm mierzone od kości. Tak mi powiedziala moja dziewczyna. Wzrost w normie 181.5 cm.
Nie potrafię współżyć z moja dziewczyna bo chwilę i już mi więdnie bo ciagle to wspominam.
Najgorsze że ona miała 2 facetów przede mną i kiedy raz się pokłóciliśmy to wtedy wlasnie wygarnęła mi że mam krótkiego a jej poprzedni miał większego.
To moja pierwsza dziewczyna i tak mówię niestety poważnie… chcemy razem zamieszkać od kolejnego semestru na studiach. Ja budownictwo ona farmaceutyka ale nie wiem czy to ma sens skoro już teraz mnie tak traktuje?
Czasami wręcz zastanawiam się po co w ogóle że mną jest skoro mnie ciągle obraża.

11
3
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do ".krótka kuśka powodem niepewności w zyciu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ptaka masz całkowicie normalnego, typowy średniak, zero powodu do zmartwień. Sensu natomiast ten związek nie ma, kobieta Cię nie szanuje. Uderza w najbardziej czułe punkty samooceny mężczyzny, by zachwiać Twoim poczuciem wartości, skutecznie zresztą. Raczej kwestia czasu, kiedy przyprawi Ci rogi lub zupełnie puści bokiem. W kłótni różne rzeczy się mówi, ale wycieczki osobiste o krótkich ptakach, małych cyckach i rzeczach, na które nie ma się wpływu, są u cywilizowanych ludzi niedopuszczalne. Chcesz sobie spierdzielić życie, trwaj w tym dalej. Przypomnę jedynie, że z czasem w związkach jest ciężej. Mija chemiczne zakochanie, wchodzi proza. Rachunki, kredyty, remonty no i dzieci. Zaraz zostaniesz „nieudacznikiem”, bo mąż Kasi więcej zarabia i nie biega w błocie po budowach na delegacjach. A mąż Basi gotuje obiady, dzieci ze szkoły odbiera, co dwa lata płytki w łazience zmienia i do tego wygląda jak mister universum. A ty?

    21

    0
    Odpowiedz
    1. Dobrze prawisz.

      9

      0
      Odpowiedz
  3. Dlatego ja bym wolał kobietę której nikt nie miał przede mną, bo będą porównania i tak dalej.
    Nie jest to zasada, ale tak może być.
    A poza tym jeszcze taką która mnie zaakceptuje (i nawet gdy w łóżku okażę się ch.owy to nie będzie mi tego wypominać).

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Kobieta której nikt nie miał przed tobą może zechcieć spróbować innej kiełby. Oceń co lepsze…

      1

      0
      Odpowiedz
    2. „Dlatego ja bym wolał kobietę której nikt nie miał przede mną, bo będą porównania i tak dalej.”

      Taaa… A potem będzie: „chciałam z innym spróbować, bo byłam ciekawa”… 😛
      Widzisz? 🙂 Gdzie się nie obejrzysz – dupa z tyłu… Taki jest świat.

      „A poza tym jeszcze taką która mnie zaakceptuje (i nawet gdy w łóżku okażę się ch.owy to nie będzie mi tego wypominać).”

      Już to widzę… 😛

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Właśnie też się tego obawiam, że jednak stały kontakt z rozrywkowymi koleżankami i srajfon w ręce spowodują, że nie ma chuja, żeby nie zrobiła skoku w bok. Z drugiej strony jakby zapewnić naprawdę dobrą relację, ekskluzywne jebanko, a minetę taką, że aż ciarki na samą myśl przechodzą to może by jednak udało się zabić tę chęć spróbowania? Marzyciel czy są realne szanse? Pytam bo fajnie byłoby być jej pierwszym i ostatnim…

        0

        1
        Odpowiedz
        1. „Z drugiej strony jakby zapewnić naprawdę dobrą relację, ekskluzywne jebanko, a minetę taką, że aż ciarki na samą myśl przechodzą to może by jednak udało się zabić tę chęć spróbowania? Marzyciel czy są realne szanse? Pytam bo fajnie byłoby być jej pierwszym i ostatnim…”

          Znasz ten suchar?

          W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda baba mogła sobie kupić chłopa.

          Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już baba weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem.

          Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
          „Mężczyźni tutaj mają pracę” – To już coś, mój były nawet roboty nie miał – pomyślała – ale zobaczę, co jest wyżej.

          Na drugim piętrze był napis: „Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci” – Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej.

          Na trzecim piętrze była tabliczka: „Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni” – No, coraz lepiej – pomyślała – ale wyżej, to musi być już zajebiście.

          Na czwartym piętrze można było przeczytać: „Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych” – Słodko, słodko… Ale chyba wejdę piętro wyżej.

          Na piątym piętrze stało: „Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku” – No niesamowite, wręcz cudownie – pomyślała – ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej?!

          Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona przeczytała: „Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić…”.

          A teraz sobie odpowiedz na pytanie, które zadałeś… 😉

          4

          0
          Odpowiedz
          1. Na pewno wiele w tym prawdy i dotyczy pewnie większości podmiotów z macicą i stałym dostępem do wiedzy całego świata na jedno kliknięcie palcem i z tego powodu oglądającego śmieszne koty, jednak powyżej 20 netto, 184cm wzrostu i 17cm „drugiego wzrostu”, wielokrotny orgazm, weekendowy wypady i możliwość pochwalenia się koleżankom plasuje mnie na przedostatnim piętrze z Twojej opowieści więc zostanę przy swoim marzycielskim podejściu i ku niemu zapierdalającym się stanę, równolegle ruchając to co chcę i kiedy chcę. Blesja! ;-)))))))))

            1

            0
            Odpowiedz
  4. A ona ma jakie cycki? Przyjrzyj się dobrze.

    6

    0
    Odpowiedz
    1. Cycki ma duże sprawdzałem biustonosz dzisiaj „e” ma ale wzrostu tylko 161cm przy wadze 63kg

      0

      1
      Odpowiedz
  5. Leć ptaku do innego gniazda

    9

    0
    Odpowiedz
  6. Ja natomiast jestem impotentem, hehe. Pozdrawiam.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Jak nie czubki ,które piszą że są niskie (178 i 176 ) to kolejny czubek, który ma kutasa 16 cm i piszę że krótki . Weź się człowieku pierdolnij patelnią w ten tępy i głupi łeb – Bogdan ci to radzi szczerze. Albo weź głąbie zmierz go prawidłowo .
    Trener

    3

    2
    Odpowiedz
  8. Powiedz jej jak pokłócicie, że ma pizdę rozjebaną jak ruska furażerka. Kopnij lampucerę w dupę i niech spada na szczaw, bo jak z nią zostaniesz to na 100% jebnie Cię w rogi.

    11

    0
    Odpowiedz
    1. Czy to nie przypadkiem cytat ze „Świat jego oczami”?

      0

      0
      Odpowiedz
  9. Pierdolnij się w łeb

    0

    5
    Odpowiedz
  10. Tangens – kutangens o długości 16 cm przewyższa średnią unijną o około 1,5 – 2,5 cm więc popierdalasz z ponadprzeciętnym morświnem, a ona stosuje gierki w celu wywołania kompleksów lub miało ją już połowę średniej wielkości osiedla i stąd rozklekotanie. Sam widzisz, że w obydwu przypadkach powinieneś jak najszybciej spierdalać od wątpliwej jakości kurtyzany i znaleźć sobie jakąś inną, najlepiej drobnej postury młodą damę. W takim przypadku 16 cm może okazać się w niektórych pozycjach nawet za duży.

    „Nie patrz w przeszłość i machaj kutasem gdzieś indziej” – Zygmunt Antydzidzia-Nunczako. W górę serca! -_-

    9

    0
    Odpowiedz
  11. Rzuć to głupie cipsko, które już na początku związku ciebie obraża.

    8

    0
    Odpowiedz
  12. Znów problem powraca z kutasem w tle.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Wnet pojawił się on, dwudziestocentymetrowy kutas dwumetrowego erazmusowego śniadego księcia, który sprawił, że zapomniała w siedem sekund o dwójce dzieci z tym, któremu zeszłego maja obiecywała wierność do samego końca i zaczęło się tango…

      3

      0
      Odpowiedz

Wiecie że w Holandii urodziły się monstrualne noworodki?

każdy po 500 kg wagi i po dwóch dniach od narodzin zdecydowały się wziąć ze sobą ślub homoseksualny. Na wózku widłowym je podawano kapłanowi, natomiast po tygodniu te same noworodki rozpoczęły procedurę zmiany płci a po miesiącu dokonały eutanazji.

(Admin):  🙂

4
5
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Wiecie że w Holandii urodziły się monstrualne noworodki?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Teraz benzyna może być, kurwa, i po 100 zł… /Gruppenhitler Tusk

    3

    0
    Odpowiedz
  3. A w Charkowie… dali dwom mężczyznom ślub… Wszyscy mówili: „Pomyłka!” „Pomyłka!” …No i po roku urodziły im się bliźniaczki.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Tak na poważnie o eutanazji to właśnie w Holandii wymyślono kapsułę czy też przenośną kabinę służącą do rozstania się z życiem.
    Nazywa się to Sarco, wyglądem przypomina trumnę, tylko z przezroczystym wiekiem, aby chętny do podróży w zaświaty mógł ostatni raz spojrzeć na bliskich.
    Wewnątrz znajduje się przycisk, który samodzielnie uruchamia ów chętny, który powoduje wypełnienie się kapsuły azotem, co powoduje szybkie i podobno bezbolesne zaśnięcie „pacjenta” na wieki wieków.
    Podobno ustrojstwo te wymyślił lekarz, aby ulżyć nieuleczalnie chorym np. na raka ludziom, żyjącym w bólu żeby skrócić ich męki.
    Jeśli jest to prawdą, to co to jest za lekarz, który złożył przysięgę Hipokratesa?

    0

    2
    Odpowiedz
    1. „Podobno ustrojstwo te wymyślił lekarz, aby ulżyć nieuleczalnie chorym np. na raka ludziom, żyjącym w bólu żeby skrócić ich męki.
      Jeśli jest to prawdą, to co to jest za lekarz, który złożył przysięgę Hipokratesa?”

      Poskręcasz się z bólu przy nieuleczalnym raku, to jeszcze będziesz tego lekarza błogosławił i mu dziękował, dzieciaku.

      A przysięga Hipokratesa niekoniecznie jest jedyną (jakąś „jedynie słuszną”) filozofią życiową na świecie. Tym bardziej, że choć są pewne uniwersalne rzeczy na tym świecie, to jednak mimo wszystko cywilizacja ludzka nie wygląda, jak w czasach Hipokratesa. Są rzeczy, które się zmieniły przez te +/- 2500 lat, inaczej do dziś miałbyś zalegalizowane np. niewolnictwo (znaczy się: w cywilizowanej części świata), albo palenie czarownic na stosach.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Drugi raz ci doradzam: weź [Niepierdol]

        0

        2
        Odpowiedz
        1. „Drugi raz ci doradzam: weź [Niepierdol]”

          Cwaniakuj, cwaniakuj… 😛 A jeszcze ci się przypomni, gdy dziękował będziesz…

          1

          0
          Odpowiedz
    2. Prawada, ten właśnie lekarz daje receptę na Niepierdol.

      0

      1
      Odpowiedz
  5. Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble, albowiem będzie ci tu lepiej harować w ciepłych warunkach aniżeli pod gołym niebem u Mesia przy skuwaniu asfaltu kilofem za kromkę suchego chleba pod dozorem jego krokodyli. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – bracia zgrani jak sąsiedzi Pat&Mat; docinanie płyt meblowych i desek na wymiar oraz lakierowanie
    Ziutek – amator trunków Romper i Amarena, znaki charakterystyczne; wywinięta czapka przed uszy i koszula flanelowa wsadzona w spodnie dresowe uwalone w lakierze do mebli; stanowisko – oklejanie taśmą spróchniałych płyt i zamiatanie pod wiatr

    0

    1
    Odpowiedz
  6. Bo tera w holandji jest sebcel a jak on jest to jest nadświadomość i fszysko jes morzliwe

    0

    0
    Odpowiedz

Lektorzy

Za chuj nie potrafię oglądać zagranicznych filmów (obojętnie czy to angielski, francuski czy niemiecki, japoński itd) z lektorem lub o zgrozo dubbingiem. Nie dość, że pierdoli się cały efekt dźwiękowy, to jeszcze lektor jest często bez żadnych emocji. Aktorzy krzyczą przykładowo pomocy! czy nie zabijajcie nas, a lektor mówi to tonem, jakby właśnie zjarał skręta. Na całe szczęście mam wykupiony pakiet Netflixa i możliwość wyboru oryginalnej ścieżki z napisami (anglojęzyczne i amerykańskie bez niczego, bo jestem z angielskiego na dobrym poziomie).

2
5
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Lektorzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Aktorzy krzyczą przykładowo pomocy! czy nie zabijajcie nas, a lektor mówi to tonem, jakby właśnie zjarał skręta”

    Teoretycznie lektor powinien mówić głosem możliwie neutralnym – takim samym cały czas.

    Odkąd nauczyłem się angielskiego, to filmy/seriale mogę oglądać nawet i bez napisów, więc w przypadku anglojęzycznych filmów – TYLKO oryginał. Ale lektorzy w większości są OK (chyba, że gość ma do dupy głos), no i są potrzebni, bo jednak nie wszyscy język obcy znają i nie da się znać wszystkich języków, więc super sprawą jest jak np. w kinie osobno są seanse w oryginale osobno z lektorem/dubbingiem, żeby każdy wybrał sobie to, co lubi, lub to, co musi z braku znajomości „inastronnych jazykow”.

    Co jest najbardziej chujowe w przypadku lektora i dubbingu to tłumacze, którzy tłumaczą filmy, jakby nie znali języka, z którego tłumaczą (to jest plaga od dekad, jeszcze od czasów PRL, ale PRL można było zrozumieć, obowiązującym językiem obcym był wtedy kacapski). I to przede wszystkim przez jebanych tłumaczy tłumaczących dialogi nie cierpię polskiego dubbingu i filmów z lektorami. Drugą kwestią w przypadku dubbingu w Polsce jest fatalny dobór głosów aktorów do roli (może tylko niektóre kreskówki były tu wyjątkiem; dubbingowane filmy to tragedia – jak usłyszałem w trailerze ostatnio dubbing nowego Indiany Jonesa, to się załamać idzie, a mało mnie szlag nie trafił, gdy się okazało, że większość godzin seansów tego filmu w kinie to właśnie dubbing i ciężko było znaleźć sobie dobrą godzinę dla wersji z napisami). I obyśmy nigdy nie poszli niemiecką drogą, gdzie dubbinguje się wszystko, bo w polskim wykonaniu to będzie narodowa tragedia. Niemcy przynajmniej umieją to robić na poziomie, choć nadal oryginał na ogół jest lepszy niż niemiecki dubbing.

    Jedno tylko bardzo lubiłem. Tomasza Knapika czytającego w latach 90-tych „Świat wg Bundych”. I do dziś dla mnie jeśli „ŚwB”, to tylko Pan Lektor Knapik, nieodżałowany… No i Czubówna jest zajebista do lektorowania filmów przyrodniczych. Zresztą zawsze uważałem, że oba głosy – Czubówny i Knapika – powinny zostać uznane za dobra narodowe, po czym zarchiwizowane w ten sposób, by gdy ich zabraknie, nadal można było wykorzystywać je przy pomocy AI w nowych filmach. To są głosy – instytucje. 🙂

    Ale zawsze może być jeszcze gorzej. Obczaj sobie, jak kacapy puszczają „film z lektorem”… Tam jest wtedy przyciszona ścieżka dźwiękowa z oryginału, a lektorów jest przynajmniej dwóch – laska i facet, osobno do czytania ról żeńskich i męskich. I po minucie czegoś takiego człowiek dostaje pierdolca… No ale to kacapowo… – stan umysłu.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Jeszcze gorzej jest, jak lektor tłumaczy fuck na cholera.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. „Jeszcze gorzej jest, jak lektor tłumaczy fuck na cholera.”

        To nie lektor tłumaczy. Lektor tylko czyta, co mu każą. 😉

        0

        0
        Odpowiedz
  3. A ja mam pewien sentyment do tego bezbarwnego głosu lektora. Chyba dlatego, że za dzieciaka właśnie w taki sposób oglądało się wszystkie filmy (no może oprócz bajek, ale akurat w animacjach polski dubbing jest naprawdę dobry do dziś).

    1

    0
    Odpowiedz

Więcej imigrantów w Polsce, WIĘCEJ KURWA bo jest ich za mało

W Chrzanowie pijany Gruzin próbował rozjechać grupę 7 Polaków. Na szczęście nikogo nie zabił, ale 2 kobiety i 1 mężczyzna zostali ranni i wylądowali w szpitalu.
Przyczyną ataku Gruzina na Polaków był spór o kobietę.
„Polska jest bezpieczna a obywatele mogą czuć się niezagrożeni” jak pierdoli w mediach PIS.
Kto do kurwy nędzy wpuścił morderców do Polski?
Nazjeżdżało się tałatajstwa z całej Azji i kurwa czują się tu jak u siebie.
Co to jest do chuja, żeby byle jaki przybłęda próbował mordować Polaków w ich własnej Ojczyźnie?
To się kurwa w chuju nie mieści, żeby Polak bał się jakiegoś jebanego Gruzina czy innego nachodźcy we własnym kraju.
Kto do takiej sytuacji dopuścił? Pytam się kto?
Podziękujcie im za to Polacy.

26
6
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Więcej imigrantów w Polsce, WIĘCEJ KURWA bo jest ich za mało"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Rób zakupy w ABP Market w Iłowie przy ulicy Rynek Staromiejski 21. Logo tego marketu przypomina flagę Polski. Ja tak robię, i mam kartę stałego klienta oraz zniżki na fioletowy denaturat i zupki Vifona.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Żeby tak jeszcze była zniżka na brzoskwiniową Amarenę?

      2

      0
      Odpowiedz
  3. Niestety ale część naszych rodaków nie potrafi nawet wyciągnąć należytych wniosków z teraźniejszości nie mówiąc już o przeszłości. Widać dobitnie co się dzieje w Europie zachodniej ale niestety nawet to nie jest wystarczającym argumentem przeciwko napływowi nachodźców. Nieudacznicy o mentalności kukolda nadal będą głosować na swoich oprawców którzy gotują nam multietniczne piekło w naszym własnym nieszczęśliwym kraju.

    9

    0
    Odpowiedz
  4. Ty podziękuj kurwom, które nie brały kart do referendum które ma MOC WIĄŻĄCĄ same POlaczki na siebie bat kreca ja proponuję żeby wyborcy PO i trzeciej drogi bo to jeden chuj nosili opaski żeby wiadomo było kogo winić i kogo uchodźcy mają gwałcić i zabijać. Mieszanina ukrów i ciapaków co za gnój w tej Polsce się robi

    7

    2
    Odpowiedz
  5. Każdy widzi nikt z tym nic kurwa nie robi. Łapanki i samosąd sąsiedzki na nich mają wypierdalać z naszego kraju bo jedynie wobec nich dług mają państwa, które ich tereny kolonizowały i grabiły a nie my

    8

    0
    Odpowiedz
  6. „Kto do takiej sytuacji dopuścił? Pytam się kto?”

    Polacy do tego dopuścili, lumpie. 😛 Bo tak dobrze rozwinęli gospodarkę, że zabrakło rąk do pracy. A do tego nie chciało wam się robić dzieci, to jesteśmy wymierającym narodem, co powoduje, że jeszcze więcej rąk do pracy brakuje…
    I trzeba ich skądś wziąć było, inaczej załamałaby się gospodarka do takiego stopnia, że przypomniałbyś sobie czasy Jaruzela. Łapiesz, leszczu?

    A różnica między PiS a tym, co teraz wybrano, jest taka, że PiS wpuścił trochę „Azji” do pracy, ale tylko do pracy – można ich deportować, jak podpadną, albo gdy nie będą potrzebni. I oni przyjechali faktycznie do pracy. A PO na niemieckie zlecenie ci osiedli muslimów z różnych „bantustanów”, którzy nie chcą do pracy, i nada im obywatelstwa, żeby już ich nie można było wykopać. Ogarniasz?

    Zaś to, że się zdarzy pojedynczy tego rodzaju incydent z obcokrajowcem to jeszcze nie jest coś szczególnego. Równie dobrze zdarza się to samo w polskim wykonaniu. Póki co dotychczasowa migracja w 99,9% faktycznie przyjechała do roboty albo uciekła przed wojną i też pracuje (do tego jest nam bliska kulturowo), prawdziwe bydło to PiS trzymał za płotem na białoruskiej granicy, PO ich teraz masowo zacznie wpuszczać, a niemcy przypilnują, by to za Odrę nie przeszło. Ale tak sobie wybraliśta…

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Głupi jesteś i twoje argumenty są bez sensu.
      Nie jestem żadnym lumpem ani leszczem.
      To nie był pojedyńczy przypadek, bo takich incydentów są dziesiątki albo i setki, ale są wyciszane przez media i społeczeństwo nic o nich nie wie. Dowód: 2 października 2023 r. w Suwałkach Polak został skatowany przez 16-letniego Ukraińca, którego ujęła policja i czeka na rozprawę w sądzie dla nieletnich. Doszło do tego, że niepełnoletni nachodźcy stanowią zagrożenie dla Polaków.
      Wina za ten stan rzeczy leży tylko i wyłącznie po stronie rządzących czyli PIS-u.
      Napiszę więcej:po wojnie nikt tak nie zniszczył Polski jak PIS, nawet reformy pana B. i jego terapia szokowa.
      Jesteś idiotą, jeżeli tego nie rozumiesz.
      I nie obrażaj mnie wyzywając od lumpów śmieciu bez mózgu.
      Spadaj stąd miłośniku PIS-u.

      1

      2
      Odpowiedz
  7. Jak anal będzie rozrywał kanal to wtedy dopiero będziecie pluc sobie na MULTIKULTI. Polski ani białej Europy już nie ma. Zobaczycie jak zaczną nas wypierać ale dobrze kukoldy męskie na to pozwalają więc po co coś robić najwyżej przyjdą muslimy zarżną we śnie ukamienują podpalą kwasem obleją chuj niech Polska wpuszcza jak będzie bardzo źle to przecież mężczyźni mają obowiązek bronić ojczyzny, a nie wladza która ich tu wpuściła oni się pozamykają albo wypierdolą płomienne kazania z bezpiecznego miejsca wygłaszać na temat patriotyzmu i obrony kraju a krew za ich winy przelejemy my. Kto w ogóle pozwolił im tu wjeżdżać ukry muslimy syf syf syf

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Ja sie pytam gdzie te patole kibole sebixy z bejsbolami??? Bo wczesniej przed 2014 rokiem to my sie ich baliśmy, to gdzie zniknęli? Oni bylo skłonni do pobic rasistowskich, to teraz by sie przydali, co kurwa wyparowali???

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Z sebixów i kiboli wszystkie pedałki w rurkach i płaszczykach się po cichu śmiali, to teraz będziecie za nimi płakać. Róbta skriny.

      2

      0
      Odpowiedz
  9. I co ma do tego pijany Gruzin, tępa pało? Jaki to ma związek z ciapasami i z obietnicami PiSu o bezpieczeństwie? Mają Gruzinów nie wpuszczać? A może zatrudnić jasnowidza Jackowskiego na przejściu granicznym, żeby weryfikował, czy Gruzin kogoś nie zabije?

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Kretynie otworzyli granicę i razem z uchodźcami wjeżdżał kto chciał, w tym i przestępcy. W Polsce już zadomowiła się mafia gruzińska, jeżeli o tym nie wiesz. Nawet policja oficjalnie podaje, że wśród tzw. uchodźców najwięcej przestępstw dokonują Gruzini a na drugim miejscu są Ukraińcy w tej statystyce.
      Winny tej sytuacji jest tylko i wyłącznie PIS.
      Jesteś idiotą jeżeli tego nie rozumiesz, idiotą zaślepionym miłością do PIS-u.
      Zmienisz zdanie, jak jakiś Gruzin albo Ukrainiec spuści Ci wpierdol.
      Boże, że też tacy idioci rodzą się w Polsce.

      5

      1
      Odpowiedz
  10. Ludzie obudźmy się i lokalnie sami zacznijmy coś z tym robić zanim nie będzie za późno, bo ja nie chcę w PL poza tym syfem gospodarczym jaki jest dodatkowo fizycznego cierpienia NIE DLA MULTIKULTI W PL a co ja mogę wysram się tu tylko na chujni czuje niemoc macie radę jakąś?

    1

    0
    Odpowiedz
  11. Kto ci się każe bać?

    0

    0
    Odpowiedz
  12. To trzeba reagować a nie pierdolic jak cipka w internecie. Skoro ktoś kręci zadymy to się skrzykuje pare osób i trzeba im wpierdolic a nie.
    Ja kiedyś dostałem oklep z kolega na przystanku kurwa, nas było dwóch ich trzech, i żaden huj ŻADEN KOZAK nie podszedł pomoc. Wiec obronie się kurwa sam.

    0

    0
    Odpowiedz
  13. W tych trudnych czasach , czasach niepokoju i zamieszek, należy robić dobrej jakości masę.
    Bogdan, Trener

    2

    0
    Odpowiedz
  14. Po dislike widać, że niektórzy są jeszcze większymi debilami niż ten Gruzin, ponieważ pasuje im, jak taki nachodźca jebie ich w ich własnym kraju, mając w dupie polskie prawo. Pewnie, to jest „zaszczyt” być zajebanym we własnej Ojczyźnie przez jakiegoś skurwysyna przybłędę, który przyjechał do Polski na „gościnne występy”.
    Gdzie wy macie mózgi zjeby dające dislike? W dupie?
    Pierdolnijcie się młotkiem w te wasze zakute łby!

    3

    0
    Odpowiedz
    1. No to są antypolskie kurwy jak widać wszyscy którzy dają a dislike

      2

      0
      Odpowiedz

Chcecie to macie prawdziwą chujnię.

Kurwa, wstaję rano i tak mnie chuj boli że chuj. W kiblu skończyła się srajtaśma więc podtarłem się wczorajszą skarpetką, którą wyrzuciłem przez okno a ta, upadła na dach nowiutkiego mercedesa sąsiada i świeże, ciepłe gówno, rozbryzgało się na przedniej szybie. Śniadanie chciałem zjeść ale zapomniałem że nic nie mam. Syf w kuchni zrobiłem taki, że chyba do weekendu będę to sprzątał… albo chuj z tym, nie sprzątam, niech się robale zalęgną. Do roboty nie idę bo nie mam roboty i pierdolę to, pójdę na miasto, znajdę trochę puszek, może jakiś złom i się przeżyje kolejny dzień. Mieszkanie idzie do sprzedaży, w dupie mam płacenie czynszu. Będę bezdomny albo sobie ziemiankę wykopię i tam będę siedział. Chuj tam, jakoś to będzie. Najwyżej internetów nie będę miał a to pewnie, moja ostatnia chujnia. Jebać to wszystko i wszystkich.
Podobało się ? Jeśli tak, to może coś jeszcze wrzucę a jak nie, to wypierdalać, nic więcej nie napiszę.
To tyle na dziś, cześć, dobranoc i chuj.

6
12
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Chcecie to macie prawdziwą chujnię."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Spierdalaj śmieciu biedaku

    2

    2
    Odpowiedz
  3. Jeśli chuj boli ciebie jak chuj, to idź do lekarza, bo twój chuj może ci odpaść i wtedy dopiero będzie chuj nad chujami.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Dzień dobry
    Prawdziwą chujnię to ja mam, z doktoratem . Oprócz tego, mam nieodparte wrażenie, że jestem śledzony – przez KGB.
    Ziemianka to dobry pomysł , ja mam właśnie ” ziemiankę ” w lesie pod Wrocławiem.
    Zajadam się właśnie pysznym rosołem , przyrządzonym na kostkach rosołowych . Wczoraj tak siedzę na krześle koło dziury i słyszę ktoś biegnie … już toporek chwyciłem w dłoń , a tam rodzina dzików zapierdala , było ich dziesięć.
    Wypije jeszcze szklankę rosołku i idę do śpiwora . Budzik nastawiłem na 1:50 . Może wreszcie ich złapie ( tych z KGB ).
    Z pozdrowieniami
    Doktorant Sławek

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Doktorancie Sławku. Obserwują Ciebie ruskie z satelity ale także Amerykanie i dokładnie wiedzą, co dzieje się w Twojej dziurze. À propos dziury, co tam słychać u doktorant Kasi? Jak tam jej bułeczka czyli dziurka, o której wspominałeś kilka tygodni temu?
      Może udałbyś się do Wrocławia na swojej 125-tce odwiedzić doktorant Kasię?
      Pozdrawiam serdecznie.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Myśli Pan , że ja nie wiem ? Właśnie siedzę i popijam barszczyk . A niech obserwują przez satelitę , byle się nie czaili po nocy w lesie .
        Proponuję Panu żeby Pan dołączył do mnie . Trzeba trochę jeszcze zmniejszyć moją dziurę .
        Doktorant Sławek

        0

        0
        Odpowiedz

Lampki choinkowe nie zyskały popularności poza sezonem świątecznym

a przecież mogłyby służyć do dekoracji wnętrz i ogrodów. Stosuje się tylko jakieś girlandy.

5
7
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Lampki choinkowe nie zyskały popularności poza sezonem świątecznym"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chyba ci beret zryło lampki świąteczne są tylko na święta

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Taa… Tylko na święta… Mam takiego zjeba w bloku naprzeciwko, co najdalej w połowie listopada rozwiesza lampki na balkonie i ściąga gdzieś w marcu.

      A najlepsze jest to, że zawsze robi to po nocy i o 3 w nocy cała ulica słyszy szuranie krzesła, na którym stoi ta dziadyga w samych gaciach na wygwizdowie, no bo mimo wszystko listopad, żeby te lampki rozwiesić. Słowo.

      I niech je sobie ma nawet cały rok, mi to nie przeszkadza – ale normalne to to nie jest. Za to z tego co widzę to coraz częstsze. Inna sprawa, że czasami ładnie to wygląda.

      3

      0
      Odpowiedz
  3. Moze jeszcze caly rok straszyc ludzi tym odpustowymi wstretnymi gwiazdorami i innym swiatecznym tandetnym bazarowym syfem Ja mam dosc jak od poczatku grudnia do lutego wszedzie widze te przerazajace koszmarne postacie mikolajow Wszedzie gdzie sie spojrzysz gwiazdory Sklepy sa zalane tym syfem Nie ma to nic z kultem sw Mikolaja tylko plastikowy straganowy biedronkowy syf

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Pisz kurwo kropki bo nie wiadaomo o co ci chodzi.

      0

      2
      Odpowiedz
      1. Sam sobie kropki stawiaj

        1

        0
        Odpowiedz
      2. Tylko nie kurwo, kurwo. Nikt tobie wcześniej nie ubliżał kurwo, aż do tej pory kurwo.
        Spierdalaj kurwo kurewska!

        2

        0
        Odpowiedz
        1. Otóż właśnie ubliżano mi tu wielokrotnie, spierdolino w dupę jebana. Gówno o tym wiesz więc stul swoją zasraną mordę wieprzu niewychowany. Wypierdalaj żebym cie tu nie widział tępy chuju.

          0

          0
          Odpowiedz
  4. Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble, albowiem będzie ci tu lepiej harować w ciepłych warunkach aniżeli pod gołym niebem u Mesia przy skuwaniu asfaltu kilofem za kromkę suchego chleba pod dozorem jego krokodyli. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – bracia zgrani jak sąsiedzi Pat&Mat; docinanie płyt meblowych i desek na wymiar oraz lakierowanie
    Ziutek – amator trunków Romper i Amarena, znaki charakterystyczne; wywinięta czapka przed uszy i koszula flanelowa wsadzona w spodnie dresowe uwalone w lakierze do mebli; stanowisko – oklejanie taśmą spróchniałych płyt i zamiatanie pod wiatr

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Na swoim pomarszczonym wylinialym chujku kropki sobie stawiaj.Pierdola ludzi pouczaj .Stara ci nie daje ze przypierdalasz!!!!!!

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Majaczysz jak nawiedzona dewota po nieudanym seksie z kundlem

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Inspektor Fiut i jego dalsze przygody | Wybory raz jeszcze | Emigracja | Pierdoleni krytykanci | Nigdy w życiu nie będę miał żadnej dziewczyny ponieważ jestem nieatrakcyjny fizycznie | Poczucie samotności | Co dalej z inspektorem Fiutem? | Sądowe kurwy | Pożary elektrycznych hulajnóg | Muzyczna AI | Czy zastanowiłoby Was... | Wolnych kobiet po prostu już nie ma | Rzuciłem pracę w IT po 5 latach | Wieczne tu narzekanie na laski | Coś | Nie narzekajcie na kobiety | Julki | Wyprowadzanie się, ślub i dzieci w wieku 18-26 lat | Kto jest nierobem? | RE: Szkoda czasu na nienawiść | Ludzie piszący posty grubo po północy | My tu gadu gadu... | Podpierdalanie jedzenia | Pasztetowy test | POwskie kurwy PEOWSKIE KURWY | Szkoda czasu na nienawiść | Juicyroots | Nienawidzę kobiet | Świnie w rodzinie | Chyba nie lubię być szczęśliwy, albo to moja nadinterpretacja? | Wojna bankierów | Każdy z was, kto nie zagłosował na Konfederację, według mnie jest zbrodniarzem albo użytecznym idiota. | O co chodzi w zyciu? - | Jestem głuchy i niczego nie rozumiem | Zryty układ dopaminowy | Wszystko | Ludzie są puści | publiczne pokazywanie cycochów | Macie czego chcieliście! | Pierdolone życie wysokiej baby | Re Prawa kobiet | Brak powodów do wkurwienia po wyborach | Chujnia nad chujniami | Prawa kobiet | Pejzaż z debilami na pierwszym planie | oderwaliśmy od koryta staruchów zjebów | Wybory i referendum a Chujnia – trochę filozoficznie | Do sądiada z mojego bloku... | pisiory obszczymury na chujni