Świat jedzie na reklamach

Wszyscy wiemy czemu służą reklamy – to oczywiste. Pewnie bez nich przedsiębiorcy mieli by problem ze znalezieniem klientów – to też rozumiem. Ale czy to upoważnia kogokolwiek do pierdolonego zasypywania nas tym kolorowym konfetti na każdym kroku? Na słupach, na ulicy, w telewizji, w internecie, ulotki skrzynkach pocztowych, spam w e-mailach… Ostatnio już pojawiły się reklamy w autobusie, w blokach mieszkalnych, a nawet w windach! Zapytajcie czy komuś to przeszkadza. Odpowiedzą: No nie, bo niby dlaczego miało by nam przeszkadzać? Noż kurwa mać! Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego panuje taka umysłowa znieczulica na te reklamy? Jesteśmy dosłownie zasypywani przez nic niewarte informacje które na dodatek marnują nasz czas. Sytuacji nie poprawiają też ludzie: byle dureń zakładający teraz stronę internetową, pierwsze o czym myśli to reklama, bo kasa przecież jest najważniejsza. Wiec są również tacy którzy roznoszą ulotki bądź klikają w banery internetowe dla kasy. Reklamy są ciężkie do usunięcia, oczojebne, niechciane, irytujące, głośnie, kosztują papier bądź też zabierają cenne miejsce, niszczą strony internetowe i krajobraz… a wszyscy udają że mają to gdzieś… Chujnia i kilo gwoździ.

46
51

Komentarze do "Świat jedzie na reklamach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oto Polska, nie elegancja Francja. Jebać kapitalizm i reklamy w których jest chuj wie co, w reklamach powinno się pokazywać życie, a nie jakieś gówno. Pierdole te pokazówki jak wygląda szczęśliwa rodzina, jebać system, alleluja!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Mi gmail dobrze filtruje wszelki spam, a na reklamy na ulicach nie zwracam większej uwagi. Telewizji nie oglądam, te w necie czasem faktycznie wkurzają 😛 No ale co robić, ludzie mają prawo do reklamowania a serwisy mają prawo do zamieszczania takich reklam jakie chcą (albo chcą zleceniodawcy). Nic nie zrobimy. Na tym polega wolność. Oni mogą zamieszczać, my możemy ignorować.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Reklama to bardzo ważny element szeroko pojętego handlu, więc trudno się dziwić, że z każdej strony nas otaczają. Gdybyś sam prowadził firmę też zależałoby ci na reklamie. Więc czy ci to przeszkasdza czy nie, reklamy były, są i będą. Kropka.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Masz rację! Dlatego specjalnie dla Ciebie mamy wspaniałą ofertę: TYDZIEŃ W LESIE!!! bez gazet, radia, tv i netu; koszt to tylko 3999zł (+23 VAT); w ofercie: spanie i sranie pod krzakiem oraz jedzenie tego, co na drzewo nie spierdoli. Zapewniamy transport na miejscie i z powrotem – dajemy 2 bileciki autobusowe CAŁKOWICIE ZA DARMO!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Tak,taaak! Gwoździ! Koniecznie zardzrewniałych! Bo ciężej wychodzą…!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo to wkażdym przedsiębiorstwie k….. święte krowy są. Zrobiliśmy kontrakt, szefo dzielił kasę na premię a tu przychodzi huj złamany kierownik marketingu i mówi, żeby jemu też bo to dzięki jego reklamom. BURAK pier..y który w każdym zdaniu robi przynajmniej jeden błąd ortograficzny. Jak jeb…. reklamę na bannerze, to się śmieją z nas do dzisiaj. KURWAAA !!! Trzy zdania, dwa błędy ortograficzne i jeszcze literówka w nazwie miejscowości ( W KTÓREJ PRACUJEMY !!! Chujnia jak sk….

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Masz całkowitą racje, Polska jest usrana reklamą. Czytam tu że to kapitalizm, wolność. Myślę, że to nieprawda. Proszę zobaczyć w innych państwach, nigdzie nie ma tak agresywnej i wszechobecnej reklamy jak w Polsce. Mnie jest przykro kiedy odwiedzam Kraków, idę uliczkami a tu tylko neony i inne gówna. Wyłączam radio na wiadomości i reklamę, z TV to samo, gazet już celowo nie czytam, czasopisma przestałem kupować, bo więcej tam reklamy niż li treści. Na stronach internetowych blokuje reklamę – są dodatki do Firefoxa. To napisałem ja, przedsiębiorca z Cz-wy, który dostawał oferty w radiu, mówiłem w tedy NIE. Nie będę ludzi zatruwał swoją reklamą i chuj kropka.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Adblock i nie ma chuja we wsi tzn. reklamy…

  0

  1
  Odpowiedz