Viwat internet!

Zwolniono mnie wczoraj z pracy. Powód? Szefowa stwierdziła, że wykonuję ją inaczej niż pani oglądana na filmie w internecie!

76
82

Komentarze do "Viwat internet!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mnie kiedyś nie przyjęto (choć spełniałem wszystkie wymogi), bo rekruterka obczaiła mój profil na fb i nie spodobały jej się moje „polubienia” dot. polityki.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. To pierdol taką szefową z gównem we łbie zamiast mózgu…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Panie w iternecie są szczególnie utalentowane w kwestii „głębokiego gardła”, nie przejmuj się, cwiczenie czyni mistrza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ciekawe jakie to filmy ogląda twoja szefowa 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @6 to był celowy zabieg, żeby sprawdzić czy ktoś czyta ze zrozumieniem

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 rozjebał system

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A więc nastąpił kolejny wzrost bezrobocia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kali otrzeć się kiedyś o podobny sytuacja, kiedy pracować jako inkasent u Zulusy. Czarownik Baluba stwierdzić, że Kali nie mieć dobra wyniki podczas kwartalny ewaluacja. On wyliczyć dwuprocentowa spadek jakości odciętych głów, które Kali inkasować dla Zulusy. Czarownik kwestionować brak uszu u te głowy. Oskarżyć sumienny murzyn o podjadanie na służba. Duch krokodyla rzekomo donieść na Kali kiedy czarownik brać cotygodniowy kąpiel błotna. Zulusy grozić wypowiedzeniem, przedstawiać weksel in blanco spisany na skóra od hipopotam. Kali niewinny, bo on nawet nie lubić surowa i gumowata ludzka uszy. Soczyste nosy lepsze.
  Czarna chmury nad Kali rozwiać się kiedy żywa krokodyl przegryźć Baluba na pół w czasie następny kąpiel błotna. Wewnątrz Baluba być mnóstwo przetrawiona uszy od jakieś nieznane czarnuchy. Wyjść na jaw, że czarownik sam zjadać uszy a potem fałszować arkusze w Excelu. Kali oczyścić swoja dobry imię i nawet dostać podwyżka – aż trzy szklana paciorki. Teraz uczciwy murzyn stać na codzienna dobra obiad z czerwone mrówki.
  Kali współczuć Twoja i życzyć sukcesy w nowa praca. Zulusy właśnie prowadzić nabór na karmiciel dla krokodyle. Posada być interesujący, bo krokodyle pieszczotliwe. Może Kali polecić Twoja?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. A może w czuja waliłeś i się opierdalałeś? Czy na pewno to oni zawinili, a nie Ty?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jaka praca taka szefowa. Resztę sobie dopowiedz.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @1 Jakoś mi Cię nie żal. Jak się ma fanaberię, żeby – nie wiadomo po jaki chuj – zakładać konto na fejsbuniu i pod własnym nazwiskiem afiszować przed całym światem głupimi duperelami (tudzież: dobrowolnie karmić korpobehemota prywatnymi informacjami o sobie, ale to temat na odrębną chujnię), to trzeba się liczyć z konsekwencjami.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. @12 A ja z kolei jakoś bez Twojego żałowania wytrzymam, tylko że od dupy strony patrzysz na temat. Nie wiem, czy widziałej kiedyś fejsika z bliska, ale tam się polubia te rzeczy nie po to, żeby się z tym obnosić (a nawet jeśli, to ponoć w wolnym kraju zyjemy), tylko po to, żeby łatwiej się komunikować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i sprawniej przesiewać interesujące nas informacje.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @13 – fejs to syf i nie opowiadaj głupot o jego przydatności. chyba, że dla masochistów 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nic dziwnego, branża porno wraz ze wzrostem jej dostępności, staje się coraz bardziej wymagająca.

  0

  0
  Odpowiedz