W jakość zainwestuję

Piękno to pojęcie względne, ale odpowiednie wdzianko i wymalowane oko czyni moje lustrzane odbicie nieco atrakcyjniejszym. A gdyby tak spojrzeć wewnątrz to też raczej nie jest źle, oczytana i z całą paletą zainteresowań. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, zawsze działałam jak magnes na tych co aż głowa pęka od nadmiaru wiedzy. Wygląd odstawiałam na bok. Portfel też mnie nie interesował. Skupiałam się raczej na wnętrzu. Byłam po prostu kontrastem dla kobiet z poniższych wpisów. Czemu byłam? Każdy jeden ”normalny” myślał, żeby mnie zaliczyć. A tak chociaż w jakość zainwestuję.

17
96

Komentarze do "W jakość zainwestuję"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. odstaw to, co aktualnie bierzesz i postaw na herbatę z cytryną.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Normalnie nic nie zrozumialem, to w koncu wszyscy cie ruchaja czy nikt bo taki pasztet?

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Ale ale, zamknij morde i do miecza

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Niech zgadnę, pewnie jesteś jedną z tych, która dosłownie każdy przejaw jakiejkolwiek aktywności seksualnej czy dwuznaczny żart traktuje jak próbę zaciągnięcia Cię do łóżka przez napalonego desperata. Znam ja takie jak Wy. Problem polega na tym, że popadacie ze skrajności w skrajność. Rzeczywistość jest zupełnie inna niż wasze erotyczne historyjki z całym tym klimatem w których się rozpływacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jakość mojej loszki jest niewątpliwie bardzo wysoka. Pała staje na sam jej widok, a gdy już ją wyjmę w tym stanie, loszka pokornie klęka i zabiera się za szaleńczego loda, do końca. A potem oblizuje się ze smakiem i prosi o jeszcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ale lalunia coś ci się popierdoliło, to że ten portal nazywa się chujnia, nie oznacza że jest on przeznaczony dla mokrej cipki szukającej kutasa do spenetrowania twojego wnętrza, więc anonse towarzyskie racz łaskawie zamieszczać gdzie indziej, albowiem pod pojęciem chujnia kryje się stan pewnego rodzaju przygnębienia, tudzież nawet bólu dupy, a nie okazją do wyrażenia swojej gotowości kopulacyjnej, więc na razie zainwestuj sobie w dobrej jakości wibrator.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jestem warszawskim pedałem i lubię przyjmować w jelito, pisać 501271650

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Idź do stomatologa.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I po co to wszystko? Pomodl się do jp2 na sto procent a za jego wstawiennictwem znajdziesz faceta marzeń.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dobrze mówisz dziewczyno:) Pozdrawiam:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Admin, do kurwy nędzy namierz tego debila od numeru telefonu i zapodaj na policję bo za chwilę będziemy tu mieli same wpisy z numerami od gimbusiarni. I tak jest wystarczająco debilnie przez doktorat, idiotę od loszki, budyniu, bigosu i tego typu śmieci od kretynów. Polactwo rozpierdoli wszystko…co to za ludzie…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chwalisz się czy żalisz? Jedna gwiazdka dawidowa – tylko dlatego, że nie mogę dać 0.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ożeń się ze mną będę Cię kochał

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Paszoł won cieciu jeden. Bedziesz tu cenzurę wprowadzał? Won na onety i inne tego typu portale dla bezmózgich zjebów.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @15, 12 dobrze mówi. A jak ci się nie podoba coś to wypierdlaj stąd. Nikt tu cię nie trzyma.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jakość jest dużo lepsza niż tandeta

  0

  0
  Odpowiedz