Kongres USA chce w końcu zlikwidować obowiązek wizowy dla obywateli RP. W sumie fajnie. Tylko po co jechać do USA? Do pracy? Na studia? Na wakacje? Na chuj? Na jumę? Powodów może być wiele. Ale tak mnie wkurwia dotychczasowa blokada wizowa, że nawet jak ją zniosą, to będę miał ich głęboko w dupie. Zniesienie wiz ma na celu pozyskanie niewolników z krajów biednych lub rozwijających się. Temat do podłapania dla Jarosława – prezesa. Teraz może powiedzieć, że jak na jesieni dojdzie do władzy, to USA zniosą wizy i w ten sposób stworzy milion nowych miejsc pracy.
45
68
Prezes Jarosław może obiecać co tylko techniczny premier mu zasugeruje… Jednak tylko jeden twór został spłodzony aby dotrzymać obietnic swych… To Pan nasz… Djabeł… A prezes Jarosław ze swoją świtą są pchłami zagrzebanymi w futerku kreta, który w panice kopie coraz głębiej aby dostać się do Domu Pana… Piekła… Jednak kret ten mały i słaby… Nigdy nie dotrze do podróży celu… I pasażerów skrytych w futerku swoim na pewną zgubę wiezie…
Wolałbym Putina błagać na kolanach o wizę do Rosji niż do USA jechać jak do Radomia.
o kurwunia dzięki za infromacje jade do stanów bede smażył całymi dniami Cebule ..Born in the U.S.A
Tez mnie to nieziemsko wkurwia i olewam USA cieplym moczem na rzecz innych, ciekawszych krajow w ktorych nie wymagaja ode mnie wizy i nie zadaja durnych pytan. Moze jak zniosa to kiedys sie wybiore na wakacje. A na razie chuj im w dupska.
Co ty pierdolisz? Idź do dobrego specjalisty bo gadasz jak potłuczony.
Ciesz się kurwa że nie będzie wiz, to czy będziesz niewolnikiem zależy tylko od ciebie -_-
Dlaczego tak malo gwiazdek? Autor ma racje, ponadto uwazam ze Polska rownierz powinna wprowadzic wizy dla Amerykanow.
Testoviron – najlepszy na sraczkę, rozwolnienie, zatwardzenie. Przy zakupie dwóch paczek trzecia gratys.
Stany nie zniosą nam wiz bo traktują nas na równi z meksykańcami, kongo, czadem itp. itd. Jesteśmy ich wasalem-takim pieskiem na smyczy który szczeka na ich zawołanie. A przepraszam jesteśmy też dobrzy w robieniu laseczki murzynowi.
Oczywiscie Ze USA to katastrofa dla przecietnych, normalnych ludzi, a takich jest przeciez wiekszosc. Stany to superchujnia. Pod wieloma wzgledami. to nie jest cywilizowana Europa. Oczywiscie jako tako cywilizowana, bo idealu nie znajdziemy nigdy. Pogadajcie z ludzmi, poczytajcie dobre publikacje na ten temat, np. Szok kulturowy USA, sa one dostepne w roznych jezykach. Po polsku rowniez. Jest to chore, nienormalne spoleczenstwo. Wiekszosc Amerykanow, ktorych mialem poznac, nie grzeszy ponadto rozumiem. Sensowne rozmowy sa niemozliwe, nawet jak znasz wzglednie dobrze jezyk angielski. W USa potrzebuja, jak to Autor slusznie stwierdza, roboli i niewolnikow, ktorzy tam zajada sie na smierc w tym wilczym, bezwzglednym, nienormalnym systemie i panstwie.
Głosowałem na Dudę żeby jebanego komora wypierdolić, cel się udał, do parlamentu głosuję na JKM i mam to w chuju! Ale mam nadzieję że PO nie będzie rządzić dalej..
z pomocą magiji osiągniesz sukces zawodowy tzn za wodą, mniejszą lub większą.
Do USA w celu zarobkowym to sie teraz już nawet nie opłaca lecieć…
Glupi baranie. Wiz nie zniosa i nie powinni poniewaz w Polsce sa tysiace „spiochow” ruskiego FSB mogacych w ten sposob znalezc latwy przyjazd. To jedna z wielu zapor przeciw masowej inflitracji przez agenture.
kaczor to kryptożyd i włazodup usraela,a polandia to mięso armatnie dla nich i darmowy rezerwuar taniej siły roboczej,polska to także kundel do ujadania a zniesienie wiz to tylko propagandowa sieczka żydo-mediów bo duputy polska będzie dawała anala usraelskiemu kutasowi,dopóty żadnego zniesienia wiz nie będzie bo jeśli prostytutka lubi być dymana i pomiatana za darmo to po co ma się ją nagle zacząć szanować i dawać jej przywileje,a polska jest tanią,brzydką i darmową prostytutką którą można tylko pomiatać a nie traktować jak kogoś wartego poważania i szacunku
Nie stworzy ani jednego. Zniesienie wiz oznacza tylko prawo wjazdu na max. 3 miesiace, ani jednego dnia wiecej. Podjecie pracy na czarno bedzie sie rownalo popelnieniu przestepstwa. W przypadku aresztowania pracujacego na czarno zostaniesz natychmaist wydalony, bez rozprawy przed sadem imigracyjnym. Wjazd bezwizowy nie daja w zadny wypadku nie tylko prawa do pracy ale nawet prawa do zmiany statusu np. na wize studencka lub narzeczenska.
USA się skończyło po roku 2000, teraz imperium już tylko zjazd w dól po stromej pochyłej. Nie wiem co da zniesienie wiz jak i tak mogą każdego odwrócić na lotnisku, a pozatym każdego fotografują, prześwietlają, macają, jebane zboczone jankesy.
Na chuj mi wiza do tego syfu? Przecież USA stacza się na dno już od lat. Mit już dawno nieaktualny.
Chyba nie do końca ogarniasz co się dzieje. To właśnie Donald, który nakradł swoje i spierdolił do Europarlamentu jak już więcej się nie dało, szczycił się tym, że „załatwił” nam miejsca pracy w Wielkiej Brytanii (gdzie teraz jesteśmy opluwani) i 2 mln ludzi tam spierdoliło, zamiast stworzyć miejsca pracy tutaj. W dodatku zostawił nam upośledzoną i pustą panią premier, która nie dała by sobie rady nawet w okienku kasowym, Donald ma z tego pewnie niezłą radochę. Sukces ma wielu ojców – to prawda ale kurwa nie przekręcaj faktów
Jakbys zarabial 17 tysi netto i jezdzil mesiem tak, jak ja, to wize przyznanoby ci w 5 minut po wyslaniu smsa do konsula USA, ktory w pas by ci sie klanial. A tak, zastanow sie, po co im w USA taki robol, jak ty? Pojechalbys na turystycznej niby zwiedzic statue wolnosci, a nastepnie zniknalbys z radarow, zeby jebac na czarno na nowojorskiej tasmie za 800 dolarow brutto.
Tu chodzi i wizy turystyczne, których i tak nie zniosą bo żydzi się na to nue zgodzą. Przecież oni oficjalnie zapowiedzieli, że Polsja i Polacy będą poniżani na arenie międzynarodowej dopóki nie zapłacimy z dupy wziętych roszczeń w wysokości 65 miliardów dolarów.
USA stały się potęgą ponieważ były budowane przez białych Europejczyków(to nie rasizm tylko fakt). Teraz, kiedy ta grupa jest już w mniejszości to USA coraz mocniej tracą na znaczeniu. Ich ostatnią nadzieją jest Donald Trump!
Ja pierdole
@11. Zacznijmy od tego, że mało która kobieta jest porządna i gdy tylko poczuje woń kutasa, to traci rozum i wychodzi z niej natura kurwy. Szmal i fiut między nogami. Dwa główne cele życiowe każdej kobiety
@13 Jeszcze nie jest tak źle, jeszcze się opłaca. I przykro mi to mówić, ale Polska tego poziomu życia jaki jest obecnie w USA, nie osiągnie nawet za 100 lat.