Wkurwiające sąsiadki

Wkurwiają mnie moje dwie katolskie sąsiadki które niemal codziennie palą jakieś gałęzie albo śmieci i zadymiają pół wsi i całe kurwa jego mać pranie.Jak ja raz na ruski rok zapale ognisko to zaraz z wyzwiskami bo dym na dom i pranie jej leci a mnie kurwa nie??? W dodatku jej curósia taka kujonica z kółka różańcowego (tak tak cała matka) wiecznie podsłuchuje gdy gadam na polu albo patrzy sie co robie.Nawet tępe cipska potrafią do 22 w krzalach siedzieć i gapić sie na mnie co robie albo co sąsiedzi robią i zaraz ploty „a bo ten robi to” „a bo ten sobie koparke kupił”.Taka chujnia mieszkania na wsi drodzi Państwo.

24
19

Komentarze do "Wkurwiające sąsiadki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zawsze corka jest taka sana jak matka,jak mama pojebana to corka tez taka sama jest lub bedzie.Sprawdzilem osobiscie.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Dobry płot, to dobry sąsiad. I taki płot na wsi postawił sobie mój znajomy -betonowe płyty na 2,5 metra w górę plus tuje, żeby od jego strony beton nie straszył. I ma spokój, gówno widać. Za to ci po sąsiedzku czasem stoją pod tym płotem od swojej strony i próbują podsłuchać (z prób zerkania przez szczeliny (żałośnie i śmiesznie to wyglądało…) już zrezygnowali, bo się nie dało. A na ogniska które pala jest sposób: pokonać france ich bronią. One mordę dra to ty też. i zapowiedz im,że zakapujesz, że palą śmieci i odpady zamiast wywalać do śmietnika i na wysypiska śmieci, to im karę dopierdolą. Nie poskutkuje, przypilnuj jak będą palić jakieś szmaty i plastik i zgłoś. PS. A tę małą gówniarę, jak ma ponad 15 lat, w obroty i tyle. 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Przeprowadź się do miasta.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. tez to mam, a szkoda gadac szkoda strzępić ryja

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Heh, problemy polskiej wsi. Może się da porozmawiać i wytłumaczyć, że ich ognisko jest dla Ciebie tak samo szkodliwe, jak Twoje ognisko dla nich. Zawsze patrzę na domy, na ich położenie i się zastanawiam, jak to jest, że te ogrody są tak blisko siebie, że sąsiedzi sobie patrzą nawzajem, zero intymności.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. I m.in. dlatego nie lubiłem nigdy wsi. Fajne to może pojechać tam na krótki czas odpocząć od miasta, ale w dużym mieście masz większą anonimowość choć to też nie zawsze oznacza, że nikt nie skanuje ciebie bo takie osoby też się mogą trafić. Pomyśl nad tym by wyjechać do miast, mało tego, dużych zagranicznych miast jak np. Toronto albo może Tokio.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dlatego gdybym miał się budować to na styl rancza, chałupa i dużo pola wokół, a nie tak, że niby wlasna chałupa, a sąsiad sąsiadowi przez okno rękę poda. Niestety w mojej obecnej sytuacji to sfera marzeń:( Ehhh

  0

  0
  Odpowiedz