Baby!

Kurwa! 🙂 Muszę się wyżalić, a tu chyba będzie najlepiej… Strasznie podoba mi się jedna dziewczyna, od dwóch lat… od dwóch lat kurwa…! ;| Nie mogę jej sobie wybić z głowy, choć już nie raz próbowałem… To jest taka super laska, zupełnie nie mój poziom. Po dwóch latach postanowiłem, że spróbuję. W końcu raz się żyje nie? ;> Zwłaszcza, że mamy wspólne zainteresowania – kino 🙂 Więc zaprosiłem ją do kina, o dziwo zgodziła się… I co? i chuj… na godzinę przed spotkaniem odwołała… a teraz kolejne wymówki wymyśla byle się nie spotkać. Nosz kurwa mać, to po kij się w ogóle zgadzała i dawała nadzieję? ;> Czy ktoś to ogarnia? ;> Ja nie, dlatego idę po trzecie piwo. A taki miły wieczór się szykował 🙂

24
39

Komentarze do "Baby!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie ogarniam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Powiedz jej o co Ci chodzi i teraz się skup:
  a)jak Cię wyśmieje to niechaj ją szlag trafi najjaśniejszy i zrozumiesz wtedy, że nic nie jest warta i uwolnisz się od niej umysłowo.
  b)jeśli powie, że Cię lubi, ale nie jest zainteresowana, to Stary przynajmniej będziesz miał klarowną sytuację
  c)jeśli się ucieszy i powie Ci, że się jej podobasz, ale ostatnio sama się nie mogła ogarnąć, to Drogi Chujowiczu wygrasz los na loterii

  Jaką wybierasz bramkę? Numer 1,2 czy 3?
  Pamiętaj, że życie jest jedno! I gratisowo w promocji nikt go za Ciebie nie przeżyje. Na pewno jesteś fajny więc do Boju Do Boju, łubu dubu łubu dubu !
  podrawiam, Baba 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Baby nie ma-gruszyć trzeba :)))

  0

  0
  Odpowiedz
 5. yhhh też tak ostatnio mam. Się wkurwić się idzie, gdy się z kimś umówi i w ostatniej chwili ta osoba odwoła spotkanie. Sam miałem tak z 1 osobą 3 razy…. tak kuryywa 3 razy.
  „Nosz kurwa mać, to po kij się w ogóle zgadzała i dawała nadzieję?”
  od razu się wspomniało: demotywatory.pl/2075210/No-i-po-co-sie-usmiechnelas
  Kurwa też sie nad tym czasem zastanawiam…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oo miałam podobnie tylko że z chłopakiem. co się umawialiśmy a było tego chyba z 6 albo nawet więcej razy, to albo przed samym spotkaniem odwoływał, albo omijał ten temat, najlepsze było to, że to on proponował spotkanie, więc naprawde nie rozumiem ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bez urazy,ale najprawdopodobniej nie jesteś w jej typie lub ogólnie jesteś brzydki i jak to się mówi nie ta liga 😉 Więc lepiej zacznij szukac czegoś w swojej skali, a jak nie potrafisz się czymś takim cieszyc to lepiej nie miej wcale laski.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zastanawiałeś się czasem dlaczego najfajniejsze dziewczyny chodzą z najpopularniejszymi patałachami? Otóż to czysta biologia kolego. To co dzieje się wśród zwierząt dokładnie to samo jest z ludźmi, oczywiście o wiele bardziej pokomplikowane ze wzg na dużą inteligencję naszego gatunku. Otóż, w skrócie mówiąc dziewczyny szukają zawsze najdorodniejszego samca, zaś faceci starają się przekazać jak najwięcej materiału genetycznego komu się da. 1-chodzi o dobre geny, 2 chodzi o jak największe rozprzestrzenienie własnego materiału genetycznego. Możesz wierzyć lub nie ale TO jest jest klucz do zrozumienia seksualnych zachowań człowieka. Więc jeśli jesteś niezbyt przystojny, niezamożny i przeciętnie obdarzony na umyśle, to super laska z długimi nogami śródziemnomorską opalenizną i fajnym biustem na pewno nie będzie brala cię pod uwagę jako potencjalnego partnera, poszuka kogoś „lepszego”.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jeszzce jest jedna bramka – kobieta,która sama nie wie czego chce.
  A dowiaduje się wtedy, kiedy znalazłeś już inną 🙂
  To są dopiero tupeciary!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. a bo pewnie myślała, że to będzie niezobowiązujące spotkanie na poziomie przyjacielskim, ale sie za późno zorientowała no i dlatego taka dupa z tego wyszła

  0

  0
  Odpowiedz
 11. dziewwczyny to huje z cyckami

  0

  0
  Odpowiedz