Brak szans na wygraną

Kurwa! Cały wieczór psu w dupę. Najpierw, bez wielkich nadziei, próbowałem pograć w szachy. Ale orłem nie jestem, głupie błędy i same porażki. Postanowiłem odciążyć mózg i pyknąć w tryktraka. Oczywiście kostki ni jak nie chciały mi się rzucać tak dobrze, jak przeciwnikom. „No to może coś prostszego”, myślę sobie przygnębiony porażkami. Wrzucam domino. I seria 5 porażek. No ja pierdolę! Akceptuję to, że z moim mózgiem dziś nie najlepiej, ale jeszcze szczęście mnie ruchało bez wazeliny? A jeszcze mi żona truje, że nie zaczniemy starań o drugiego potomka, jak nie zrobię jebanej morfologii… Nieistniejący bogu dowolnie wybranej religii – widzisz i nie grzmisz? 😉

38
90

Komentarze do "Brak szans na wygraną"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pesymizm rzucony w przestrzeń niestety wraca.
  a jak jesteśmy przy okazji boga – to nie istnieje więc rusz dupę i pozytywne myślenie bo takimi nawoływaniami nic nie zmienisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. hahahah najgłupszy post w historii. BRAWO

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyś jeździł mesiem i miał 17 tys co miesiąc, to byś chciał wygrać, ale w golfa! Męski sport i rozwija ciało, a co zostało dla Ciebie, ojca i męża, bierki, gierki, gderajaca żona, plazma na pól ściany i smutek srutek! To sobie los zgotowales sam…. Jak widzisz, chciałbyś wygrać, ale biedni nie wygrywają w zyciu. To taka juz chujowo ustawiona chujnia w zyciu. Tak juz jest i musisz sie do tego przyzwyczaić. Jak żona bedzie Ci smazyla ten kotlet i te kaszanke, to pamiętaj: drugiej takiej nie znajdziesz. I jak usiadziesz z tym browarem za 1,50 zł z Biedronki i jebniesz znowu w domino albo w warcaby, ja będę przerzucal białe golfowe pileczki, poprawial morfologie whisky Ballentine’s i grzal rączki w ogromnym i cieplutkim dekolcie mojej nowej dupeczki. Chujowa ta Twoja chujnia. Srut. Musisz kurwa nieco dorosnac.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ty nie masz innych zajęć głąbie?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to najpierw pocwiczcie technike starania a morfologia to tak przed Wielkanoca…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Żal, żal dupę ściska że są tacy jak ty…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To jest kandydatura do najgorszej chujni 2012. Srut.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zagraj w picipolo 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mesiu z trójki… przykro mi, ale golf jest dla mięczaków. Rozwija ciało?? Widzę, że na żaden inny sport Twoje ciało sie nie nadaje, dlatego oszukujesz się wmawiając sobie, że golf jest taki świetny. Trzeba było napisać akrobatyka – wtedy bym się nie czepiał.
  Co do chujni – nie chce mi się tego nawet komentować.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @3 17 tysi to miesięcznie moje dobermany wpierdalają. Nie wiem jak Ty za tyle żyjesz, ale musisz mocno oszczędzać na wszystkim. Żarcie z biedry itp. co?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chujnia ma wiele twarzy. Jedni mają chujnie ekonomiczne, inni życiowe lub społeczne. Żeby nie było – nikomu chujni w innych tematach nie zazdroszczę. A mnie akurat tego wieczoru dopadła chujnia serii porażek – ot, życie. Rzadko narzekam, bo w sumie nie mam na co. Żona niezmiennie fantastyczna od lat (za rok stuknie nam 5 lat związku i 2 małżeństwa), córka rośnie jak na drożdżach, w pracy moje notowania rosną i szykuje się podwyżka, kredyt spłacamy bez mrugnięcia okiem i jeszcze odkładamy – żyć nie umierać 😉 A dziś już się odkułem i w szachy, i tryktraka, i nawet w domino. Jak to mówi chujnia.pl po zamieszczeniu wpisu – „Będzie lepiej”! Wystarczy się porządnie wyspać 😉 Pozdrawia Was autor owej chujni. P.S. W golfa dość trudno grać o 23.00 😉

  0

  0
  Odpowiedz