Chujnia z kobietami

Powoli zaczynam dostawać kurwicy! Dziewczyna, która dała mi definitywnie kosza teraz wpatruję się w moją osobę z tego powodu, że obcuję z inną, jeszcze koleżanką. Człowiek chce zapomnieć o tej jebanej jednostronnej miłości, którą dość długo, za długo przeżywał a ona się tak patrzy na mnie i patrzy. I to nawet tego nie ukrywa, na żywca się odwraca kiedy np. rozmawiam z wyżej wymienioną jeszcze koleżanką, czy wygłupiam się (często się wygłupiam), wcześniej w żaden sposób nie reagowała na to co robię. Wkurwia mnie to! Najpierw mówi permanentne NIE!, a gdy widzi, że znalazłem sobie inny obiekt zainteresowania zaczyna się interesować moją osobą. Zazdrości czy jaki chuj? a może dopiero zobaczyła z czego zrezygnowała?

21
36

Komentarze do "Chujnia z kobietami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam tak samo tylko ze ja faceta nie rozumiem:P:/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Eeee mam to samo, zachciało Jej się jak inną znalazłem…
  FUCK YEA !

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To kobieta a one są po prostu takie jebnięte.Postąp jak prawdziwy mężczyzna czyli konkretnie olewaj tę koszykarę.Miała swoje 5 minut,nie skorzystała to teraz niech spierdala.W każdym razie nie możesz jej dawać żadnej drugiej szansy bo będziesz znów miał powtórkę z rozrywki…
  Kobiety należy trzymać krótko….co nie znaczy długo…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. to normalne zachowanie… coś staje się atrakcyjne jeśli jest trunde do zdobycia… jak masz coś podane na talerzu to nie smakuje tak dobrze jak sam byś to upolował i przyrządził! Pokaż jej że jesteś nie do zdobycia i jest Twoja- sama przyjdzie.. dawno temu robiłem tak jak Ty, że się starałem, a teraz nie robię nic oprócz wzbudzania zazdrości i mam dziewczynek na pęczki! pzdr!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to powiedz jej że Ci to nie pasuje i żeby spierdalała xD

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Laski tak mają. Pół biedy, jeśli trafisz na taką, jaka jest opisana w 4-tym komentarzu. Ja trafiłem na taką, która mnie _naprzemiennie_ zlewała, gdy zbliżałem się do niej, a gdy stawałem się niedostępny, dostawała pierdolca na moim punkcie – histeria, płacz, telefony. To jest dopiero chujnia i patologia. Tylko zajebać taką cipę. A ogólnie inteligentna i wykształcona kobieta. No kurwa mać… Czy jest psycholog na tym zacnym forum, który zechciałby opisać to zjawisko?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @6: to się nazywa dziecinne zachowanie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Seweryn weź się za kobiety w swoim wieku a nie małolaty molestujesz !

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Widze że nie jestem sam z podobnym popierdzielonym problemem. Browar dla was pany, bedzie dobrze !

  0

  0
  Odpowiedz