Chujowo nie mieć kasy…

Wpisałam sobie w googlach „Jak mam kurwa zarobić kasę w 5 dni!” no i jestem tutaj. Mieszkam w dziurze zabitej dechami i nie mam kasy. W niedzielę mam jechać z kumpelą do Wrocławia, ale nie mam kasy. Jaka to jest kurwa sprawiedliwość na tym świecie, że jedni mogą se jeździć do ciepłych krajów co miesiąc, a inni nawet do Wrocławia nie mogą? Chujnią jest to, że kolejne ferie spędzam w domu.

65
47

Komentarze do "Chujowo nie mieć kasy…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. kolego mam identycznie i to jest ostro WKURWIAJĄCE !

  0

  1
  Odpowiedz
 3. z calym szacunkiem ale to kolezanka 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To jeszcze zapodam Ci dowcip:
  Pielęgniarka do pacjenta, który był trzeci dzień na diecie:
  – Podać panu kaczkę?
  – Oj tak kochaniutka i od chuja frytek.
  Aha, to mówiłem ja, Marcin, ten, który trzyma kciuki!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ucz sie aby za pare lat nie mieć takich problmów

  0

  5
  Odpowiedz
 6. Jak zarobić?Wziąć się kurwa za robotę.I tych pedałów bezrobotnych co ci się każą uczyć nie słuchaj.

  4

  1
  Odpowiedz
 7. masz pomysł chcesz coś robić to rób ! i nie słuchaj @4 bo to lewactwo się szerzy.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. do roboty wieśniaro, a nie się oglądasz na innych. Tak to jest, że ktoś kto wypracowuje sobie majątek ma na to, by pojechać co miesiąc w ciepłe kraje, a obiboki leżące w łóżku do 12 nie mają nawet na podróż do wrocławia. I tak zawsze powinno być!

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Jesteś prymitywem, któremu być może się udało, bo miałeś farta, ale sądząc po stosunku do innych to powinieneś zaznać tego co murzyni w Afryce, czego Ci serdecznie życzę.

   5

   2
   Odpowiedz
 9. takich jak ty cieci potrzeba, ktos w koncu musi sobie uzywac a reszta bydla musi pracowac, pozdrawiam z cieplych krajuw

  0

  1
  Odpowiedz
 10. złom jakiś zapierdol

  0

  0
  Odpowiedz
 11. a kto powiedział, że jak sie bedzie uczyła to prace w tym kraju znajdzie ? przecież tu kurwa jest syf malaria i korniki, siedzą na stołkach pojeby bez pojęcia, którzy mają prace załatwioną przez rodzinkę, a normalny człowiek musi sie ozapierdalać jak murzyn żeby coś godnego znaleźć

  3

  0
  Odpowiedz
 12. Bo do mojego Wrocławia, koleżanko, to wpuszczam tylko wybranych 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Heh. Jakbyś zrabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to też czasem zastanawiałbyś się, jak to jest – nie mieć kasy. Bo po prawdzie taki facet jak ja, nie wie, jak to jest. Nie masz pomocy domowej? Nie chodzisz do restauracji, gdy jesteś głodny? Jak to jest – siedzieć w pandzie lub czinquasie? Jak to jest – mieszkać na bloku? Albo jechać śmierdzącym busem? Jak to jest być szarakiem, którym wszyscy pomiatają? Niesamowite. Ogrom pytań bez odpowiedzi. Chciałbym tak, na 1 dzień się z Tobą zamienić. Oczywiście nie jest to możliwe. Nawet jeśli zostawię mesia na parkingu, ubiorę jakieś łachy i ruszę w obce miasto – to jest kwestia jakiegoś innego myślenia, innego nastawienia, nawyku zwycięstwa. Zapewne jeszcze tego pierwszego dnia udałoby się zdobyć jakieś kontakty, naszkicować bisnes, otrzymać grubą pożyczkę z banku, kupić auto, ubranie, wynająć mieszkanie.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. I ten facet co ma 17 tysi siedzi na forum „skąd ku**a wziąć pieniądze” ? Haha spadaj buraku do roboty przy bułkach w piekarni

   5

   0
   Odpowiedz
 14. No łatwiej napisać na chujni,że się nie ma kasy. Idź obojętnie co,popytaj wszystkich do okoła za robotą. Ja przejebałem całe wakacje tylko po to żeby sobie kupić złomu na siłownię za jebane 250zł na które pracowałem 45dni od 6 do 15. Bo po prostu bardzo chciałem,chcieć to móc. A nie pierdolić trzy po trzy jak to się nie ma hajsu,a to jest rzeczy która akurat w dzisiejszych czasach powinna się zgadzać niestety.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. idź pracuj do Macdonalda pracuj, tam potrzebują ludzi ;p

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Serdecznie pozdrawiam wszystkich zabierających tutaj głos i tych, do których te głosy są adresowane.. pięknie piszecie, dobre rady dajecie, jesteście wspaniali! wiele się nauczyłem..

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ja też kurwa nie mam kasy, gram totka. Moze wyjdzie

  0

  0
  Odpowiedz