Ekstermistyczne zjeby

Mam serdecznie dość ekstremistycznych zjebów z lewej i prawej strony. I jedni, i drudzy jawią mi się, jako banda oszołomów oderwanych od rzeczywistości. Najgorsze jest to, że zarówno jedni, jak i drudzy są święcie przekonani o nieomylności swoich ideologii i na siłę próbują wszystkim innym wciskać radość do gardła. Nie chcę waszego raju. Idźcie w dupu i dajcie ludziom normalnie żyć.

72
5

Komentarze do "Ekstermistyczne zjeby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ekste co? Dzidzia do szkoły. Albo w masę, jak masz więcej niż 12 lat.

  6

  10
  Odpowiedz
  1. cicho sebuś

   6

   2
   Odpowiedz
  2. Ojejej, jakiś ty mądry, jakbyś w życiu literówki nie pierdolnął w jakimś wyrazie. Ynetligent się kurde znalazł.

   1

   3
   Odpowiedz
 3. Allleee… O cssssooo choooodzi?

  1

  7
  Odpowiedz
 4. Wszechobecność tych cwaniaków świadczy nie tyle o próbie narzucenia ideologii, ale o rzeczywistej kontroli życia każdego Polaka. A bierze się to z podatków. Są one tak wielkie, że większość owoców naszej pracy trafia właśnie w łapska tych cwanych chujków. I dlatego każda tuba ciągle o nich mówi, bo to oni decydują o coraz to większej ilości aspektów naszego życia. Jak zawładną już 100% naszych zarobków, będą regulować nawet kolor gówna poprzez skład diety, co oczywiście także stanie się ideologicznie słuszne. I stąd ta ideologia. Muszą jakoś usprawiedliwiać złodziejstwo czasu życia każdego z nas.

  8

  1
  Odpowiedz
 5. Kup Spankadoo

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdzie ty widujesz tych zjebów?
  Skąd wiesz jakie mają poglądy?
  Dlaczego piszesz że radość próbują wkładać do gardla? Lubisz ssać penis?
  Przestań oglądać TV i spotykać sie z ubogimi jelopami. Ament.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. W podstawie są termiki, które trzeba wymienić. Podejrzewam że sam tego nie zrobisz, bo je trudno dostać. Ale jest możliwość wymiany tego układu z termikami w całości. Tylko przelicz sobie czy to się opłaci.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jakie kurwa termiki? Chyba termity? Ja bym je od razu zajebał, najlepiej gazem musztardowym.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Ja też mam dość tych ludzi. Jak słucham Ziemkiewicza w Republice – bo lubię, to zaraz powiedzą, że pisowska kurwa, ale jestem też bardzo anty-religijny i czytam NIE Urbana, to z kolei chcą mnie zaszufladkować jako lewaka i chuj wie jeszcze kogo. A ja na nich leje równo i znajduję autorytety jak i ścierwa po obu stronach (niestety w przeważającej części to drugie). Poziom debaty publicznej w Polsce jest kurewsko niski.

  A co do prawych i lewych stron, jedna uwaga. Ja osobiście jestem zwolennikiem państwa minimum i wolnego rynku, niemniej, moje obiektywne wrażenie jest takie, że większość lewej strony jest bardzo anty-polska i srająca do własnego gniazda. Kiedyś walczyli o prawa pracowników, o leki dla emerytów, o dobry byt dla sierot, teraz chcą na siłę wprowadzić te rozwiązania, które zachodniej Europie odbiły się krwawą czkawką. Ludzie, kurwa, ja naprawdę nie mam nic do gejów, ani nic do muzułmanów (do tych, ktorzy przychodza w pokoju, i chcą pracować, a nie siedzieć na zasiłku), ale nie można mieć ciastko, i zjeść ciastko. Taka np. Szwecja jest na najlepszej drodze do upadku, bo sprowadzają na siłę pełno muslimów, i jednocześnie są bardzo pro-lgbt, te dwie rzeczy się wykluczają. Ale mózg lewicowego intelektualisty tego nie potrafi zrozumieć. Jak słyszę o tych gwałtach, to aż mnie skręca.

  Państwo powinno za darmo zapewnić tylko podstawowy byt, szklankę wody i mleka do przeżycia, bochen chleba, i schronisko dla bezdomnych (trzeźwych) – tyle. Jak chcesz więcej – pracuj. Jak chcesz tu żyć – szanuj tutejsze prawo i znaj język. Przewinęło się przez chujnię parę tematów o dostępności broni palnej, powinna ona być dostępna dla każdego, od zaraz. Rząd to Twój wróg, z którym akurat masz zawieszenie broni. Jak przyjdą po Ciebie, nie będziesz potrzebował wolności słowa. Możliwość wyznawania jakiejkolwiek wiary, ale zero dotacji z państwowych podatków dla jakiejkolwiek instytucji religijnej. Ucinanie rąk za udowodnione przypadki korupcji i nepotyzmu, a także kara śmierci za najcięższe przewinienia (morderstwa) w przypadkach, gdzie wszystko jest udokumentowane czarno na białym. Kastracja za udowodnioną pedofilię (z tym ostrożnie bo było wiele przypadków gdzie niewygodni ludzie byli wrabiani w pedofilię). Przyjmowanie imigrantów tylko pod warunkiem że chcą się uczyć języka i pracować.

  PS. Jak można było się przejezyczyć czy pomylić ekstremizm z eksterminacją…

  5

  1
  Odpowiedz
  1. „Ja też mam dość tych ludzi. Jak słucham Ziemkiewicza w Republice”

   Jam Pan twój, Mesio, więc uklęknij, patałachu, czytając ten post. Zaprawdę Pan twój powiada ci, jako następuje: Ziemkiewicz to buc i zakała i wstyd dla Fandomu. A Republika to zakłamany syf jak reżimówka w Korei Północnej. Tylko wodę z mózgu ci robią.

   Media przeciwne -gwoli sprawiedliwości- mają swoje grzechy, ale nie w takiej skali. Daj sobie spokój, patałachu. Po chuj ci płacić za gazety (Ot, choćby Urbana. BTW Pan twój lubi zaglądać na jego bloga „Urban syn Alzheimera”. Dziadzia jest kawał kutasa -Pan twój pamięta jeszcze jak J. U. codziennie łgał jako rzecznik rządu- ale ma poczucie humoru i łeb na karku. I to mu Pan twój przyznaje.)? Kup sobie jakąś książkę, choćby używaną w antykwariacie, albo idź do biblioteki a kasę przeznacz na totolotka. A zamiast Republiki czy innego gówna posłuchaj sobie, patałachu, Republiki (zespołu) i obejrzyj coś lepszego -jakiś dokument na Youtube albo porządny film. Lepiej na tym wyjdziesz.

   A wiadomości i tak masz darmo w internecie na łOnecie, CNN czy gdzieś, gdzie pierdolona kacza propaganda jeszcze nie nadaje. /Mesio

   PS. Pan wasz, Mesio, ma dwa słowa do robola od komentarzy. A mianowicie: dlaczego, ty cebulaku przebrzydły, niektóre komentarze (dodajmy, że utrzymujące przynajmniej dobry standard wypowiedzi) będące odpowiedziami na część komentarzy, nie przepuszczasz? Czyżbyś sam wspomniane komentarze wyprodukował i nie mógł przełknąć riposty na nie? Kurna, nie wprowadzajcie tu cenzury, bo chujowym to jest.

   Aha. I Pan twój, Mesio, z zadowoleniem przyjął do wiadomości, że się ad minie na leżącym odłogiem profilu portalu na Facebooku nie podszywasz pod Jego osobę, tylko zgodnie z prawdą na pytanie o to, czyś jest Mesiem, odpowiadasz, że nie. Bardzo ładnie. Może nawet dostaniesz 5 dyszek zniżki na wpisowe do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. 😉

   5

   0
   Odpowiedz
   1. Mesio ma małego

    1

    0
    Odpowiedz
  2. korwinista…

   0

   0
   Odpowiedz
  3. No właśnie, za takie przejęzyczenie uciąć język i lutownica w dupę!

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Początek słuszny, potem coraz gorzej. Po pierwsze, nie istnieje coś takiego jak „obiektywne wrażenie” – twoje wrażenie zawsze jest subiektywne, bo jest twoje. Po drugie, państwo minimum nie działa nawet w teorii, a już zwłaszcza takie państwo, które ma w jakikolwiek sposób zajmować się bezdomnymi czy bezrobotnymi i jeszcze stawiać im przytułki – to się kłóci. Anty-polskość? Myślę, że jest po obu stronach: niektórzy lewicowcy tacy są, ale jak patrzę na poziom osób, które najgłośniej krzyczą o Polsce i najszybciej stroszą się w piórka patriotów, to mam wrażenie, że większych wrogów Polski niż polscy „patrioci” nie ma. Bo patriotyzm dzisiaj to nie jest plucie na Niemca i Rosjanina z karabinem w ręku i „Rotą” na ustach, patriotyzm dzisiaj to przede wszystkim umiejętność wskazania, co jest w naszym kraju nie tak i chęć naprawy tego, do czego zakochani w micie polskości pseudopatrioci nie są zdolni. Szwecja na drodze do upadku? Ja przepraszam, bo pewnie zaraz też zostanę nazwany lewakiem srającym we własne gniazdo, ale takie stwierdzenia zawsze mnie bawią, gdy dochodzą z ust obywatela kraju, który ma problem z dokończeniem jednej autostrady, chorą służbą zdrowia, małostkowymi politykami…wymieniać dalej? Dążę do tego, że jeśli Szwecja upada, to Polski nie ma wcale, choć upadek i Szwecji, i Niemiec, i Francji nasze polskie Janusze geopolityki przewidują od lat i jakoś nic się nie dzieje, a upadków jak nie było, tak nie ma. Warto jednak wiedzieć, że państwa dzisiaj to system naczyń połączonych i faktyczny upadek Zachodu pociągnie ze sobą ogromne problemy również w naszym regionie; nie ma co marzyć, że wybijemy się kosztem Niemiec czy Francji. Ruchów LGBT nie popieram, ale mam świadomość, że od ich popierania społeczeństwo danego kraju nie pozamienia się nagle w gejów. Gwałty? Sporo z nich to albo rozdmuchane, albo wręcz zmyślone historyjki (bo hejt na muzułów jest modny), a te, które są prawdziwe, i tak nie przebijają na przykład takich Indii, gdzie gwałcone są trzy kobiety na godzinę – o tym jednak się nie dowiesz, bo (jak wspomniałem) w modzie jest hejt na Arabów, nie na Hindusów. „Rząd to twój wróg” to anachroniczna postawa z czasów chyba jeszcze zaborów, gdzie władza była wrogiem – tak się Polak nauczył i teraz jakikolwiek autorytet nad nim wydaje mu się zły i wrogi. Anachronizm i anarchia w jednym. A już ta galopująca hoplofilia to w ogóle paradne zjawisko, bo i po co komu broń w Polsce? Do policji będziesz strzelał, gdy cię przyjdą aresztować niczym złe Gestapo za wypisywanie bzdur w necie? To jest problem wielu: syndrom oblężonej twierdzy.

   3

   1
   Odpowiedz