Hejting

Polacy czy młodzi czy starzy hejtują na potęgę, bo ciepło, bo pada, bo gorąco, bo za dużo zarabia ktoś bo oni za mało. Rzygam tym już od nastu lat. Bo muzyka hopsa hopsa, bo powinno być z klasą, to nie słuchajcie. Bo oni mają ja nie. Ja pierdolę.

52
58

Komentarze do "Hejting"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a ja tylko się wkurwiam i nienawidze jak ktoś używa pseudo modnych słów typu hejting, fakind, fejking nuuding itp.A ŚRUT!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. co to znaczy hejtować?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. co to znaczy hejting?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dokładnie…pisz po polsku…a chujnia jest od tego żeby sobie ponarzekać…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a ja nienawidzę trollingu ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 7. koloryzujesz, wiele osób narzeka że teraz jest 30 stopni, ale ja się cieszę. Słońce jak w tropikach tylko leżeć i leżeć hehe :]po drugie nie używaj języka zaczerpniętego od tych złamasów z wysp albo znad oceanu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. polacy to pierdoły, którzy zawsze będą narzekać. -Złamasy z wysp powiadasz? jakoś im się znacznie lepiej powodzi niż polakom więc widocznie są lepiej radzącym sobie narodem niż polacy. A co do tytułu postu – wystarczyc troche ruszyć inteligencją żeby się domyślić co oznacza. Ale osobiście nie popieram tego typu okaleczania języka.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Hejt Hejt Hejt Hejt

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Do komenta 7: Im się lepiej powodzi, bo nie mają szwabów z jednej strony, a kacapów z drugiej, a może dlatego, że nie przeżyli pół wieku komunizmu? ciężko powiedzieć. A jeżeli mówisz, że Polacy to pierdoły, to chyba w Wielkiej Brytanii jednak nie byłeś. Narzekania polaków nauczyła właśnie komuna, a jeżeli nie popierasz kaleczenia naszego pięknego języka, to postaraj się sam tego nie robić. Nie słyszałem, żeby ktoś „ruszał inteligencją”, a zdania konstruujesz na poziomie 14latka. Ave

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W temacie „hejtingu”: dziś w metrze spotkałam laskę, która na koszulce miała napis „Śmierć konfidentom”. Co ciekawe, to już druga osoba, którą spotkałam w ciągu ostatniego tygodnia w takiej koszulce. Chciałam powiedzieć jej wychodząc z metra „Twoja koszulka jest chujowa”, ale nie zdążyłam – wysiadła stację wcześniej. Nie, nie jestem „konfidentem”, zastanawiałam się tylko czy te tłumoki w ogóle obczajały znaczenie tego pojęcia.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zapewne ta głupia laska za dużo słucha Hip-hopu z kategorii „JP”. Śmierć konfidentom to drugie w kolejności hasło preferowane przez tych jak słusznie ich określiłaś – tłumoków (pierwszym jest oczywiście samo JP) Pozdrawiam. Ave

  0

  0
  Odpowiedz