Jebany akademik

Jestem na pierwszym roku, mieszkam w akademiku i wogole nie jest tak jak myslalem, jest nawet bardziej chujowo niz powinno byc. Nikogo tu niema, nikt ze soba nie gada, zero ludzi na korytarzu. Bedac np we 3 osoby w kuchni nikt nie oddzywa sie do siebie ani slowem. O imprezach nawet nie wspominam bo ich poprostu niema, cisza jak makiem zasiał. Czasami przewija sie kilka osób które bawią sie ze sobą bo się już znają od dawna. A ja? Nie mam tutaj nikogo znajomego wiec siedzę kurwa sam w pokoju caly tydzien i weekend, brak również jakich kolwiek możliwości czy okazji żeby kogoś poznać. Ja pierdole i tak 3,5 roku.

71
85

Komentarze do "Jebany akademik"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To kurwa zagadaj do kogoś chociaż ja to bym chyba nawet się cieszył z takiej ciszy, bez pierdolenia nad uchem, bez małp co się pierdoli jedno z drugim, bez zarzyganej podłogi, gdzie sobie można posłuchać spokojnie muzyki na słuchawkach itd. Swoją drogą nie mów mi, że poszedłeś na studia mając w myślach jeden cel : imprezować, kurwa mać!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czy to jakaś politechnika gdzie 99% to okularnicy komputerowcy? U mnie tak było. Pozdrawiam, stary kawaler.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ech współczuję Ci takich warunków, nie będziesz miał potem czego wspominać.. a w jakim akademiku jest tak klawo?? Ja studiowałam we Wrocławiu i tam nigdy nie było problemów z towarzystwem, jedynie z naprzykrzającym się personelem. Pewnie chodzi o jakieś inne miasto??

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mam to samo!! Po roku mieszkania we własnym domu pomyślałam, że fajnie by było jednak poimprezować i wprowadziłam się do akademika (katowice – ligota). Ludzie się zamykają w pokojach i imprez brak! Muszę robić ze współlokatorką ale cienko jest :/ Nie tak jak plotki i legendy głosiły

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tak to już jest w seminarium.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Graj w bierki.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ty kurwo twoja zajebana wpierdolona w szambo mać, ucz się kurwa a nie pierdol się po kątach ty śmierdząca świnio. Jak ja cię kurwa nienawidzę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mój szwagier mawia „No to masz lipkę”. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pierdol to… Prawdziwe życie jest w Japonii a jak cie nie stać na wyjazd to oglądaj Anime i miej wyjebane na wszystko i kup se konsolę(PS4 i PS3) i napierdalaj w Diva Project Miku Hatsune. Pozdro Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Prześmiewcza prepelica zabawowica

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dobrze Ci tak. Do książek gnoju. Te wszystkie opowieści były tak naprawdę wyolbrzymione aby załatać dziury z powodu kompleksów.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wypierdalaj napływowcu na swoją wiochę.Pseudostudenci,narkomani,imprezowicze i nieroby.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pewnie z ciebie zwykły słój,który chce się odizolować od mamuśki i wyrwać do wielkiego miasta.Tacy są koszeni na wynajętych mieszkaniach za głośne imprezy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Weź się za porządną fizyczną robotę a nie ślizgaj się obiboku prowincjonalny.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Uwielbiam przerywać głośne imprezy tzw.studentom wzywając gliny.Skoro hołota przyjezdna nie umie się zachować inaczej się nie da.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. „Studenci”-pacykarze(ASP),grajki(AM),przeważnie chamy pchające się do miasta żeby pić,ćpać,balangować i zatruwać życie mieszkańcom.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jebany to se do lusterka powiedz i zdupczaj na wieś.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Nikt z miasta nienawidzi nieobytych słojów.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Zajmujecie patałachy miejsca na polskich uczelniach miastowym,bo wam się chamy nie chce w polu zapierdalać.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Pewnie wali od ciebie końskimi odchodami i słoma z butów wystaje dlatego nikt z tobą nie chce gadać.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. 3,5 roku zatruwania rdzennym mieszkańcom miasta życia.Pozostań lepiej tam gdzie się urodziłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Zjeżdżaj tam skąd pochodzisz gnido.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Stać cię na studia w mieście to wynajmij sobie mieszkanie,a nie wałęsaj się po akademikach.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Spadaj krowy doić,zero gwiazdek dla buraków.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Moda na studiowanie,a kurwa nie wiesz nawet podstawowych rzeczy jak np.co robi bednarz,albo jaka jest stolica Wietnamu.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Moda na studiowanie,a kurwa nie wiesz podstawowych rzeczy np.co robi bednarz?jaka jest stolica Wietnamu.

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Witaj w czasach facebooka, tam na pewno każdy z tych milczków ma mnóstwo do powiedzenia. Sam mam 28 lat i dzisiejsze relacje międzyludzkie różnią się według mnie bardzo od tego, czego doświadczyłem te 7-8 lat temu idąc na studia. Same pierdoły dookoła, społeczne kastraty. Smutne

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Ty poszłeś sie uczyć czy dla „towarzystwa”? Ucz sie kurwa mać, bądź dobry w zawodzie a nie narzekasz na brak kumpli. Kolejny co myślał że studia to balangi i kurestwo. Na dobrej uczelni jak chcesz sie utrzymać to tylko nauka nauka nauka a jak chcesz chlać i dymać to idź do jakiejś „Wyższej szkoły nauk pozorowanych czy wyższej szkoły tańca”.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Sam nie umiesz gęby otworzyć do nikogo i się innym dziwisz? Jebany Polaczek jeszcze ma czelność… Spuściłbym ci wpierdol za to!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Idź do Kościoła, daj na tacę, oglądaj TV Trwam, słuchaj Radia Maryja a na pewno poznasz wielu wartościowych ludzi. Pozdrawiam Biskup Proboszcz Egzorcysta Pakosław Żygotka i przyszły papież

  0

  0
  Odpowiedz
 32. To wyjdź z tego jebanego pokoju i idź do ludzi! Nie masz z kim? To idź sam i zadbaj o to żeby było z kim spędzać czas. Co Ty myślałeś, że zjawisz się w akademiku i wszyscy bedą walić drzwiami i oknami żeby nawiązać z Tobą znajomość? Ogarni się do kurwy nędzy….

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Spotyka kawaler żonatego kolegę i pyta:
  – Tyle lat jesteście razem i wciąż się kochacie. Jak to możliwe?
  – Dwa razy w tygodniu chodzimy do restauracji. Światło świec, dobra kolacja, romantyczna muzyka, trochę tańca i seks do rana. Ona chodzi we wtorki, a ja w piątki.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Koleżanko z 4 komentarza z Katowic-Ligota, zapraszam do Sosnowiec-Pogoń.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. @34. To może ściągnij portki, a wsadze ci do odbytu troche dżemu owocowego, a następnie go wyssam. Pewnie znasz już to uczucie, co nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Ja z komentarza 4 do 34: Byłam w tym roku w akademikach w Sosnowcu i spoko, może się znamy nawet ^^

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Masz sie uczyć debilu a nie imprezy i dragi we łbie!!! Ciesz się że jest cicho i łeb w książki chłopie!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Spierdalaj kurwa do swojego Wydupczyska Dolnego, a nie kurwa ściemniać w Wielkim Mieście, takich narkomanów jak ty to jebać maczetami.

  0

  0
  Odpowiedz