Jebany telefon

Wpadłem na egzaminie przez mój jebany telefon. Miała być akcja ze zdjęciem. Kupiłem gówno wyprodukowane w 2012 roku za 1000 złotych, ale zapomniałem że w chujostwie nie da się wyłączyć dźwięku migawki. Można ew. tracić gwarancję i bawić się, żeby coś z tym zrobić. No co za jebane gówno – nowoczesny telefon z Androidem i nie ma żadnej opcji do wyłączenia tego dźwięku przy robieniu zdjęć. Wyciszenie telefonu nic nie daje (o czym dowiedziałem się na egzaminie). Robię fotę a tu jebana kukułka kuka i mogłem już sobie wyjść za drzwi. Telefony z 2005 roku już miały taką opcję. Nie zdziwię się, jak wyłożę za 2 lata 2000 zł na telefon i okaże się, że jebane gówno nie ma funkcji dzwonienia.

40
114

Komentarze do "Jebany telefon"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. polska żenada, trzeba się było głąbie nauczyć na egzamin

  1

  0
  Odpowiedz
 3. jak síę nie da wyłączyć? ale ty dzban jesteś haha

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Powinni cię wypierdolić z uczelni za ściąganie matole

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Moja loszka mnie opuściła bo jestem debilem.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Co studiujesz ? socjologia ? Jak niedojebany Szymon Majnert który liczy na to że będzie prokuratorem ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nad główką popracuj przed egzaminami, a nie nad telefonem, no chyba że masz o jeden zwój mózgowy więcej od kury, po to żeby pod siebie nie srać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Moja loszka nigdy nie zwraca uwagi na telefon, gdy mi obciąga. Robi to zajebiście i jest wtedy w siódmym niebie.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem, patałachu, to problemy z telefonami nie byłyby twoimi problemami. Primo, miałbyś seksowną sekretarkę do odbierania telefonów, gdy zajęty jestem ważnymi sprawami, np. zapinaniem ich w szparę, lub w dziurkę wyżej. Ewentualnie służy do podawania słuchawki, umilając mi rozmowę poprzez zajmowanie się moją prężną pałą. I robi to lepiej niż Camille Crimson, od której pobierała zresztą nauki w ramach podnoszenia niezbędnych kwalifikacji personelu biurowego niższego szczebla, na co poszła 374-ta utopiona w naszym Łódzkim Wydziale fabrycznym im. Władolfa Putlera dotacja unijna. Cała, bo jakość kosztuje. Ale za to, mając wzorzec wykonany kilkunastokrotnie przez mistrzynię Camille C. na moich wspaniałych genitaliach celem porównania z nowo nabytymi umiejętnościami szkolonej podwładnej, mogę powiedzieć, że egzamin z kursu zdała celujaco, ssąc nieziemsko pałkę ślicznymi ustami. Dostałem od niej również dodatkowo laurkę z podziękowaniem, gdyż dzięki tak wysoko podniesionym kwalifikacjom, gdy już mi się znudzi, drzwi każdego biura i każdej agencji towarzyskiej w tym kraju, a nawet i za granicą, stoją przed nią otworem (poza tym nie musi płacić mandatów, podatków etc.). Secundo, miałbyś super-wypasiony telefon satelitarny, a nie jakieś gówno z Biedronki, który wydawałby dźwięki tylko wtedy, kiedy chcesz i jakie chcesz. I wreszcie tertio, androida, chłopczyku, to byś miał sprowadzonego na zamówienie z Japonii. Wyglądałby lepiej niż latynoskie „worldmisski” skalpelami cięte, a warte kilka tys USD Real Dolls to przy nim jak zardzewiały matiz robola przy moim pięknym mesiu (w wersji zrozumiałej dla plebsu: jak jedzenie w drogiej restauracji w porównaniu z chłamem, którego nawet wy, klienci Biedronki, byście nie tknęli). Tak, tak, androidy to przyszłość seksu… Na sam widok mojej Telimeny (oryginalnie japońska nazwa to: Fuji Kikka model 777-7) to by ci stał lepiej niż po Vagrze. Ale co ty o tym możesz wiedzieć… Cóż, tak to jest jak się żyje i myśli jak plebs, że jak się pójdzie do jakiejś szkoły i na jakieś egzaminy, to się cokolwiek więcej osiągnie poza taśmą w naszym ŁWF, tudzież kasą w Biedronce czy KFC. A trzeba było nauczyć się dobrze walić do głównego zbiornika w naszym Łódzkim Wydziale, poganiać nahajem roboli na taśmie i dobrze smarować wazeliną zad, zanim się go podetknie Byczywąsowi, to byś dziś nie miał „jebanego telefonu”. A tak w ogóle, to uklęknij, patałachu, gdy będziesz czytając ten post (a jeśli przypadkiem śmiałeś wcześniej nie uklęknąć, to uklęknij i przeczytaj nabożnym skupieniem jeszcze raz).

  1

  0
  Odpowiedz
 10. zrób laskę korwinowi

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Chujnia teraz z telefonami, ajfonami czy innymi kutafonami. Ale debil jesteś i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Berysie, w Polsce prawo mówi, że nie wolno robić zdjęć bez migawki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Żałosny idiota… nic dodać, nic ująć. Może tylko tyle, że to dobrze, że wpadłeś – oszukiwanie na egzaminie powinno być karane i piętnowane.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. I dobrze, że uwaliłeś. ; ]

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 1 gwiazda dawidowa i opierdol niesamowity. Naucz się, cepie pierxxx, że z momentem wejścia do opery, teatru, kina i nawet na twoje jebane egzaminy, wszystkie te jebane fotoplastikony muszą być WYŁĄCZONE, a nie wyciszone itp. Nie będę pisał swojej pierwszej chujni w nowym temacie odnośnie tego typu zdarzeń, więc ujmuję to w komentarzu, bo jest to jedna z tych rzeczy, które niemiłosiernie irytują. Dla przykładu, będąc na koncercie, na który nawet nie zabrałem swojego pikaczu, bo i po co, ludzie proszeni byli kilkukrotnie przed koncertem o wyłącznie tych gówien, bez których to tak nie mogą się obejść, ale NIE, jeden kutas, nie dość, że nie wyciszył, to jeszcze udawał, że to nie jego pierdolitko dzwoni. O ile wyrozumiałość artystów nadszarpnięta została do granic, o tyle szkoda, że ten gamoń nie został na ich polecenie wyproszony. Jeśli, gamoniu, nie potrafisz wyłączyć na 1-2h telefonu, gdy jesteś o to proszony, lub gdy istnieje takiż niepisany zwyczaj, reguła, ZAKAZ, to powinieneś dostać konkretnego kopa w tę głupią dupę, a do głowy ktoś ci powinien nakłaść ręką. Idiota.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. nie cwaniakuj tylko zacznij się uczyć, frajerze

  0

  0
  Odpowiedz
 17. po co wykladasz kase na takie gowno?nie skzoda 2000 na jakis zjebany telefon z bajerami?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Gdzie ty potem prace dostaniesz jak ty nic nie umiesz?!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Gównodroid Cię wydał. Wina Gugla

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Dźwięk migawki w telefonach jest ciągle włączony aby przeróżnej maści zboczeńcy w pociągach i autobusach nie robiły ukrytych zdjęć dziewczyną. Zresztą dobrze ci tak przegrywie i oszuście!:)

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Bo się nie bierze telefonu na egzamin?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Dobrze ci tak zakłamany chuju, nienawidzę takich cziterów. Gówno umieją, a oceny mają najlepsze.

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Dobrze ci tak palancie.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Jesteś typowym polskim cwaniaczkiem biedaczkiem który zamiast się nauczyć to cwaniakuje i jeszcze ma żal do całego świata ze go przyuważyli. Kończ waść i wypierdalaj na zmywak.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. chu ci w cyc

  0

  0
  Odpowiedz
 26. ty pierdolony cebulaku, idź się popisywać swoimi drogimi zabawkami gdzie indziej, moze w swoim pedalskim klubie ale nie tu!
  żałosny, nędzny polaczek xD

  0

  0
  Odpowiedz
 27. No koszmar jakiś to jest po prostu

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Tu oszuście pie*dolony, dobrze ci tak 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 29. A komu ty robiłeś te zdjęcia? Swojej pani profesor? Niezły zbereźnik z ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Masz debilku cool w chuj wypasiony dżezzi trendy zajefajowy nowoczesny z aparatem, radiem, empeczwórami, dotykowy ajfonowy smartfon z androidem którego nie umiesz obsługiwać bo przerasta ciebie widocznie. Ale i tak jesteś cool i kolo ziom wporzo bo dziś bycie debilem nie jest złe dziś żeby być trzeba mieć „wchuj” wypasione wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. To pewnie dlatego że jesteś tępym chujem

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Wymyśliłem tą chujnię, jak dziesiątki innych i mam teraz polewę z waszych oburzających komentów. Podać tytuły moich innych które wymyśliłem? Zawsze mają najwięcej komentarzy. Wymyślam jakieś w miarę ciekawe komenty tylko po to żeby poczytać potem komentarze. Podnieca mnie to. Pozdro pajace 🙂 /Autor

  1

  0
  Odpowiedz
 33. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 34. wystarczyłoby podłączyć słuchawki do telefonu, lub coś pod to gniazdo. Brawo dżinjas

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Tylko poco komu telefon na sprawdzianie? Ja nigdy nie przynosiłem telefonu do szkoły i jakoś żyję… 3/5

  0

  0
  Odpowiedz
 36. @2 – dzban to ty jesteś skoro nie zrozumiałeś tego co autor chujni napisał bo pewnie chuja się znasz na tym. Nie chce mi się nawet tłumaczyć bo nie dla psa technologia. @16 – dla większości osób to rzeczywiście nie są potrzebne takie bajery, ale np. ja potrafię robić różne przydatne i nieraz praktyczne rzeczy na swoim smarcie. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli a nie tylko HD i duża ilość „megapikselków” bo jak tak pojmujesz bajery to ty też chuja wiesz. Fakt faktem, taki fon nie jest chlebem, ale warto mieć no i kto bogatemu zabroni. Zresztą teraz i tak nie trzeba kłaść 2000 zł na dobry smart. @27 – jak 1000 zł to dla ciebie rzeczywiście drogo to lepiej pomyśl kto jest rzeczywiście żałosny. Autora przynajmniej na coś stać. I te twoje gimbazjalne „xD”. Siedzisz pewnie codziennie na fejsie i czytasz fanpage „Polaki Biedaki Cebulaki” bo twoje życie jest aż tak nudne że musisz po kimś pojechać by się dowartościować. Autor chciał tylko podkreślić, że telefon nie był jakimś gównem z Allegro za 100 zł a pomimo tego nie miał tak podstawowej funkcji bo rzeczywiście, niektóre fony nie miały jej. Nie wiadomo w sumie co dokładnie autor odjebał, czy jest hipsterkim kombinatorem studenciakiem, czy może jest na tak pojebanej uczelni że bez oszukiwania się nie da. Tak czy siak nagle wszyscy kurwa jesteście uczciwi, jasne kurwa, księżyc to słońce.

  0

  1
  Odpowiedz
 37. Nie ma opcji wyłączenie dźwięku? :)))) Jest jest! TYlko ty głąb jesteś:)

  0

  0
  Odpowiedz
 38. do tych co myslą że w nowych smartfonahc można wyłączyć dziwkę migawki: otóż kurwa nie można, trzeba robic roota i grzebac w ustawieniach, noramalnie nie da sie wyłączyć ani sciszyć tego dzwięku, najlepiej zakleić głośnik….

  0

  0
  Odpowiedz
 39. I bardzo dobrze, skoro nie jesteś w stanie uczciwie zdać egzaminu, czyli nauczyć się na niego. Najwidoczniej nie nadajesz się na studia tak jak 90% studentów w Polsce. O przyjęciach na studia powinna decydować nie matura, którą każdy matoł umie zdać, tylko egzamin wstępny na wysokim poziomie. A że jest inaczej, to mamy tysiące magistrów którzy blokują rynek pracy, nic nie umieją a przez których ludzie z szeroką wiedzą nie mogą znaleźć pracy bo taki głąb z wyższym wykształceniem, które zdobył dzięki ściąganiu ma często znajomości i dostaje pracę, której bez oszukanego dyplomu by nie dostał. I to jest prawdziwa chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Co to za stary szrot ? SGS3 ?? Moze HTC One 🙂

  Biedaki takie durne…

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Mnie też to wkurwia po całości. Ale jeszcze bardziej wkurwiają mnie komentujący ludzie, którzy piszą „polskie prawo tego zabrania, w polskim prawie nakazuje się dźwięków przy robieniu zdjęć, polskie prawo, polskie srawo, polskie lewo…” SRAM na to, jakie jest polskie prawo. czy samochody mają ograniczniki prędkości, bo istnieją zakazy? a kamery samochodowe mają pewnie wydawać z siebie dźwięk kręcącej się szpuli? człowieku jeden z drugim, toż to chore rozumowanie! a czemu andek ma blokadę na screenshota? też w imię przymusowej ochrony twoich wrażliwych danych? niech spierdalają!

  1

  0
  Odpowiedz