KEBAB

Witam szanowne towarzystwo! od niedawna pracuję w miejscowej kebabowni i powiem Wam szczerzę, że szef „turek” jest przemiłym gościem i to jak przygotowują tam jedzenie mile mnie zaskoczyło po wielu opowieściach z różnych stron i ambon ale do rzeczy… im dłużej tam pracuje tym bardziej nienawidzę ludzi… to im kurwa nie pasuje że w sałatce jest kawałek cebuli to kurwa sos niedobry to kurwa jakaś ta bułka upośledzona to kurwa że w tv leci ESKA a nie trwam to kurwa że za dużo mięsa to kurwa że frytki ciut za słone to kurwa że plastikowy widelec no chuj nie dogodzisz pytasz ładnie z uśmiechem czy wszystko pasuje ten kiwa głową że tak a za chwilę mamroty życzysz kurwa człowiekowi smacznego mówisz dowidzenia zero odzewu jeszcze tak jakoś dziwnie patrzy a z dowozem to to już chuj zapierdalasz na 5 piętro żeby klient miał ciepłe jedzenie nie masz wydać 50 gr chuj 50 GROSZY!!! jebane 50 groszy kurwa domu za to nie wybuduję ale kij Ci w oko to zamiast dać mi spokój powiedzieć masz chłopie przepierdol na dziwki i wódę to nie zapierdalasz z powrotem do auta bierzesz 50 gr dymasz znów na górę i chujas a nie klient nawet dowidzenia nie powie no kurwica człowieka strzela pytasz jaki sos odpowiedź łagodny więc lejesz już na przyrządzonego kebsa łagodny a zaraz słyszysz wie pan może jednak ostry i cała robota w chuj i od nowa podajesz kebsa z ostrym ładny uśmiech smacznego odpowiedź troszeczkę za dużo tego sosu no panie boże trzymaj mnie bo jak kiedyś pierdolnę w te tępe ryła to się obrócą razem z tym mięsem i nawet chcesz być miły i nie pluć do żarcia czy walić do głównego zbiornika to aż czasami kusi spuścić żele jednemu kretynowi… pozdrawiam gorąco dziękuję za uwagę i bądźcie mili dla obsługujących stoją tam po kilka godzin przy tym gorącu w upale jeżdżą do Was w zagrzanym aucie i nawet dziękuję nie usłyszą.

113
65

Komentarze do "KEBAB"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. zapierdalasz u Turka na umowie śmieciowej kręcąc kebaby i wysłuchując skarg klientów. Typowy polaczek cebulaczek.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Gdybym ja pracował u turka uwłaczałoby mojej ambicji i godności

  0

  2
  Odpowiedz
 5. człowieku olej tureckiego lamusa i zajmij się chałupnictwem, przynajmniej bardziej ambitna praca.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. opierdalasz się leniu w pracy, skutkiem tego są reklamacje klientów. Już dawno turek powinien cie wypierdolić z roboty na zbity ryj i zatrudnić na twoje miejsce Rumuna lub Bułgara, przynajmniej są solidni.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. zarabiasz pewnie 1200 zł na śmieciówce, trając po 12 h żenada

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Bo słowienie a szczególnie polacy to ścierwo…

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Ludzie chcą zwyczajnie coś zjeść a nie robić umizgi częstując się ciągłym: „dziękuje, proszę” i innymi chuja wartymi zwrotami. Cebulaku obudź się to nie Turcja.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Gdybyś zarabiał 17 tysi i jeździł Mesiem tak jak ja, to byś nie musiał tego śmieciowego żarcia robić. Jakbyś już jakieś gastronomiczne lokale odwiedzał, to takie w których dają prawdziwe jedzenie, a nie jakieś odchody którymi plebs się żywi.
  Wiadomo jednak nie od dziś, że gorszy sort ludzi jada w różnego rodzaju fast foodach typu Sfinks, Pizza Hut, kebaby i burgery.

  0

  3
  Odpowiedz
 11. ziejesz nienawiścią do ludzi i jesteś sfrustrowanym lemingiem z depresją większą niż Justyna Narciarka.

  1

  2
  Odpowiedz
 12. A płacisz abonament za używanie odbiornika telewizyjnego w miejscu pracy?

  0

  3
  Odpowiedz
 13. Jesteś żałosnym maluczkim człowieczkiem z masą kompleksów. Lecz się

  1

  2
  Odpowiedz
 14. Zapraszam do złożenia papierów w Łódzkim wydziale na taśmie. 300 zł w zębach na wpisowe, do tego laska z połykiem dyrektorowi Bączywąsowi i możesz świat doganiać.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Świnia z ciebie

  1

  2
  Odpowiedz
 16. To widać skąd te skargi. Jesteś strasznym nieogarem. Mieliśmy takiego samego gostka u nas na taśmie. Wypierdoliło go szefostwo po miesiącu z wilczym biletem. Nie pozdrawiam nieudaczniku

  1

  1
  Odpowiedz
 17. Masz kurwa robotę i jeszcze śmiesz narzekać? Kurwa mać ludziom z tego dobrobytu to całkiem się w dupach poprzewracało.

  1

  1
  Odpowiedz
 18. jebnij tym i zajmij się wypasem owiec w Somalii

  0

  0
  Odpowiedz
 19. wstrząsające kurwa dziś na spaniu się zmoczę

  0

  0
  Odpowiedz
 20. za 50 gr chcesz iść na dziwki i wódę? no kurwa dobre

  1

  1
  Odpowiedz
 21. Gdybym ja ujrzał w drzwiach tak zjebany ryj dostarczyciela kebabu to chuja byś dostał a nie napiwek. Widocznie inni ludzie wychodzą z tego samego założenia.

  1

  1
  Odpowiedz
 22. Ludziom nie dogodzisz, zawsze się znajdą jacyś niewychowani/zjebani/itp. Z ta akcja z 50gr to jakaś patolnia musiała być.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Było się uczyć. Masz teraz zasłużoną karę za jebane opierdalanie się! Masz usługiwać w kebabowni swym Panom-klientom i nie narzekać! Jesteś tumanem, nie znasz takiego znaku interpunkcyjnego jak przecinek, nie wiesz, że „do widzenia” pisze się oddzielnie i co drugie słowo używasz „kurwa”. Nie mam szacunku do nieudaczników, osób bez studiów lub politologów, socjologów, europeistów, turystyków i innych bezmózgów-opierdalaczy. Dlatego czy to kebab, czy kasa w TESCO zawsze jestem nieuprzejmy, wkurwiający i złośliwy. Nie uczyli się, opierdalali, gdy miałem sesje wiecznie stali chuje pod oknem z browarami, chlali i śpiewali cały dzień i musiałem w 30 stopniach zamykać jebane okno. A teraz po 5 latach opierdalania się i imprezowania chcą szacunku. SPIERDALAĆ!!! W mojej kancelarii, do której dojeżdzam jedym z nowszych BMW, śmiejemy się z takich sukinkotów. Ostatnio baran dzwonił pół godziny do mojej kancy aby podać mi zamówioną pizzę. Dopiero jak odjechałem zadzwoniłem że byłem w kiblu i musiał nawracać. Ale śmiałem w oknie, ale była polewa z młodziana haha!!! Dobra lecę bo jutro rozprawa nara.

  0

  2
  Odpowiedz
 24. Dobrze prawi, polać mu. Ludzie idą na kebsa za 10zł, a wymagają dania jak z atelier Amaro. Ludzie, jeśli jedzenie jest świeże, ciepłe i w rozsądnej cenie, to cieszcie się i żryjcie, a nie narzekacie na wszystko jakbyście z Geslerową się na rozumy pozamieniali.

  2

  0
  Odpowiedz
 25. No to masz chujowych klientów, ja tam zwykle mówię reszty nie trzeba, jak tam do okrągłego rachunku brakuje ze 2-3 zeta.

  1

  1
  Odpowiedz
 26. Moja loszka nie lubi kebabu. Uwielbia za to ssać na klęczkach moją potężnych rozmiarów pałę, i prosić o jeszcze.

  1

  0
  Odpowiedz
 27. to tak jak w sklepach. niektórzy klienci są tak chujowi, że szkoda słów, żal i buractwo.

  2

  0
  Odpowiedz
 28. Jesteś zjebanym frajerem, trzeba było się uczyć a nie konia walić.

  1

  1
  Odpowiedz
 29. A ja młoda osoba właśnie oglądam Wiadomości na TV Trwam jedyna rzetelna stacja, wszyscy się z niej wyśmiewają a prawda jest taka że są OBIEKTYWNI. Więc lepiej po oglądać Tv Trwam niż np tvn!! Po za tym pracujesz u muzułmanina który by Cię zajebał jak by mógł za to że nie wyznajesz Allacha 🙂 . STOP ISLAMIZACJI EUROPY!!!! I jeszcze jedno żeby nie wyszło że jestem hipokrytom lubię jeść kebaby z baraniną i ostrym sosem ;/ Miłego dnia!!

  0

  1
  Odpowiedz
 30. „Przez jelita do serca” tak brzmi amerykańska dewiza „win hearts and minds” zmodyfikowana zgodnie z wytycznymi komendanta polowego Zelimchana Dupodajewa. W dowodzonej przezeń 13 Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Homodżygitów bojownikom podawane są tylko parówki obciągnięte naturalnym flaczkiem, zamiast jakichś nieapetycznych kudłatych kebabów.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Pamiętajcie złotą myśl: ,,Kupując kebaba osiedlasz araba”

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Znam ten bol.. pracuje w restauracji …:( bylo sie uczyc i wyjezdzac za granice…

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Ludzie to świnie i tandeciaże. Zawsze komuś coś będzie nie pasować

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Babcia zawsze mi powtarzało: dziecko pamiętaj, pracuj w takich miejscach, gdzie nie masz styczności z ludźmi, bo ludzie to chuje. I kurwa, prawdę mówiła.

  1

  0
  Odpowiedz
 35. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 36. 23.A może on jest po studiach idioto..W Polsce nie ma pracy i każda jest na miarę złota bo wszędzie jej brakuje więc nie pierdol proszę cie:) Co do autora ludzie to chore istoty,każdy jest inny jeden cham drugi uprzejmy, jest różnie zlej ich i rób swoje pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Większość pierdolonych pólglowów z kancelarii szefostwa za ktore sie tu podajaecie wypierdalac. Jestescie zwykłymi tłustymi morświnami ktorzy nie maja żadnych zainteresowan zyciowych i piszą na chujni zjebane komentarze, moze zeby sie dowartościować? Ponieważ te wszytkie mesie i inne pokurstwa Z samarą ktora im przesłania krótkiego penisa musza podwyszyc swoje ego pisząc na chujnie takie komentarze jak np 23.

  NIEWAZNE CZY KTOS MA STUDIA, CZY JEST ROBOTNIKEIM CZY SPRZEDAWCEM KEBABOW, KAZDEGO NALEZY SZANOWAĆ ŻĘ ROBI DANA USŁUGE.

  Gdyby nie roznojakie zawody to byscie do swoich kancelari dojezdzali bagnem ,a wpierdalalibyscie na obiad trawe i swoje wlasne gówno ktorego i tak byście
  mieli pod dostatkiem bo sralibyście pod siebie ponieważ swiat cały studentów, politologów, mecanasów i chujów byczywąsów nie potrafiłby zrobic wlasnego kibla bo od tego potrzebny jest ” robol hydraulik bez studiów”

  A i wedlug was przykładowy ” robol bez studiów” i tak ma was w chuju, płacice,robi usługe, a w myslach i tak ma WYPIERDALAJ BURY CHUJU KRAWACIARZU.

  Z najnowszych badań rynku sieci kebab wynika, największymi połykaczami spermy na rynku są, szefowie, osoby po studiach, zarząd i Łódzkiego zakładu z mesiem na czele. Bo tylko im pracownicy sie spuszcaja do pozywienia. Pozdrowienia tutaj robol naczelny.

  2

  0
  Odpowiedz
 38. bierz się za robotę leniu a nie tylko narzekać

  0

  1
  Odpowiedz
 39. #37 tu #23: chuj mnie obchodzi co myślą o mnie – mają Panu wykonać dobrze usługę i tyle! Wtedy rzucę im trochę ochłapów w postaci 4 złotych za kebaba. Myślisz, że jak to piszesz – mecenas – wziął się z pizdy? 6 lat popierdalania – najpierw w gimnazjum, potem w liceum żeby świetnie zdać maturę. Potem 5 lat napierdalania na studiach wkuwania jebanych ustaw i 500-stronicowych książek. Ale to nic. Potem w chuj trudny egzamin na aplikacje. Potem 3 lata zajebiście ciężkiej aplikacji, następnie egzamin zawodowy. A potem jeszcze toporne przebijanie się i po 30-stce jest kancelaria. A kebaby gdy ja pół życia napierdalam przy książkach chodzą od 14 roku życia codziennie napierdoleni po klubach i ruchają codziennie świeże dupeczki niczym się nie przejmując, korzystając w 200% z życia. I ja mam mieć jakiś szacunek do tych ebanych nierobów? Co to to nie wybacz. Jestem po 30-stce i role się teraz odmieniają TERAZ TO JA MAM LEPIEJ a nie na odwórt HAHA!!!!!! Ja imprezuję, ja popierdalam zajebistym samochodem. A oni kebaby robią. SPRAWIEDLIWOŚCI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ.

  0

  1
  Odpowiedz
 40. A to skąpe kurwy… Jak mi przywożą pizzę albo jestem w knajpie to zawsze zostawiam te minimum 5 zet więcej. Niech wrzuci do kieszeni. A przy tym jak fajnie dostawcy/kelnerowi ładnie z oczu patrzy jak dostanie.

  0

  1
  Odpowiedz
 41. Ja w życiu kebaba nie kupie… to od Arabów – podziękuję wole naszego schabowego

  0

  0
  Odpowiedz