Mój facet pali

Wkurwia mnie to, że mój facet zaczął palić papierosy ponad pół roku temu – jak mieliśmy gorszy okres w związku. Powiedział mi o tym dopiero po kilku miesiach, bo jesteśmy w związku na odległość. Jesteśmy razem 5 lat i nie palił przez te 5 lat – palił za to wcześniej. W każdym razie ja go „brałam” niepalącego, nienawidzę fajek, nienawidzę tego smrodu, nienawdzę nałogowców. Nie chcę żeby palił… On już 3 miesiące mówi mi że chce rzucić, że sie stara, ogranicza, itp… Ale jakoś nie rzuca. Przyjeżdżam do niego i ciągle pali, jebie tymi skurwiałymi fajami, cuchnie mu wprost z płuc jak oddycha jego skóra śmierdzi na twarzy pomimo że pali na dworze. Nie mogę już tego znieść. On nie potrafi się powstrzymać, po seksie potrafi wyjść zapalić… Mam tego kurwa dość, żeby jakieś pierdolone fajki byy ważiejsze ode mnie?! Wkrótce dam mu ostateczny wybór: albo ja albo papierosy, dłużej już nie moge sie tak męczyć!!!!

47
62

Komentarze do "Mój facet pali"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech kupi e-papierosa, mi i paru moim znajomym na prawdę pomógł

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Suka. Przez Ciebie zaczął palić, a Ty teraz masz jakieś wąty? Niech z Tobą zerwie, bo to widzę, że szkoda czasu na Ciebie, tępa dzido

  0

  1
  Odpowiedz
 4. też jestem przeciwnikiem palenia i myśle, że wybierze papierosy

  1

  0
  Odpowiedz
 5. niech żuci palenie i ciebie przy okazji to wyjdzie mu na zdrowie.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. to go zostaw.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. do2-racja1000000% !!!

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Zebys sie nie zdziwila, co wybierze 🙂
  Kup mu Tabex, bulgarskie tabletki na rzucenie palenia. Dzialaja. Sprawdzilem.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Popieram 2.!!! Typowa kobieta!

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Moja kobietą też po seksie biegnie palić, co mnie bardzo smuci… Zamiast poleżeć obok ślicznej kobiety ucieka, i wraca w ubraniu oraz smrodzie. Paliła zanim się poznaliśmy. Niby rzuca, ale nie chce żeby jej kupił tabletki jakieś kurwa. I jest taka, że nie kupi tego czy tego ale na fajki zawsze ma. W dodatku to niszczy nasze relacje, bo jak się nie wkurzyć gdy ona nie ma na nic kasy ale na fajki zawsze, i np kazała mi czekać bo pali, w deszczu stałem ale wypalić musiała. Chuj że stoję i moknę.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Daj mu popalić swoje cygaro…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. lepiej niech Cie zostawi , fajki też ale to swoją drogą…

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Widzisz lasunia latasz za gosciem jezdzisz do niego to ma cię w dupie. Tak było jest i będzie. A bajki o rzucaniu są po to żeby miał co poruchać. Smutne ale typowe…

  0

  1
  Odpowiedz
 14. kto pije i pali ten nie ma robali. jak ci nie pasuje, ze capi fajami to go zmien. kurwa a moze mu to sprawia radosc?

  0

  1
  Odpowiedz
 15. @9: Dokładnie. A po seksie zamiast zapalić, powinno się przez jakiś czas poleżeć razem. A zamiast palić, pomasować jajka, bo tak jest miło – mówili o tym w jakimś programie nadawanym w paśmie nocnym.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jak woli fajki to proszę bardzo, droga wolna, moja cierpliwość się niedługo wyczerpie i bardzo się zdziwię, jeśli cokolwiek może okazać się ważniejsze od takiego gówna jak fajki. Ale jeśli będzie wolał fajki to tylko będzie świadczyć o nim, więc nie będzie czego żałować!

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Do 2 – ja mu fajki w usta nie włożyłam, palić mu nie kazałam, więc mi nie mów, że przeze mnie zaczął palić. Tak już jest że mamy wolną wolę i robimy co chcemy.

  1

  0
  Odpowiedz